Hrudni hyperkyfoza



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hrudni hyperkyfoza  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Hrudni hyperkyfoza
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michael7


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 5:32 pm    Předmět: Hrudni hyperkyfoza Odpovědět s citátem

Zdravím .).
Chtěl bych začít cvičit a zatím ještě nevím jak nebo spíš se mi nechce nebo mám nulovou zkušenost, vše co znám je jen z instagramovych fotek videii atd.. nebo FB sleduju toho fakt dost. Baví mě jídlo, zajímám se o jídlo a vaření mě moc baví. Mám přístup si vařit každej den super jídla a dávat si je do krabiček na ven do školy.
Mám hrudní hyperkyfozu 65st. a jsem fakt celkově slabej už jen k vůli tomu, že jsem jeden rok hrozně zhubnul pomocí toho, že jsem nejedl vůbec nic, ale bylo to mojí nemocí to už je dva roky zpět už jsem ok. Moje otázka je co můžu cvičit a nebo spíš otázka jestli tu někdo takovej je a jak to má v životě.. Jsem asi spíš línej něco dělat a nemám prostě zkušenost skoro až strach cvičit :D na RHB jsem byl tento měsíc asi 10x a naučili mě tak 20 cviků takže super. Na internetu umím fakt dobře hledat našel jsem spoustu stránek a fór kde lidi s hyperkyfozou píší jak to mají, ale našel jsem to jen na anglických strankách což mi vubec nevadi spis potesi :D Jen se chci zeptat jestli tu je někdo takovej a jak začal zhruba :) můj příspěvek je asi dost potrhlej já vím..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Začni z lahka cvičiť ja mam presne to iste čo ty ak sa chapeme... Da sa to zlepšiť o hodne pokial budeš cvičiť uz nikdy rovny chrbat mať nebudeš ale da sa to veeelmi o hodne zlepšit ze v tričku alebo mikine nebude nič vidno ;) Ide o to ze musis sam skusat a príst na to čo ti vyhovuje nik si na triko tvoje zdravie nevezme hlavne nepočuvaj tych čo ti budu tvrdiť Mrtvy Ťah Drepy a podobne ze to je zaklad... JE ale NIE v tvojom pripade... Treba ti posilnit brucho chrbat a vela vela strečovat prsne svaly predne ramena a davat si pozor a odsledovat čo a ako... aj cvik na brucho vyberať rozumne budeš si s tym musieť fakt poradit sam... Ja ti možem ak chceš napísať ako som to urobil ja ale nedoporučujem ti to skusat aby si si neubližil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michael7


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dekuji moc za odpoved :) jsem o neco stastnejsi :D vazne jsi mi pomohl tak jak pises skusat a skusat, dam se hned do toho. Děkuji ti moc
Popravde jsem takovou dobrou odpoved ani necekal fakt diky .)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: čt září 07, 2017 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je tazke ako hovorím su vseobecne rady ako si s tymto pomoct ale každy sme iny kazdy to mame ine a nik na nete si tvoje zdravie do ruk nevezme :) Ono ked nabalíš novu hmotu zosilnieš poslníš cele telo stabilizacny system budeš strečovat atd atd tak sa to zlepší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
Začni z lahka cvičiť ja mam presne to iste čo ty ak sa chapeme... Da sa to zlepšiť o hodne pokial budeš cvičiť uz nikdy rovny chrbat mať nebudeš ale da sa to veeelmi o hodne zlepšit ze v tričku alebo mikine nebude nič vidno ;) Ide o to ze musis sam skusat a príst na to čo ti vyhovuje nik si na triko tvoje zdravie nevezme hlavne nepočuvaj tych čo ti budu tvrdiť Mrtvy Ťah Drepy a podobne ze to je zaklad... JE ale NIE v tvojom pripade... Treba ti posilnit brucho chrbat a vela vela strečovat prsne svaly predne ramena a davat si pozor a odsledovat čo a ako... aj cvik na brucho vyberať rozumne budeš si s tym musieť fakt poradit sam... Ja ti možem ak chceš napísať ako som to urobil ja ale nedoporučujem ti to skusat aby si si neubližil

Ten kluk hlavně ví o cvičení úplné, ehm, trus, takže klasika - najmout si nějakého trenéra na 10-20 hodin. Nějakého, co se zajímá o zdraví a má dobré reference.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na toto najst trenera je tazke clovek v dnesnej dobe nevie najst kvalifikovaneho a fakt vzdelaneho a skuseneho pre zdraveho cloveka toboz ked mas toto zverit sa do ruk kdekomu? Nikdy... Martin Snasel sa mi zda ze pracuje s tymito ludmi a zabudol si ppvedat ze ten trener bude stat tak min 3 nasobne ako normalne ;) Ja hovorim z vlastnej skusenosti nechcem tu pisat lebo sa zrani nahodou a potom co?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá září 08, 2017 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
Na toto najst trenera je tazke clovek v dnesnej dobe nevie najst kvalifikovaneho a fakt vzdelaneho a skuseneho pre zdraveho cloveka toboz ked mas toto zverit sa do ruk kdekomu? Nikdy... Martin Snasel sa mi zda ze pracuje s tymito ludmi a zabudol si ppvedat ze ten trener bude stat tak min 3 nasobne ako normalne ;) Ja hovorim z vlastnej skusenosti nechcem tu pisat lebo sa zrani nahodou a potom co?

Připomínáš mi ženské, co neustále čekali na toho blonďatého prince na bílém koni, až v 35 letech zjistili, že jim biologické hodiny skoro dotikaly
Většina trenérů je, v rámci možností, v pohodě. Pomohou, nezraní. Pokud si člověk dá tu práci, lze najít velice dobré a ne, nemusíš platit 1 000 Kč/h.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hrudni hyperkyfoza
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: