Natažený sval?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Natažený sval?  Úvodní stránka -> Trénink -> Natažený sval?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
G4ZCZ


PříspěvekZaslal: so duben 06, 2019 1:53 pm    Předmět: Natažený sval? Odpovědět s citátem

Ahojte, potřeboval bych se zeptat. Již od 17.3. mě pobolívá sval v oblasti levé lopatky nebo lehce pod ní. Pocitově mi to přijde, že je to natažený. Bolest je spíš tahavá nebo to tlačí a převážně spíše v klidovém stavu. Člověka to nutí se furt všelijak kroutit. Když se zhluboka nadechnu, tak nikde nic nepíchá a ani netlačí, takže žebra jsou pravděpodobně v pohodě.

Zajímalo by mě pokud tu měl někdo podobný problém, nebo případně nějaké rady/tipy jak urychlit léčbu. První týden jsem zkusil vynechat cvičení, kdy to pomohlo. Po týdnu jsem jel jedno cvičení na nohy a ramena a vše bylo v pohodě. Poté další den jsem jel hrudník, který byl také v pohodě, ale poté jsem přešel na biceps, kdy při bicepsovém zdvihu s EZ činkou ve stoje byl ten sval cítit a od té doby to jede zase na novo.

Místo občas leduju a mažu traumaplantem. V pohybu mě to nijak neovlivňuje.

Budu rád za jakoukoliv radu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so duben 06, 2019 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkousel si to rozvalet na foam rolleru nebo pomoci tenisaku?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po duben 08, 2019 12:09 pm    Předmět: Re: Natažený sval? Odpovědět s citátem

Pravděpodobně jde o nějaký problém, který vyřeší schopný fyzioterapeut po jedné návštěvě. Takže moje rada je asi jasná
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
G4ZCZ


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2019 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozvaluju několikrát za den. Už se to zase lepší. Preventivně cvičím všechno kromě toho, kde ten sval tahá a už to zase skoro není cítit, ale dám tomu radši ještě 14 dni ať to zase nedodělám.

Fyzioterapeuta zkusím pokud by se to zase vrátilo. Zatím na to pomáhá fakt jen klid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

G4ZCZ napsal:
Rozvaluju několikrát za den. Už se to zase lepší. Preventivně cvičím všechno kromě toho, kde ten sval tahá a už to zase skoro není cítit, ale dám tomu radši ještě 14 dni ať to zase nedodělám.

Fyzioterapeuta zkusím pokud by se to zase vrátilo. Zatím na to pomáhá fakt jen klid.

Co uděláš když ti haraší v autě? Dáš mu klidový režim?
Tělo je spojený systém. Klidový režim v určitých případech může pomoct, ale často pomůže uvolnit určitou část těla a přetížený či problematický sval si oddechne a problém zmizí (a nebo také ne)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
G4ZCZ


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u lékaře jsem byl. Hrudník je v pohodě. Jedná se o nějakej sval co drží lopatku u páteře. Mažu traumaplantem. Mám tomu dát čas a klid. Po odeznění začnu zlehka procvičovat a zatěžovat postupně a snad to bude dobrý no..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Natažený sval?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: