Bigorexie? přetrénování, stagnace



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Bigorexie? přetrénování, stagnace  Úvodní stránka -> Trénink -> Bigorexie? přetrénování, stagnace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Thomp


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 10:13 pm    Předmět: Bigorexie? přetrénování, stagnace Odpovědět s citátem

Zdravím všechny dříče,
chtěl bych se vás zeptat, zda máte problém podobný nebo i stejný jako já.
V první řadě bych uvedl, že do posilovny jsem nikdy nešel a vždy jsem trénoval doma. Postupem času jsem si vybudoval takovej zlozvyk. Stále mám potřebu vzít činky do ruky a zase cítit to napětí svalů a to i po náročném "hlavním" tréninku, kdy třeba hodinu intenzivně cvičím. Cítím se po tom jako by mě přejel náklaďák, ale po cca hodině až dvou zrelaxuju a zase mám potřebu to jít alespoň párkrát zvednout. Děje se mi to i před tréninkem. Vím že dochází potom k přetrénování a stagnaci, ale já to prostě nedokážu přestat dělat. Někdy si říkám jestli nemám OCD, protože si říkám, že když to neudělám, tak to nebude stačit na růst, ikdyž vím že to právě tím ničím. Proto se tedy chci zeptat, jestli jste s tím někdo neměl zkušenost a jak jste to vyřešili. Lidi kolem to nechápou a nevím si s tím řady už.
Děkuju za váš čas.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2019 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je tým, že trénuješ doma. Skoč si do gymu, poriadne sa dojeb drepmi, mŕtvolami a ďalšími viackĺbovými cvikmi a zaručujem ti, že budeš rád, keď činky pár dní neuvidíš.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pedain


PříspěvekZaslal: čt srpen 08, 2019 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně jak to píše ten Slovák nade mnou. Prostě tomu málo dáváš. Až padneš po treninku únavou na zem a druhý den budeš při sezení na záchodě přemýšlet, že si koupíš madla pro invalidy, tak Tě ani za Boha nenapadne to, co jsi napsal.

Možná je na čase opustit domácí hnízdo a jít si hrát za velkejma klukama do posilovny.
_________________
Show must go on.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2019 10:03 am    Předmět: Re: Bigorexie? přetrénování, stagnace Odpovědět s citátem

Tady nejde o přetrénování, jako spíše o magoření. Jednou z možností, jak se toho možná zbavit, je začít chodit do posilovny a domácí posilovnu hodit do sběru. Druhá možnost je navštívit odborníka.
Možná by pomohla třetí možnost. Vyhodit zrcadlo a přestat nosit upnuté oblečení. Jinými slovy, přestat onanovat nad svým tělem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Bigorexie? přetrénování, stagnace
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: