Dotaz k běhání



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotaz k běhání  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Dotaz k běhání
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra89


PříspěvekZaslal: po leden 15, 2018 4:10 pm    Předmět: Dotaz k běhání Odpovědět s citátem

Čau chtěl bych se na něco zeptat. Jsem ektomorf, cvičím cca 2 roky (když sem začínal 192 cm / 71kg) zkrátka jsem byl moc hubený. Ted po 2 letech jsem ale dost přibral (nejsem vyloženě tlustý, ale když si třeba sednu tak je znatelný tuk na břiše a prostě nechci aby to došlo dál). Může za to hlavně to že jednu dobu (pár měsíců) jsem se vykašlal na cvičení a jedl jsem co jsem chtěl a hlavně minimum pohybu (práce na PC). Momentálně cvičím ob-den trénink a dodržuju jídelníček. Jak jsem psal, nikdy jsem hubnutí neřešil, až teď , tak bych měl 2 dotazy.

1.) Cvičím ob-den + dodržuju jídelníček, ale nemám žádné kardio. Nejvíc by mi vyhovovalo kardio (běh) v netréninkový den. Chtěl bych se zeptat, jak dlouho bych měl běhat pro spálení tuku a jak je to s jídlem (co se dává před/po)

2.) Tohle je jen takový dotaz ze zajímavosti, ale pokud je člověk ektomorf co nikdy nemohl přibrat, pak ale přibral a hubne , zda to je nějak lehčí shodit tuk než u ustatních lidí ? :D

Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dotaz k běhání
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: