Trenér - problémy se zády/ramenem



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Trenér - problémy se zády/ramenem  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Trenér - problémy se zády/ramenem
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majk91


PříspěvekZaslal: po únor 18, 2019 2:38 pm    Předmět: Trenér - problémy se zády/ramenem Odpovědět s citátem

Ahoj, potřeboval bych poradit, zda neznáte nějakého kvalitního trenéra z Prahy, který má zároveň "ortopedické/lékařské" znalosti?
Jedná se o to, že trpím lehkou pravou skoliózou a mám problémy s levým ramenem/lopatkou, takže si musím hlídat techniku a vyváženost cviků mnohem více než zdravý člověk. Kvůli ramenu, bych pak klasické tlaky na ramena a ideálně i bench měl nahradit jinými cviky.
Vyzkoušel jsem již dva "klasické" trenéry, kterým jsem svůj problém řekl, ale s kvalitou jsem nebyl moc spokojený. Zejména z důvodu, že mi řekli, že např. přítahy dělám správně, ale další dny jsem levou lopatkou téměř nemohl hýbat.

Potřeboval bych tedy někoho z Prahy, kdo opravdu naučí a pohlídá techniku se vším všudy (předpokládám, že takový trenér si Vás nejdříve celého prohlédne, aby sám viděl, jaké máte zdravotní potíže a tomu přizpůsobil trénink) a případně vytvoří tréninkový plán, kde budou určité klasické cviky nahrazeny jinými.
Děkuji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po únor 18, 2019 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Trenér - problémy se zády/ramenem
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: