Dieta a cvičení



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dieta a cvičení  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Dieta a cvičení
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Thadeas


PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2015 8:01 pm    Předmět: Dieta a cvičení Odpovědět s citátem

Vážím 96 kg a měřím 186 cm,.Jsem alergik,mám slabou imunitu a je mi 19 let.

Zkoušel jsem si vypracovat jídelníček na internetu a vyšlo mi tam,že :

27.7 je moje BMI,což ani nevim co to znamená, a chtěl bych co nejrychleji bez obtíží zhubnout 30 kg a zároven nabírat svalstvo,bench press,cvičení bicepsů,tricepsů,zvedání horní kladky,zakopávání,běhání na pásu, a potom třeba zvedání vlastní váhy na žebřinách,to co k tomu prostě patří,včetně dřep,kliků............

No a když se teda ještě vrátím k té dietě,tak mi poslali na email,že můj doporučený denní příjem při hubnutí je 10 325 KJ.Tlak mám zvýšenný,ale nemám zase až tak vysoký.Celou diagnozu netřeba vypisovat....

Důvod proč sem si zvolil cíl toho dosáhnout je za 1. kvůli mému zdravotnímu stavu
za 2.jako tlustá koule,nikdy nezískám velké sebevědomí za 3.Chci vypadat jako chlap,takže už i kvůli sobě
za 4.Abych se cítil lépe a já i ostatní měli ze mě radost.

Internet není zrovna nejdůvěřivější,proto chci vědět,jestli nemá někdo bohaté zkušenosti s Nutriční poradnou,jestli to někomu opravdu pomohlo,nebo něco jiného, (samozdřejně že je důležité dodržování pravidelné diety a změnit životní styl).Bohužel mám špatné návyky,které mě učili už z dětství,potřebuju to nutně změnit.
_________________
vv
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2015 8:19 pm    Předmět: Re: Dieta a cvičení Odpovědět s citátem

Jak jsem se na tebe díval, zkoušel jsi něco před dvěma lety a krutě jsi pohořel.
Napiš
1) Jaké máš finanční možnosti
2) Jakou máš možnost ovlivňovat svojí stravu
3) Jakou máš možnost sportovat a zda děláš nějaké sporty
4) Nakolik je tě ochotna podpořit tvá rodina v tvém úsilí
5) Jestli bydlíš ve velkém či malém městě, jestli studuješ či pracuješ (případně co děláš)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pavouk


PříspěvekZaslal: ne červenec 26, 2015 8:20 pm    Předmět: Re: Dieta a cvičení Odpovědět s citátem

Thadeas napsal:
Vážím 96 kg a měřím 186 cm,..., a chtěl bych co nejrychleji bez obtíží zhubnout 30 kg.


Nespletl jsi se, nebo chceš vypadat jako reklama na hlad?
_________________
Don't waste your time or time will waste you.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thadeas


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 4:28 pm    Předmět: Re: Dieta a cvičení Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Jak jsem se na tebe díval, zkoušel jsi něco před dvěma lety a krutě jsi pohořel.
Napiš
1) Jaké máš finanční možnosti
2) Jakou máš možnost ovlivňovat svojí stravu
3) Jakou máš možnost sportovat a zda děláš nějaké sporty
4) Nakolik je tě ochotna podpořit tvá rodina v tvém úsilí
5) Jestli bydlíš ve velkém či malém městě, jestli studuješ či pracuješ (případně co děláš)

Asi takhle:
1)Chodím na brigády,až do konce srpna,něco si chci nechat bokem na vánoce, a dovolenou,jinak chci tentokrát všechno dát do fitness.

2)možnost ovlivnovat svojí stravu samozdřejně že mám,akorát mi dělají největší problémy nervy,často se stresuju,nervozním,mám středně těžké deprese,v rodině máme také problémy,to má také s tím vším spojitost,vyrůstám v okolí,které mi nedělá dobře.

3)co se týče sportování,tak moc možností nemám,ale dřív sem posiloval na bench pressu,bavilo mě to,problém byl v tom že jsem si to všechno přestěhoval do prádelny,kde mi to někdo ze vchodu (nevim kdo,ani policie na to nepřišla) ukradl,takže tím pádem sem s tím přestal,a dávat peníze na Autobus + dávat peníze na fitness,samy víte že ve fitkách se musí platit,u nás znám 3 fitka,ve dvouch je to drahé jak prase na 1 až 2 hodiny myslím.Také rád cvičím v soukromí,potom mě nic nerozptyluje.

4)Rodina mě v tom plně podporuje,máma mi často vaří spíš ty dietnější jídla,také mi říká že bych měl zhubnout,často se také díváme na pořad "Vítejte v novém těle",což mě i inspiruje. (Bohužel je velké škoda že krabicová dieta není levná záležitost.)

5)Jestli jste si přečetli předchodí čtyři body,tak z toho vyplívá že nebydlím ve městě,bohužel,a ani nepracuju,pořád studuju,momentálně podnikání a potom si chci udělat ještě nějakou školu.

Jinak mám na to zázemí,máme garáž i s elektrikou,kterou používáme na sklad různých věcí,nářadí,gumy atd...napadlo mě si s toho udělat domácí fitness,místa je tam dost.
_________________
vv
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2015 5:19 pm    Předmět: Re: Dieta a cvičení Odpovědět s citátem

Thadeas napsal:
Mablung napsal:
Jak jsem se na tebe díval, zkoušel jsi něco před dvěma lety a krutě jsi pohořel.
Napiš
1) Jaké máš finanční možnosti
2) Jakou máš možnost ovlivňovat svojí stravu
3) Jakou máš možnost sportovat a zda děláš nějaké sporty
4) Nakolik je tě ochotna podpořit tvá rodina v tvém úsilí
5) Jestli bydlíš ve velkém či malém městě, jestli studuješ či pracuješ (případně co děláš)

Asi takhle:
1)Chodím na brigády,až do konce srpna,něco si chci nechat bokem na vánoce, a dovolenou,jinak chci tentokrát všechno dát do fitness.

2)možnost ovlivnovat svojí stravu samozdřejně že mám,akorát mi dělají největší problémy nervy,často se stresuju,nervozním,mám středně těžké deprese,v rodině máme také problémy,to má také s tím vším spojitost,vyrůstám v okolí,které mi nedělá dobře.

3)co se týče sportování,tak moc možností nemám,ale dřív sem posiloval na bench pressu,bavilo mě to,problém byl v tom že jsem si to všechno přestěhoval do prádelny,kde mi to někdo ze vchodu (nevim kdo,ani policie na to nepřišla) ukradl,takže tím pádem sem s tím přestal,a dávat peníze na Autobus + dávat peníze na fitness,samy víte že ve fitkách se musí platit,u nás znám 3 fitka,ve dvouch je to drahé jak prase na 1 až 2 hodiny myslím.Také rád cvičím v soukromí,potom mě nic nerozptyluje.

4)Rodina mě v tom plně podporuje,máma mi často vaří spíš ty dietnější jídla,také mi říká že bych měl zhubnout,často se také díváme na pořad "Vítejte v novém těle",což mě i inspiruje. (Bohužel je velké škoda že krabicová dieta není levná záležitost.)

5)Jestli jste si přečetli předchodí čtyři body,tak z toho vyplívá že nebydlím ve městě,bohužel,a ani nepracuju,pořád studuju,momentálně podnikání a potom si chci udělat ještě nějakou školu.

Jinak mám na to zázemí,máme garáž i s elektrikou,kterou používáme na sklad různých věcí,nářadí,gumy atd...napadlo mě si s toho udělat domácí fitness,místa je tam dost.

1) Na finance se ptám z důvodu, co do toho můžeš dát. Pro lidi jako jsi ty platí, že by si měli ze začátku zaplatit lekce s trenérem (10 stačí), aby se nemrvili.
Pokud jsi šikovný a máš prostory, můžeš si zařídit domácí posilovnu. Zatím choď do fitness.
Inspiraci pro posilovnu můžeš najít třeba tady https://forum.ronnie.cz/domaci-a-sklepni-posilovny-t15678-720.html . Pokud někde seženeš materiál a máš možnost svářet, může tě stát v řádech stovek. Krom osy a kotoučů. To ti buď musí někdo šikovný vyrobit a nebo to musíš koupit.
2,4) Ne každý, komu je 19 let, má možnost svou stravu ovlivňovat. Ledaskdy musí jíst, to co jde. Řekni mámě, ať ti vaří paleo stravu. Funguje to na většinu lidí. Nemusíš být mezi většinou, ale je to jasně definovaný systém a nemusíš nic zkoušet. Vše je popsáno, najdeš to relativně lehce. Nemusíš úplně striktní paleo, ale v rámcově.
3) Sport není jen fitko. Hubnutí je hodně o stravě, ale obvzláště v tvém věku ho sport dokáže HODNĚ podpořit. Začni jezdit třeba na kole. Nebo, pokud máš možnost, zkus nějaký kolektivní sport či bojový. Jednoduše, zamysli se, jaký sport by tě bavil a jaké sporty dělají tvý přátelé


96 kg na 186 cm není tak katastrofální váha. Pro mě osobně je optimum asi 90 kg a mám 183 cm. Záleží na typu postavy. Ale potřebuješ změnit tuk na svaly a co tě tak čtu, potřebuješ si nějak zvednout sebevědomí. Tipl bych si, že větší problém pro tebe je tvá psychika než tuky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thadeas


PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si dělal tu paleo dietu,delikatés,ovšem,vzhledem k tomu,že naši mě v téhle stravě absolutně nepodporují,tak budu asi muset skusit něco jiného.Důvod je jednoduchý ----peníze---
Skoro ke všemu se používá olivový olej a prsní kuřecí řízky,zelenina,což jsou většinou ne moc levné potraviny,Proto si to dělám párkrát do měsíce.Zatím jsem zkoušel 3 druhy plaeo diety,díval jsem se i na jiné recepty,které chci také zkoušet,ale holt jsou naši radši,když žeru deno deně vejce,párky,chleba a sekanou s hořčicí a to doslova,téměř každý den,jinak si nevzpomínám,na nic jiného,Jo o víkendech, jsou to většinou těstoviny,samozdřejně z omáčkou....asi takhle no....
_________________
vv
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maerlyn0


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 1:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Thadeas napsal:
Tak jsem si dělal tu paleo dietu,delikatés,ovšem,vzhledem k tomu,že naši mě v téhle stravě absolutně nepodporují,tak budu asi muset skusit něco jiného.Důvod je jednoduchý ----peníze---
Skoro ke všemu se používá olivový olej a prsní kuřecí řízky,zelenina,což jsou většinou ne moc levné potraviny,Proto si to dělám párkrát do měsíce.Zatím jsem zkoušel 3 druhy plaeo diety,díval jsem se i na jiné recepty,které chci také zkoušet,ale holt jsou naši radši,když žeru deno deně vejce,párky,chleba a sekanou s hořčicí a to doslova,téměř každý den,jinak si nevzpomínám,na nic jiného,Jo o víkendech, jsou to většinou těstoviny,samozdřejně z omáčkou....asi takhle no....


Jestli jsou peníze problém (což chápu), záleží pak dost na tom, jak moc do toho hubnutí chceš dát, jestli jsi ochoten něco obětovat, tak to postav na levných ale kvalitních potravinách typu tvaroh, vajíčka, cottage, šunka, vločky. Budeš sice jíst furt to samý, ale lepší než párky atd. Na psychickou nepohodu není nic lepšího, než pořádně makat a uvidíš, že ti to taky zvedne sebevědomí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hulkie


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím tě, když chceš zhubnout, peníze nejsou problém, potřebuješ jíst míň než doposud a to stojí míň peněz:) mrkni na přerušované hladovění, mohlo by ti to pomoct.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne září 27, 2015 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hulkie napsal:
Prosím tě, když chceš zhubnout, peníze nejsou problém, potřebuješ jíst míň než doposud a to stojí míň peněz:) mrkni na přerušované hladovění, mohlo by ti to pomoct.


Když jsem držel dietu před soutěží, tak jsem si taky myslel, o kolik víc do toho budu muset narvat peněz, ale ve výsledku jsem zjistil, že to za to jídlo dám fakt o dost méně než v objemu. Jiná věc byla suple
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2015 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je normální, že mám při cca 2600kcal na den pořád hlad? Začal jsem chodit do fitka skoro neznám pocit sytosti
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2015 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to jednoduché, jsi nenažrané hovado nebo máš tasemnici!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2015 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...


Naposledy upravil Mablung dne so listopad 07, 2015 12:27 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so listopad 07, 2015 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Je normální, že mám při cca 2600kcal na den pořád hlad? Začal jsem chodit do fitka skoro neznám pocit sytosti

U me je, ale ja jsem nenazrane prase
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dieta a cvičení
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: