Čistička vzduchu


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Čistička vzduchu  Úvodní stránka -> Ostatní -> Čistička vzduchu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 10:40 am    Předmět: Čistička vzduchu Odpovědět s citátem

Je tu někdo, kdo ji používá? Dlouho nad touhle věcí uvažuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, presne tema co potrebuju, takle nejakou potrebuju, aby to odvlhcovalo, nejlip i ionizovalo, proste vsemozne vylepsovalo a ozdravovalo vzduch v zatuchle, vlke a "propocene" mistnosti. A aby to bylo tiche a dalo se u toho za behu spat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já míval doma dvě nebo tři od téhle značky http://www.bionaire.cz/bionaire/cistice/index.htm. Pokud si vzpomínám, úplně neslyšné to není, ale ten rozdíl v čistotě vzduchu byl opravdu poznat.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máme doma Bionaire v pokoji pro dcerku. zapínáme na podzim a vypínáme na jaře.
Filtr vydrží jednu sezonu. Je to krapet dražší záležitost, ale vyplatí se. Nekupoval bych levná šidítka např. za 1000 Kč. Je třeba sledovat i m3 místnosti, tj. nemít poddimenzovaný přístroj.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, pokud ti záleží na tichu, doporučuju koupit spíš větší a nastavit větrák na nižší výkon.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já co mi padl do oka je Ionic Care a ten stojí lehce přes 3 tisíce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten si nekupuj - koupili jsme ho známé a osobně bych to nechtěl. Bionaire je jistota.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: út září 24, 2013 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já mam poslední dobu problém s plísní. Větrám co to jde a prostě teď se objevila ta mrcha. Snad by to pomohlo i k lepšímu spánku, který je poslední dobu mizerný. Jaký máš typ nebo zkušenosti? Co jsem vyčetl, tak je to prý hlučné a nejlepší je vyměnit hned ty filtry na Hepa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to dobré pomáhá to např. při alergii?

Co jsem se o to tak zběžně zajímal, tak jsem se někde dočetl, že tyto "inozátory" mohou být i škodlivé (zvýšení) koncentrace ozonu... A nebo že to moc nečistí a jen víří prach.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CZEBLADE napsal:
No já mam poslední dobu problém s plísní. Větrám co to jde a prostě teď se objevila ta mrcha. Snad by to pomohlo i k lepšímu spánku, který je poslední dobu mizerný. Jaký máš typ nebo zkušenosti? Co jsem vyčetl, tak je to prý hlučné a nejlepší je vyměnit hned ty filtry na Hepa.


No nevím.
Bionaire má hepafiltry i ionizátor (který nezapínám). Když to dáš na jedničku, tak to skoro neslyšíš- resp. neruší to. to, že je třeba vyměnit filtr poznáš- je tam indikátor. ten ionic care nekupuj. To mi ty peníze dej, aspoň budou k něčemu:o)

Pokud máš doma plíseň - doporučuji hodně vyvětrat - vystříkat zdi savem proti plísni a na víkend někam vypadnout:o)

Vysušit - vymalovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2014 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opet uvazuju o cisticce vzduchu.

Toto, http://cisticky-vzduchu-a-zvlhcovace.heureka.cz/ionic-care-triton-x6-cerna/ , je teda zmetek ? Preci jen pres 1000 recenzi a z toho 88% kladnych neni malo.

Tomuto mam verit vic ?
http://www.bionaire.cz/shop/index.php?a=zbozi&s=7

Hlavne potrebuju vyresit vec... cisticka ma byt v uzavrene mistnosti.
U nas doma jsou 3 hlavni neustale otevreny, propojeny chodbou, decka stale litaj sem a tam. jinak to nejde. Muzu to brat jako jednu velkou clenitou mistnost a cisticku do 74m (cca 5200kc nebo ultra dobrou za 6800)umistit doprostred chodby ? Bude to mit ucinost
Nebo si dost priplatit za 3 samostatne cisticky ? (cca 9000kc) A i v tomto reseni, bude to mit ucinost kdyz mistnost nebudou uzavreny ?
A nebo kompromis , 2 cisticky po 3000kc do 2 mistnosti, do te 3ti chodime jen spat (ale jinak je otevrena hned pres chodbu do mistnoti kde by cisticka byla predimenzovana) ?

Vyzna se v tom nekdo ?

p.s. s vlkosti vzduchu to vubec nic neudela ? Hodlam to co nejdriv zmerit ale mam dojem ze vhkost mame velkou, to pekne podporuje plisen ktera je v skrinich na obleceni bezna a vzduch kterej kdyz nekdo dojde z venku primo prasti do nosu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na odstranění vlhkosti jsou sušičky vzduchu, to je něco jiného. To se používá např. po vytopení nebo povodni, ale podle mě jsou obvykle dost hlučné na trvalý provoz - ale pokud v tom bytě nejsi 24/7, tak by to neměl být problém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysH


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zasadni problem s vlhkosti jsou imho 2 veci - kde se susi pradlo a kolik + jak moc horky sprchy (vany) si dava vetsinou zenska :)
po presunuti susarny do oddeleny mistnosti v prizemi mi zmizela plisen v patre, ovsem staci aby soustavne prselo a bylo vlhko a plisen mam uz i dole, protoze bych tam musel jak ohulit topeni naplno, tak jeste vetrat, coz jaksi nejde dohromady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tu vlhkost skusim ty tablety jak to odkapava z toho, treba, ale hlavne me ted zajimaj ty cisticky.
Nikdo k tomu nic nema ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kid


PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Na tu vlhkost skusim ty tablety jak to odkapava z toho, treba, ale hlavne me ted zajimaj ty cisticky.
Nikdo k tomu nic nema ?


Tablety tě nevytrhnou, na to, co popisuješ, potřebuješ odvlhčovač. Mám starý baráček, cihla kámen, dva dospělí a jedno dítě. Za ustáleného stavu v tuto roční dobu vylévám z odvlhčovače 5 litrů vody každý druhý den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Čistička vzduchu Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: