Regenerácia spodného chrbta



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Regenerácia spodného chrbta  Úvodní stránka -> Trénink -> Regenerácia spodného chrbta
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eraZ


PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 6:30 pm    Předmět: Regenerácia spodného chrbta Odpovědět s citátem

Čaute,

chcel by som vás poprosiť o radu ak nejaká existuje na môj problém.

Posledné dva mesiace som v diéte a prvý mesiac a pol samozrejme trochu premotivovaný som trochu prestrelil objem tréningu a aj nastavenie váh, našťastie som si to všimol skôr ako som sa úplne odpálil a zaradil som vtedy rýchlo jeden týždeň taký ľahký deload, po ktorom som tréning poskladal trochu rozumnejšie, pridal som trochu BCAAčiek atď aby som posilnil regeneráciu a skúsil sa spamätať z toho preťaženi tak povediac za pochodu. V podstate sa mi to aj podarilo a svaly regenerujú v podstate dobre a stíham to akurát ako už býva zvykom spodný chrbát mám trochu odpálený a ten rýchly deload ho úplne nezachránil. V tréningu nôh a chrbta mám vždy na začiatku ťažké drepy a mŕtvy ťah, plus príťahy v predklone aby som udržal čo najviac svalov a zároveň si bez nich aj tréning neviem predstaviť.

Mojá otázka je taká, že by som potreboval potiahnuť diétu ešte mesiac bez nutnosti deloadu a zatial je ten spodný chrbát relatívne ok ale chcem sa spýtať či neviete o niečom o nejakom konkrétnom strečingu alebo cvičení alebo niečo podobné, čo by mi pomohlo lepšie uvolniť ten spodok chrbta a ústať to ešte ten mesiac bez nutnosti pauzy.

Vďaka za všetky rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Regenerácia spodného chrbta
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: