Zlepšení shybů



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zlepšení shybů  Úvodní stránka -> Trénink -> Zlepšení shybů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Melán


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2018 3:16 pm    Předmět: Zlepšení shybů Odpovědět s citátem

Zdravím, chci se optat jak bych zlepšil shyby. V tréninku je mám (podhmat i nadhmat) a jedu 3 série po cca 5 opakování (moje síla je momentálně taková, že těch shybů zvládnu v těch 3 sériích cca 7,5,5). Rád bych se zlepšil v těch shybech abych dával aspon 8,8,8 ale ty opakování u shybech se mi nelepší. Jak zlepšit sílu na shyby ? Jezdívám to většinou do selhání aspon teda ty poslední série a co jsem četl tak bych si měl snad dát počet třeba 7/7/7 a zvyšovat, další trenink třeba 8/7/7 pak 8/8/7 ale nevím to jistě, budu rád za rady, díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2018 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Melán


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2018 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
http://www.kb5.cz/2012/08/fighter-pullup-jak-za-mesic-az-zdvojnasobit-vase-soucasne-maximum-shybu/


Díky za odkaz, ale nechci na celý měsíc nechat svého tréninku a cvičit každý den jen shyby. Nešlo by to tou metodou že bych prostě přidával mo malých počtech (např. co 2 trénink) 1 opakování navíc ke shybům ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2018 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cvic jak chces a na shyb pouzij ten programing z KB5 webu. nehledej v tom zase nejakou vedu, nebo vesmir :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedlv


PříspěvekZaslal: út únor 20, 2018 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co když cvičím FB 3x týdně. Jak to udělat když ty shyby na ten den nevyjdou, vynechat a dát třeba přítahy VČ v předklonu 3x10? Když shyby vyjdou na ten den, zařadit je jako první?
Aktuálně to jedu Po/St/Pá na střídačku A/B, ale uvažuju, že dám v pondělí A, v pátek B, a ve středu jen s vlastní vahou 2s HSPU, 2s Pistolové dřepy, 2s Kliky na jedné ruce, 2s Shyby, 2s přednožování a 2s Most. Je to dobrej nápad?

A
Dřep 4x5
Military press 4x5
Shyby 3x6
Kliky na bradlech 3x10

B
Mrtvý tah 4x5
Benchpress 4x5
Shyby 3x6
Bicepsový zdvih 3x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zlepšení shybů
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: