Protein+Gainer,objem a dieta



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Protein+Gainer,objem a dieta  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Protein+Gainer,objem a dieta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roeb


PříspěvekZaslal: st červen 18, 2014 7:41 pm    Předmět: Protein+Gainer,objem a dieta Odpovědět s citátem

Dobrý den

Jsem začátečník..Začínám teprve chodit do posilovnu,a mám nejasno v některých věcech:

za 1, Jak mám správně dávkovat a kolikrát protein s gainerem v tréninkový a netréninkový den a je možné oba přípravky do sebe smíchat ?

za 2,..Jak se liši trénink a strava v objemu a dietě ?..

Děkuji moc !


Naposledy upravil Roeb dne st červen 18, 2014 8:13 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st červen 18, 2014 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někdo Ti určitě odpoví, každopádně změň si nadpis příspěvku tak, aby bylo hned zřejmé, o čem je. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
yura


PříspěvekZaslal: st červen 18, 2014 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Jako zacatecnik nepotrebujes zadne doplňky stravy. Zaklad je dobry jídelníček a o tom jak by mel vypadat si muzes tady na webu cist do aleluja
2. Objem a dieta je pro soutezni kulturisty. Ty jako zacatecnik bez svalu nepotrebujes zarazovat zadny objem nebo dietu. Jist fast foody, sladkosti a podobne blafy a omlouvat to tim ze jsi v objemu je nezmysl. Staci se kvalitne stravovat a zadna dieta není potřeba..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st červen 18, 2014 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja myslim ze ta ochota tu moc velka nebude, kdyz prvni veta je: zacinam chodit do posilky, jak mixovat protein a gainer
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červen 18, 2014 7:50 pm    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Roeb napsal:
Dobrý den

Jsem začátečník..Začínám teprve chodit do posilovnu,a mám nejasno v některých věcech:

za 1, Jak mám správně dávkovat a kolikrát protein s gainerem v tréninkový a netréninkový den a je možné oba přípravky do sebe smíchat ?

za 2,..Jak se liši trénink a strava v objemu a dietě ?..

Děkuji moc !

Ad 1: jsou to jenom doplnky vyzivy, urci si kolik potrebujes denne a pak podle toho davkuj
pomuze treba tenhle clanek http://kulturistika.ronnie.cz/c-7511-potreninkovy-napoj.html

Ad 2: trening se nemusi lisit vubec, strava taky ne
ale musis pouzivat pravidlo, ze jestli chces rust, tak prijem je vyssi nez vydej a pri rysovani naopak


musis vic cist:http://kulturistika.ronnie.cz/zacatecnici?s&strana=2
zacni treba tady
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roeb


PříspěvekZaslal: st červen 18, 2014 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yura napsal:
1. Jako zacatecnik nepotrebujes zadne doplňky stravy. Zaklad je dobry jídelníček a o tom jak by mel vypadat si muzes tady na webu cist do aleluja
2. Objem a dieta je pro soutezni kulturisty. Ty jako zacatecnik bez svalu nepotrebujes zarazovat zadny objem nebo dietu. Jist fast foody, sladkosti a podobne blafy a omlouvat to tim ze jsi v objemu je nezmysl. Staci se kvalitne stravovat a zadna dieta není potřeba..



Špatně jsi mě pochopil,ale děkuju.Tohle si uvědomuju,ale já se ptal čistě ze zvědavosti do budoucna,vrtá mi to prostě hlavou,tak chci být o něco málo chytřejši jak to s těma doplnkama a vzájemným mícháním je.....To samé s objemem a dietou,jistěže těd to ješte nepotřebuju,jen mě to zajímá jak se ten když už trénink liší v objemu a dietě...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roeb


PříspěvekZaslal: st červen 18, 2014 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde mi na to reagovat přímo,takže musím takhle

To:Peter Ustinov

Děkuju,určitě počtu :)....Takže chápu to správně,že když někdo řekne ''hurá z diety na objem'' že se zas tak drastickyněkdy nic nemění ? Protože právě tohle mě mate...Jestli ten způsob tréninku,at už opakování nebo série v tomhle nějak víc liší mezi sebou..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
René Gorol


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roeb napsal:
Nejde mi na to reagovat přímo,takže musím takhle

To:Peter Ustinov

Děkuju,určitě počtu :)....Takže chápu to správně,že když někdo řekne ''hurá z diety na objem'' že se zas tak drastickyněkdy nic nemění ? Protože právě tohle mě mate...Jestli ten způsob tréninku,at už opakování nebo série v tomhle nějak víc liší mezi sebou..


Tréninky v dietě a v objemu můžou zůstat stejné, u mě to tak platí pouze přidám na intenzitě tréninku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princ


PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když chci mírně rýsovat, uberu na sacharidech, jinak klidně mrtvoly 5x5, pořád spousta bílkovin a dostatek tuků...

Proteinový suplement představuje jen jednoduchý způsob, jak do sebe pohodlně a docela levně dostat další bílkoviny. Takže použiješ ho tolik, kolik potřebuješ bílkovin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roeb


PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Princ napsal:
Když chci mírně rýsovat, uberu na sacharidech, jinak klidně mrtvoly 5x5, pořád spousta bílkovin a dostatek tuků...

Proteinový suplement představuje jen jednoduchý způsob, jak do sebe pohodlně a docela levně dostat další bílkoviny. Takže použiješ ho tolik, kolik potřebuješ bílkovin




Dobře,dobře,ale těd jsem trošku zmatenej....Strašně mě mate dávkování,když ten dotyčný užívá třeba protein a gainer..Někdo říká,že to míchání není uplně dobrý,a někdo že to nevadí..Nebo to mám dělat že vemu gainer a po půl hodině protein ?...

Jinak tím chceš říct,že protein si můžu vzít klidně 4-5 denně ? i když je třeba doporučeno 2-3 dávky denně ? a do toho klidně 1-2x denně gainer v treninkovej i netréninkovej den ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princ


PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zabít tě to nezabije, ale radši tam dej maso a vejce, než 5x protein
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gebo


PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vše to musíš stavit zatim na jídle, žádné gainery a proteiny neužívej dokud nebudeš mít sestavený jídelníček,což je aspon u sacharidů 5-7 g/kg a u bílkovin 1,8-2g/kg tvé váhy.
Až budeš mít todle zařadit se dá nějaký protein,ale zase záleží jaký jsi somatotyp postavy hubený či silnější? Gainer se hodí spíše pro hubené ( ektomorfy) jako přísun sacharidů nejlépe před tréninkem a po něm,občas i ke svačině. V dietě zase sacharidy spíše ubrat a soustředit se na bílkoviny více a na zdravé tuky. Trénink je v objemu i v dietě stejný, i v dietě musíš drtit větší váhy,aby se zachovala svalová hmota. Tvrdý trénink a dostatečný každodenní přísun živin,jen to je správná cesta k úspěchu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Novic


PříspěvekZaslal: po červen 23, 2014 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud budeš mít dostatek bílkovin (1,5 g/kg) a jídelák, protein ti pouze nabudí pocit, že pro to děláš něco víc... ale žádný jiný bonusy od toho nečekej (krom vyhozenejch prachů).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roeb


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem ektomorf :)..Jinak díkyy,díkyy
Měl bych,ale ješte jeden dotaz

Chodím do práce ve směnách denní a noční a právě že, u té noční si nejsem uplně jistý,jak to mám dělat...V 17:40 vyrážím vždy do práce,s tím nemám více méně problém s ničím,stravovaní tam dávámn v pohodě,každý dvě hodiny jím,ale problém nastává,když přijdu domů což bývá kolem 5:30...Když se pak po téhle noční směne chystám RÁNO do posilky..Problém mám v tom,že nevím zda mám normálně snídat,když jsem po noční šichtě,nebo si dát prostě normální velký jídlo třeba 2 hodiny před tréninkem..Přeci jenom to tělo asi neví co se děje,když stravuju od 7 do 5 rána přes noc každý dvě hodiny...Děkuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl bys dělat jakoby noc nebyla a fungovat normálně, tzn. já bych nesnídal ale dal to jídlo velký jak řikáš.
Tohle je jen můj názor, protože mám brigádu noční - ale ne tak často. Rozhodně, ale počkej na někoho zkušenějšího, až ti odpoví.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Protein+Gainer,objem a dieta
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: