Fyzioterapeut (popřípadě sportovní ortoped) - Ostrava



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fyzioterapeut (popřípadě sportovní ortoped) - Ostrava  Úvodní stránka -> Trénink -> Fyzioterapeut (popřípadě sportovní ortoped) - Ostrava
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sovajs


PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 7:41 pm    Předmět: Fyzioterapeut (popřípadě sportovní ortoped) - Ostrava Odpovědět s citátem

Ahoj, neví někdo o opravdu dobrém fyzioterapeutovi v Ostravě? Stěhuji se tam za školou, doma už to nestíhám a mám už 3 měsíce v hajzlu rameno, které se samo nevyléčilo (což mě teda zklamalo :D) a tak to chci nějak řešit, ať aspoň nějak odtrénuju tu zimu, když léto ne.

Případně bych klidně zašel i za ortopedem, nejlíp sportovním (ti hned neposílají na operace dle mých zkušeností).

Opravdu poprosím vycházet jen z vlastních zkušeností, ono není doktor jako doktor.

Díky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoR


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, ozval se ti někdo, případně navštívil jsi nějakého, kterého bys mohl doporučit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sovajs


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nene neozval, chodil jsem do http://www.avica.net/

Byl jsem během 10 hodin terapie u 3 jiných terapeutů, mají dost odlišné schopnosti, já moc spokojený nebyl. Rameno mě bolí stále, teď bych zkusil nějaké masáže, jestli by nemohly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Masaze urcite nepomuzou...
Jinak v Ostravě to mate asi spatny jelikož 2 lidi z ni jezdi až za mnou do Brna. Takže ti max řeknu kam tam nechodit;)
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fyzioterapeut (popřípadě sportovní ortoped) - Ostrava
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: