trenink+ kardio- pauza?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - trenink+ kardio- pauza?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> trenink+ kardio- pauza?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
andygos


PříspěvekZaslal: út duben 24, 2018 9:31 pm    Předmět: trenink+ kardio- pauza? Odpovědět s citátem

Mám otázku týkající se mého cvičení a následných pauz na regeneraci. Předem podotýkám, času mám nějaké dny málo, z domu odcházím ráno, vracím se navečír- většinou kolem oběda jsem na otočku doma. Ještě doučuji angličtinu, začal jsem si víc zvát lidi k sobě, abych nebyl fuč pořád. Nejsem tlusťoch, ale tuk navíc mám a chtěl jsem zpevnit celou postavu.

Před měsícem jsem začal s cvičením z aplikace na google play "home workout"
S tím teda, že jsem si udělal jejich plán full body a zároveň si řekl, že musím doladit i stravu, přestat se vymlouvat a jíst po cestě z automatu nebo fastfoodu. Po měsíci dolazení stravy jakž takž. Sacharidy, bílkoviny, tuky, cukry, vitamíny- multak, cecko. Jídlo si připravuju dopředu, svačiny, najednou to jde. A tak jsem si řekl- objednám z ronnie, když mám dolazeno. Protein, BCAA, Thermogenic fair power, arginin.

A do toho jsem si řekl, že k těm tréninkovým denním plánům z aplikace (doma) přidám i kardio běh. Byl bych schopný běhat každý den v pracovní týden, ale říkám si, jestli to není pakárna. Teď začínám. Jak to vidíte? Mám si dát den úplně volno nebo stačí víkend a v týdnu normálně můžu jak cvičit, tak běhat? Plus to dělám tak, že cvičení stihnu většinou do 14:00 a běh až po 19:00.

Jinak cca. 173 cm; 77Kg, 21 let

+ ještě přikládám foto postavy. Cítím, že sílím, ruce jsou silnější, hodně vršek těla, ale že by to nějak bylo vidět, to ne.


Naposledy upravil andygos dne ne květen 06, 2018 12:58 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rambotakyzacinal


PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2018 6:10 pm    Předmět: 3x týdně cvičení + 1x týdně kardio Odpovědět s citátem

Ahoj,

podle mě ze začátku určitě stačí 3x týdně cvičit, pokud stíháš a teda chceš, 4x týdně max... a 1x týdně kardio k tomu... pokud začneš dávat 6x týdně aktivitu, nebudeš mít časem kam přidávat :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - trenink+ kardio- pauza?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: