Ruce - regenerace



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ruce - regenerace  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Ruce - regenerace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malinovniik


PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2018 7:00 pm    Předmět: Ruce - regenerace Odpovědět s citátem

Zdravím, mohl by mi tady někdo poradit ? Chodím ven cvičit na hřiště workout a rád bych se zeptal, jak je to s regenerací ruk, zda se mám bát že je přetrénuju, nebo to je v pořádku. Jde o to , že všude čtu, že stačí cvičit cviky u kterých se zapojí více svalů (biceps = shyby, triceps = dipy) a to stačí, nic víc na to nemusím. Co se týče mého tréninku mám tam 3 série normál shybů a 3 série shybů podhmatem, u tricepsu mám 4 série dipů a jestli nějaké zapojení, tak kliky. Problém ale je , že ruce byly vždy moje slabina, záda se mi hodně rozšířili, prsa a břicho taky ale ruce jsou pořád malé.

Otázka: Myslíte že by nějak vadilo kdybych přidal k těm shybům a dipům ještě 3 série izolovanějších cviků na triceps a biceps ? Cvičím ob-den a četl jsem, že ruce se mají cvičit max 2x týdně, tak nevím jeslti by to bylo v pořádku co se týče regenerace, nebo se nemusím bát a klidně to těm rukám přidat ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2018 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozhodne nic nepridavej
Je to zbytecne
A kdyz bzdes hledat uz to zu pred tebou resili jini...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ruce - regenerace
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: