Jak na to po porodu :)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak na to po porodu :)  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak na to po porodu :)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Izman


PříspěvekZaslal: pá březen 03, 2017 9:30 am    Předmět: Jak na to po porodu :) Odpovědět s citátem

Jako kazdy fotrik (a urcite jich tady par je) jsem behem tehotenstvi moji zeny, sni snasel vsechna muka, od rannich nevolnosti (nenechala me spat :) ) pres neustale zmeny nalad (nechtela mi dovolit koukat na Top gear) az po silene navaly chuti a luxovani lednicky. :D
a jelikoz se to moji zene libilo tak jsme to pak po urcite dobe zopakovalia jeste jednou. Co se mi ale uz nelibi je to ze kolem pasu merim pomalu vic nez na vysku, a ze kdyz jsem pred par tydny pomahal kamaradovi nosit cementove pytle do 3 patra tak ze jsme pak 3 dny nemohl nejen chodit ale skoro ani dychat jak me bolel kazdej sval v tele.


Vzhledem k tomu ze chci primarne zhubnout ale take vylepsit kondici pristoupil jsem k radikalnimu reseni :) uprava jidelnicku (kupodivu jsme zas tak radikalni byt nemusel) a hlavne cviceni. Potreboval bych jen zhlednout jak moc se vam to zda nebo nezda

co uz mam:
Výška 191cm
Váha 111kg
Vek - kristovky uz mam 2 roky za sebou :D

JIdlo
Snidane - Jogurt byly + otruby a Goji nebo chia seminka a Goji
Svacina nejaka cca90-ti % sunka, k tomu treba okurek nebo kedlibna ....
Obed - Maso (jak kdy vetsinou drubez, ale take losos, hovezi i libove veprove), udelane nejak na zelenine (ruzne druhy spenat, brokolice, kvetak paprika, rajcata) bude bez prilohy nebo max proteinovy chleb
Svacina2 - Cotage nebo neco podobneho (s nizkym obsahem tuku)
Vecere - vajicka nebo parky (zase aspon 90%masa) nebo tvaroh

Na misto cukru pouzivam stevii, na chut kesu orisky a colu. A porce mam takove abych se najedl a nemel hlad
Mam rad zmenu takze treba jednou za 10-14 dnu si dam nejake praseci jidlo typu testoviny, pizza, kus te hnusne, nekvalitni, nedietni a tucne cokolady co mam tak rad :D


Trenink pouzivam ten co se mi osvedcil uz nekolikrat :D - aktualne cvicim par tydnu.
pondeli:
drep
goodmorning
kliky na bradlech
veslovani dolni kladka
tlaky na ramena velka cinka/jednorucky
+bricho

streda:
benchpress
mrtvy tah
shyby
upazovani+upazovani v predklonu
+bricho

patek:
legpress
zakopavani
sikmy bench s jednoruckama
pullover
bicepsovy zdvih
francouzsky tlak
+bricho




Dekuji za pripominky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: pá březen 03, 2017 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Do začátku takové cvičení bohatě stačí, všechny změny, co uděláš ve stravě i v pohybu teď budou hodně vidět a minimálně prvního půl roku nemusíš vymýšlet nic komplikovaného, stačí, když budeš chodit pravidelně a když se budeš snažit každý trénink v něčem zlepšit oproti tomu předchozímu.

Co bych ti doporučil je zajít si na fyzio a nechat si udělat celkový test disbalancí a jiných potenciálních problémů, a zajít si na nějaký hýbací seminář ať už za PMPM, do Železné koule, do Arény PK nebo k Petrovi Růžičkovi. Tyhle základy se ti z dlouhodobého hlediska hodně vrátí, protože v tomhle věku už musíš myslet na zdraví a ne jen na svaly a štíhlý pas.
_________________
Somewhere in China, a thirteen-year old virgin is warming up with my max.

http://forum.ronnie.cz/magumi-lean-strength-t28783.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPS1


PříspěvekZaslal: po březen 06, 2017 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přestal jsem číst u Jogurt byly.
Jako majitel eshopu, nikdy nepochopím absenci háčků a čárek, byť by to bylo i u vlastního jména...
_________________
Mluvil jsem s Všemohoucím, říkal že mě z toho vyseká, ale TY jseš prý v hajzlu !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PorcellanDew


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle nás také čeká... v září máme termín a já už teď přibral víc jak manželka: :D Každopádně jsem si včera koupil nové kolo, tak aspoň začnu pořádně šlapat. Na posilovnu teď asi nějaký čas můžu zapomenout...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PorcellanDew napsal:
Tohle nás také čeká... v září máme termín a já už teď přibral víc jak manželka: :D Každopádně jsem si včera koupil nové kolo, tak aspoň začnu pořádně šlapat. Na posilovnu teď asi nějaký čas můžu zapomenout...


Hele to je normalní, porod se proste na kazdym chlapovi podepise. To je proste obet za to, ze jsi daroval novy zivot :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kovyx


PříspěvekZaslal: po březen 13, 2017 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Snidane - Jogurt byly + otruby a Goji nebo chia seminka a Goji
Svacina nejaka cca90-ti % sunka, k tomu treba okurek nebo kedlibna ....
Obed - Maso (jak kdy vetsinou drubez, ale take losos, hovezi i libove veprove), udelane nejak na zelenine (ruzne druhy spenat, brokolice, kvetak paprika, rajcata) bude bez prilohy nebo max proteinovy chleb
Svacina2 - Cotage nebo neco podobneho (s nizkym obsahem tuku)
Vecere - vajicka nebo parky (zase aspon 90%masa) nebo tvaroh

A porce mam takove abych se najedl a nemel hlad


A jak dlouho se ti to daří dodržovat? Víš kolik to hodí bílkovin sacharidů a tuků? Podle mého by stačilo najet pouze na rozumnou stravu a netrápit se tímhle.Manuálně pracuješ ? neboj se toho a pořádně se najez. Sám po měsíci uvidíš jak na tom jsi. Přibíráš? uber třeba 50sacharidů a zkus to znovu. jíš hooodně hooodně hoooodně málo a stavíš si akorát na špatnou regeneraci a zpomalení metabolismu.

ano...když člověk ubere jídlo, hubne. Po čase si ale tělo zvykne, začně to brát jako normální stav a už to nejde tak rychle nebo vůbec. Potom se musí zase sáhnout na jídlo. snížit tuky nebo sacharidy a na nějakou dobu máš zase klid. a tak pořád dokola.
(Nebo se to celé vlní aby si tělo nezvyklo)
ale ty nemáš kde ubírat už teď. Jak budeš jíst za měsíc ? 3 okurky denně?

Navíc si tělo bude myslet, že hladoví a bude si shromažďovat tuky na "horší časy". Takže se budeš trápit dietou a za odměnu ještě přibereš
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak na to po porodu :)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: