Trénink vs. práce



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trénink vs. práce  Úvodní stránka -> Trénink -> Trénink vs. práce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kuchis


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:32 pm    Předmět: Trénink vs. práce Odpovědět s citátem

Ahoj chci se zeptat co by jste mi poradili když mám docela fyzicky náročnou práci a chci do toho jet normálně tréninky fullbody 3x týdně.
Dělám tento rok jako student vždy 2 týdny v měsíci výpomoc na stavbě (vzduchotechnik) instalatérům a vypadá to asi tak že vstanu ráno před šestou hodinou a na sedmou mám nástup do práce.
Od těch sedmi pracuju s jednou hodinovou přestávkou na oběd mnohdy až do 15-16:00 běžně.
Práce je to jak kdy ale většinou ty těžší pač k odborné práci mě zatím nepustí a tak nosím těžké věci, nářadí, materiál atd.
Aktivní jsem pořád a velmi často zvedám těžké věci ( 10,20,30,40 kg).
Domů se vracím často unavený, najím se, padnu k počítači a už nemám ani náladu jít s někým ven.K tréninku se třikrát za týden vždy musím přinutit, odjedu ho na krev a úplně K.O. jedu mnohdy po deváté hodině večerní domů.
Doma se najím, umyju, převleču a hned spát.Ráno zas budíček.
A tak furt dokola.Včera po tréninku se mi poprvé stalo že jsem se normálně poblil ač jsem skoro nic nejedl min 2 hod před tréninkem.


Můj jídelníček za den:

6:30 - 100g vločky + 30g WPC 80
10:00 - 4 chleby se šunkou a sýrem
12:00 - sáček rýže, maso
16:00 (po návratu z práce) vaječná omeleta/cottage ...
19:00 maso s rýži/vejce/pečivo s přílohou
21:00 tvaroh/cottage/bílý jogurt





Věk: 16 let (185/72)


Mám používat nějaký doplňěk stravy nebo něco?Podotýkám že cvičit při práci chci a budu nehledě na to co ostatní napíšou.Chci jen poradit jak se s tím vypořádat.
Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar,

sory, ale v první řadě se musím pousmát, co kdo považuje ze těžkou práci.:-)

Sám mám práci mnohonásobně těžší a bohužel už asi nikdy nebudu dělat jen dva týdny v měsíci. Takový leháro bych taky bral. :-)

Každopádně z tvého jídelníčku bych zemřel vysílením po pár dnech. Vůbec se neboj doplnit energii nějakým kvalitním gainerem, nebo slabším proteinákem. Já osobně mám v práci takový výdej energie, že dávám denně 3 proteiny (50 %) v dávce 80 g. Když jdu navíc po práci těžký trénink, dávám ještě jeden před spaním, protože se jinak budím kolem 2-3 hodiny s hypoglikémií.:-)

takže za mě radím zvýšit sachry a energie půjde nahoru.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijde mi ten jídelníček dost slabý, pokud nějáké doplňky...možná gainer nebo protein (vícesložkový), co před cvičením kafe nebo stimulant? Asi přijímáš málo sacharidů a jsi unavený.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuchis


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom K. : Nevím co děláš za práci ale nemůžeš porovnávat mě a tebe.Ty jsi kus chlapa a já vyžle
Když tahám nějaký 40 kg kýbl s barvou tak mě to div nepřelomí a to to táhnu obouma rukama.





Ano jídelníček je slabý ale (nevím proč) když pracuju tak 1.Není mnohdy čas na jídlo
2.Nemám při práci hlad,až po práci.
Gainer mám ale už spíš takový zbytek.
Tohle byl třeba jídelníček za dnešek a je tam docela málo sacharidů tak vím, že tam, by to chtělo přitvrdit ale jindy je to lepší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

j emozny, ze hlad nemas, ale auto taky bez benzinu nepojede
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marr


PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Nazdar,
sory, ale v první řadě se musím pousmát, co kdo považuje ze těžkou práci.:-)

Je mu 16 a 185/72 je dost málo, tak to tak nehroť :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stipl


PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím jsem měl taky kdysi problém jak sem dělával automechanika.Začínal v 7 na pracovišti a v 10 hodin pul hodinova pauza.Pak sem jel bez jídla až do 17:00. Pak jsem domu přišel a vyžral vše co šlo a šel spát. Pak jsem to pozměnil tak že jsem si bral větší svačiny a snažil se jíst od začátku směny co dvě hodiny. Někdy to moc nešlo stíhat ,někdy to nadřízený nechápal ale někdy tajně pod autem nebo v jámě to šlo :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2013 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klonim se k nazoru, ze bys mohl zkusit vic sacharidu. A doporucuju spast nejakou tu zeleninu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trénink vs. práce
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: