Bosi - zoufale pokusy


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bosi - zoufale pokusy  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Bosi - zoufale pokusy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bosi


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 1:35 pm    Předmět: Bosi - zoufale pokusy Odpovědět s citátem

Zdravim ctenare a potencionalni kritiky,
po neuveritelne dlouhem odkladani a odhodlavani se zacinam se psanim sveho logu a to hlavne z dokumentrniho duvodu a pro vsechny dalsi dovody proc je dobre mit denik.

Ja: rocnik 84 (v soucasnosti 30let), vaha 93kg, vyska 185cm
Misto: Perth, Zapadni Australie
Zamestnani: sedave, vetsinou sezeni u PC a klikani
Slabiny: vsechno, hlavne vytrvalost
Silne stranky: nic, mozna sila
Moznosti: fitko v garazi u kamarada Vlastimila aka Eddyho, nejaky kettlebelly, plavecky bazen, spoustu moznosti na behani vcetne Jacob's ladder a hromada fitek a crossfit gymu v okoli
Treninkova historie Za sebou mam hromadu silenosti, ktere jsem provadel v pubertalnim veku. Za zminku stoji jen to co jsem delal po posledni dlouhe prestavce. Ta trvala skoro 2 roky a ktera skoncila v cervnu 2013. Treninky v posilce byli max 3x-4x tydne. Jel jsem vetsinou cele telo v jeden den (minule zkusenosti s HST byli velmi dobre), zkusil si asi 10 ruznych WODu. Chvilku jsem jel take split a pred par mesici zkousel Korteho, ktery jsme se rozhodli s Eddym prerusit kvuli jeho zavodech ve veslovani. Korte ale bavil a sila sla nahoru, takze urcite zopakujeme.

Cil: Rozvijet se ve vech smerech a dokopat se ke crossfitu, protoze se mi to strasne libi. V dlouhodobem hledisku udrzet zdraveho ducha ve zdravem tele. Nepovazuji za dulezite hrotit vysekany brisaky.
14.10.2016 Update:
Ted uz je mym cilem v podstate jen rozvijet se vsestrane. Take by se to dalo popsat jako udrzovani vice nez slusne kondice a priprava na stale kvalitni zivot po 50-ti ci 60-ti letech. Rad bych v tomhle veku byl za "badass" dedka. Co se tyka blizke budoucnosti, tak bych se stale chtel dostat do lepsi formy a byl silnejsi nez jsem byl kdykoliv pred tim. Nejvice me bavi zvedani kouli, takze bych se rad jednou dopracoval treba do Beast Tamer Challenge. No realne bych povazoval za uspech 40kg na TGU a press a nebo treba take snatch test s 20kg KB (v dobe psani stale jeste neovladam techniku : ( ). Urcite bych chtel zapracovat na mrtvem tahu a dostat se nekam k 200kg.
Crossfit ci kulturistiku jsem uz totalne zavrhnul, fanouskem ale stale zustavam.

30.07.2017 Update:
Bohuzel, jsem se musel postavit realite a zhodnotit mnozstvi casu ktery mam. Se zenou jsme koupili dum v Craigie, WA s cilem ho zrenovovat. Plan je udelat novou kuchyni, koupelnu, zahradu. Budeme bourat nejake steny, stavet operne steny, dlazdit venkovni plochy a mnoho dalsiho. Co nejvice stavebnich aktivi bych chtel provest sam.
I udrzovani tohoto logu stoji vlastne docela dost casu (z meho pohledu - stale je prioritou se venovat synovi co nejvice to jde) a je na case to vzdat.
Od ted, ta renovace bude muj trenink. Ocekavam hodne kopani, noseni, tahani, lezeni (v pude/strese) a tak dale. Budu chtit udrzet nektere z #kb5vyzva, Jen nektere, protoze se mi zda (totalne akceptuji fakt, ze se muzu totalne milit), ze to pro me moc nefunguje nebo jsem prilis liny na to to dela. Budu se udrzovat treninkem mobility a flexibility tak jak to budu citit a snad to bude trochu fungovat jako prevence zraneni.

Drzte mi/nam palce aby to vyslo a abych se treba za rok nebo dva vratil na cestu Strong First. Nebo koupil a zacal renovovat dalsi dum :).

Komentar:
Prestoze mam hodne malo prispevku a hodne debilni fotku na profilu, tak jsem pomerne dlohodobym ctenarem ronnie.cz.
Nastesti jsem byl rozumne veden ke sportu a udrzel si kladny pristup do soucastnosti. Za sebou mam chvilkove zachvaty nadseni pro: horolezeni, cyklistiku, behani, squash, fotbal, hokej, ping pong, plavani. V puberte jsem se nekolik let venoval zavodnimu tanci, diky kteremu jsem pochopil (a rozhodl se), ze bez sportu to nepujde.
Nikdy jsem moc neresil jidlo, ale snazil se poruznu vynechavat ty nejhrosi veci (fast food, chipsy, cola, chlast, ...). Coz se darilo ruzne. Na druhou stranu, cela rodina je hodne oplacana, takze si mysli, ze si vedu celkem prijatelne
Nutno zminit, ze k mym nejneoblibenejsim aktivitam patri beh. Jacob's ladder naopak bavi hodne, ale pro zmenu to strasne boli :)

Pro ctenare:
Necekam, ze bude tento log kdovijak zajimavy, ale doufam, ze me to trochu vice namotivuje a hlavne ze uz nebude zadna dalsi dlouha prestavka. Casem by se tu tak snad preci jen mohli objevit nejake zajimave vykony/poznatky. Budu rad za kazdou poznamku a komentar.

Kdyz to budu povazovat za dulezite tak tento uvod casem upravim.


Naposledy upravil Bosi dne ne červenec 30, 2017 1:59 am, celkově upraveno 8 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 1:39 pm    Předmět: So 9.8.2014 Odpovědět s citátem

So 9.8.2014

svihadlo, mavani KB

Personal challenge:
500x 16kg KB v mnoha seriich, chvilemi obouruc, chvilemi jednoruc
cas: 25:35

umiral jsem ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po 11.8.

plavani 1h

Manzelka plavala zavodne, tak pilujeme techniku. Konecne se mi podarilo uplavat 50m (bazen je 25m) kraulem v kuse. Tragedie ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ut 12.8.

svihadlo, mavani KB

3x40 16kg KB swing,
kliky, kliky na lavici na tricak, goodmornings s KB, vypady s KB, thrusters jednoruc s KB, goblet drepy
Vse s 16kg KB, zhruba 3x10, v rychlejsim tempu

Mobilita podle Zelezne Koule/Zelezneho Tela + bricho - zkracovacky, plank

Nemusim litovat, ze necvicim bicak. Ten boli i pri vypadech a goodmornings jak drzim KB


Naposledy upravil Bosi dne pá srpen 15, 2014 2:21 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

St 13.8.

Garaz
svihadlo, mavani KB ci kotoucem, rowing (Eddy ma novou masinu - Concept2)

rowing 1000m za 3:46
drepy 60kg 3x10
deadlift 80kg 3x10
Shyby 5x10,8,6,5,5 posledni 3 serie s odpocinkem ve visu
bicak na kladce 4serie
tricak na kladce 4serie

Drepy i MT po dlouhe odmlce. Moc to neslo. Hlavne mam pocit, ze ty drepy spis neudycham nez cokoliv jineho.


Naposledy upravil Bosi dne čt srpen 21, 2014 1:45 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2014 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ct 14.8.

Garaz
svihadlo (hodne zvolna, nohy boli z predchozich dnu) , mavani KB ci kotoucem

Bench 80kg 4x8
Bench 100kg 2x - PR
Kladka obouruc na lavici (neco jako rozpazky) 20kg na kazde strane 3x10
nacvik Clean&Jerk a Snatch s osou
Clean&Jerk 40kg 4x10,8,6,4


Mobilita podle Zelezne Koule/Zelezneho Tela + nejaky bricho

Nekdy po prvni serii benche jsem si zkusil 100kg. Uz mnohokrat se mi zdalo, ze bych to mel zvednout, ale nikdy jsem to nezkusil. Dnes se povedlo 2x. Takze pro me PR

Za mesic jedu na necele tri tydny do Cech a uprimne doufam, ze se mi podari najit si cas a zastavim se v nejakem "sofistikovanem" gymu (napriklad u Kulicha nebo Koule) a priucim se v ramci moznosti techniku.


Naposledy upravil Bosi dne čt říjen 20, 2016 6:56 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2014 2:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po 18.8.

Plavani 1h

Nechapu proc mam tak bolavy a napuchly "kridla" po prvnich bar bazenech ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2014 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ut 19.8.

svihadlo 5min
mavani KB, rozhybani ramen

3x 50x KB swing+20xpush up
3x 20x KB goblet squad + 15xdips (hands on bench, feet on ground)
3x 20x KB lunges
vse 16kg KB, cas 26min

Mobilita a strecing podle Zelezne Koule/Zelezneho Tela

Dnes nechut vubec zacit, desna unava, bricho na konci jsem vzdal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2014 2:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

St 20.8.

Fitko
5min rowing 1250m
5x 5 pullups +10 pushups + 15 squats
4x biceps s velkou cinkou 30kg po 8 opakovani + dips po 6 opakovanich
military press 30kg 4x10,8,6,6

zvedani nohou ve visu
zkracovacky

Kdyz ty cisla vidim sepsane, tak se to zda jeste zoufalejsi nez jsem si myslel : (.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2014 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ct 21.8.

Garaz
svihadlo (hlavne snaha o DU) , mavani kotoucem a "dislokace" ramen

Bench 85kg 5x6
Kladky 30 kg na kazde strane 3x8
Deadlift 90kg 5x8
Shyby 2x5
Clean 40kgx10, 45kgx8, 50kg 2x5

mobilita
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

So 23.8.

The Crossfit Chamber http://www.thecrossfitchamber.com.au/
Intro session, 8am

Kenecne jsem se odhodlal a vyrazil alespon na kukacku a vyzkousenou. Ranni trenink je pro mne nezvykly, ale sedlo to paradne. Vzprimovace byli rozsekane ze ctvrtka a jeste k tomu me bolelo leve zapesti, takze jsem byl rad za ten WOD, ktery se jel.

Members:
5 kol v parech
15x 24kg overhead KB swing
15x 95 pounds (43kg) Clean
15x Box Jumps

Trials (jako ja):
5 kol v parech
15x 16 kg overhead KB swing
15x 16 kg goblet squad
15x Box Jumps
Time 21:00

Zajimave na tom bylo, ze se jelo v parech. Tzn. jeden jel swingy druhy cekal, pak jel druhy swingy a prvni po jejich skonceni pokracoval na drepech. To me dost zachranilo, jinak bych umrel. Na druhou stranu to ale vzalo z toho WODu ten masochismus.
Taky me napadlo protestovat kvuli OH KB swingu, kvuli tomu co o tom psal Zelezna Koule ale radci jsem drzel hubu ...

Po zbytek dnes jsem se citil jako buh a to jsem jeste 4 hodiny uklizel zahradu (brigada).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po 25.08.

Fitko
1000m rowing 3:52
5x 5 pullups +10 pushups + 15 squats

benchpress 60kg 5x10,10,8,8,8 (sila pryc, mozne duvody - ctete nize)
military press 30kg 4x10,8,6,6
bicepsove zdvihy jednoruc s cinkou (obe ruce najednou) 12.5kg 4x8

bricho lehce
mobilita

Po sobote jsem mel brutalne unaveny a lehce bolavy nohy a hlavne silene namozene brisni svalstvo (ze by z box jumps???)
O vikednu jsem znovu precetl vsech pet clanku od Adama Ceslika http://kulturistika.ronnie.cz/index.php?akce=hledat&slovo=M%FDtus+o+strav%EC a rozhodl se udelat mensi pokus. Od nedelni vecere jsem drzel 24 hodinovy pust. Bohuzel jsem v praci nebyl prilis vytizen, takze jsem byl neustale rozptylovan mirnym hladem, ktery jsem mel prakticky cely den a hlavne kolem 10am a 17pm. Bohuzel zadne zavaly produktivity se nekonaly, ale dalo se to prezit. Na treninku to nebylo ono, obecne mi vadi, kdyz trenuji a mam hlad. Take se mi zdalo, ze vse co jsem cvicil bolelo asi 2x tolik co normalne. Zkusim dalsi 24 hodinovy pust nekolik pristich par tydnu a uvidime.

Uvitam jakekoliv komentare o zkusenostech s podobnym "pokusem".


Naposledy upravil Bosi dne ne srpen 31, 2014 10:21 am, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ut 26.08.

Fitko
5min rowing 1330m

Squats 60kg 5x8 (Proboha kde je sila z Korteho?)
Dead Lift 90kg 5x8
Horni kladka 80kg 3x8
Zakopavani v sede 130kg 3x8
Kliky na bradlech (dips) 5x10,10,8,6,6
Zdvihy natazenych nohou ve visu 5x

mobilita

Nohy porad unavene a bricho porad namozene. V praci urcite mnohem vetsi unava nez minuly "hladovy" den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2014 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ct 28.8.

Fitko
5 min rowing - 1250m
5x 5 pullups +10 pushups + 15 squats, time 6:20

benchpress 70kg 5x8
bicepsove zdvihy jednoruc s cinkou (obe ruce najednou) 12.5kg 4x12,10,8,8
military press 30kg 4x10,8,6,6
legpress 90kg 3x10

bricho lehce
mobilita

Ten bench s military presem v jeden den neni moc dobry napad. Je videm, ze jsem si se sestavovanim treninku nedal moc zalezet ... Tak znovu a jinak ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bosi


PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2014 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pa 29.08.

Fitko
3min skakani pres svihadlo, snaha o DU bez preruseni
5min rowing 1250m

Squats 70kg 5x8
Dead Lift 90kg 5x8
Zdvihy ramen s velkou cinkou 60kg 3x12
Horni kladka 80kg 3x10
Kliky na bradlech (dips) 5x10,10,8,6,6
... a pak me vykopli z posilky ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bosi - zoufale pokusy Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: