Posilování vršku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilování vršku  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Posilování vršku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TomasC


PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 7:48 pm    Předmět: Posilování vršku Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem začátečník 45 let a mám fakt nepříjemný problém - nohy a zadek mám opravdu dost velké a ruce, hrudník a vršek celkově nic moc. Nejdřív jsem chtěl pracovat na vršku, ale pořád slyším, že bez dřepů a mrtvého tahu tahu to nejde. A já mám už teď nohy jak závodní klokan :- (. Nenapadá někoho co s tím? Díky všem za radu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 8:18 pm    Předmět: Re: Posilování vršku Odpovědět s citátem

TomasC napsal:
Ahoj, jsem začátečník 45 let a mám fakt nepříjemný problém - nohy a zadek mám opravdu dost velké a ruce, hrudník a vršek celkově nic moc. Nejdřív jsem chtěl pracovat na vršku, ale pořád slyším, že bez dřepů a mrtvého tahu tahu to nejde. A já mám už teď nohy jak závodní klokan :- (. Nenapadá někoho co s tím? Díky všem za radu

Cvič obojí pro balance, ale soustřeď se na vršek. A bez MT a dřepu to samozřejmě jde. Záleží na tom, jak si sestavíš trénink.
Mimochodem, MT je hlavně na záda. Takže zrovna tohle bych nevynechával
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 8:28 pm    Předmět: Re: Posilování vršku Odpovědět s citátem

TomasC napsal:
Ahoj, jsem začátečník 45 let a mám fakt nepříjemný problém - nohy a zadek mám opravdu dost velké a ruce, hrudník a vršek celkově nic moc. Nejdřív jsem chtěl pracovat na vršku, ale pořád slyším, že bez dřepů a mrtvého tahu tahu to nejde. A já mám už teď nohy jak závodní klokan :- (. Nenapadá někoho co s tím? Díky všem za radu


Samozrejme, ze to jde. Pokud necvicis na nejaky silovy nebo esteticky zavody, tak neni co resit a posiluj hlavne to co te bavi. Muzes treba spodek cvicit jen 1x tydne a jinak vrsek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasC


PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 7:48 am    Předmět: Re: Posilování vršku Odpovědět s citátem

Díky moc - vyzkoušel jsem MT v klidu a zabíraly opravdu hodně záda - z nohou jenom stehna nad kolenama, ale určitě rozumně. Ahoj. T.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilování vršku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: