Kondice



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kondice  Úvodní stránka -> Trénink -> Kondice
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rostoucí sval


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 10:21 am    Předmět: Kondice Odpovědět s citátem

Dobrý den, cvičím kol 2 měsíců, daří se mi sbírat hmotu, o což usiluji, i přidávat zátěž, teď se mi povedlo i několik tréninků po sobě přidat na velké cviky pokaždé 5 kilo, na malé 2 - 5, podle cviku, rubu hodně a hlavně mne to baví.

Co jsem si ale všiml, již po dvou měsících rubání mi značně klesla kondice, když jdu do schodů nebo do kopce, zadýchávám se, mám pocit, že nohy už nemůžou, potím se. Potřeboval bych získat kondici.

Uvažoval jsem o tom, že po tréninku pojedu chvíli na rotopedu, jenže jsem pak četl spoustu názorů typu "Chceš přibrat? Tak makej a nejezdi na kole.". Přibrat stále chci, nechci shodit svaly.

Myslíte, že rotoped po tréninku (třeba ani ne po každém) neuškodí svalům a pomůže v kondici?

Nebo myslíte, že je lepší než rotoped přidat občas na konci cviku nějaké série s menší váhou a větším počtem opakování (třeba 8 sérií dřepů s váhou pro 5 - 6 opakování a pak dvě série s menší váhou po 15)?

Děkuji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: ne květen 14, 2017 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud chceš nabírat, tak určitě dávej kardio mimo tréninky (pro jistotu).
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kondice
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: