Jaké boty do posilky + názor na pantofle v posilce



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaké boty do posilky + názor na pantofle v posilce  Úvodní stránka -> Trénink -> Jaké boty do posilky + názor na pantofle v posilce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaké boty do fitka?
Tenisky
16%
 16%  [ 1 ]
Sálovky
0%
 0%  [ 0 ]
Je to jedno, klidně i pantofle!
16%
 16%  [ 1 ]
Nesejde na tom, ale rozhodně pevná obuv!
66%
 66%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 6

Autor Zpráva
pavelko


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 10:24 am    Předmět: Jaké boty do posilky + názor na pantofle v posilce Odpovědět s citátem

Ahoj!
dodnes jsem boty neřešil, vystačil jsem si vždy s vyřazenými sálovkami. Momentálně ale už potřebuji nové boty do fitka, takže mě tíží otázka - je jedno, jaké boty koupím, jestli sálovky nebo tenisky. Vím, že se hodně řeší nízká podrážka, případně zvýšené na ochranu kotníku. Je tedy jedno jaké zvolím nebo je fajn vybrat nějaké "speciální" pro posilky? Momentálně jedu na fullbody, takže mám mrtvé tahy, dřepy, samozřejmě jednoručky, ....

Plus ještě bonusový dotaz - jaký máte názor na cvičení v pantoflích, s tím, že si je třeba na dřepy a mrtvé tahy lidé sundávají a cvičí v ponožkách, na strojích nebo s činkami pak vše odcvičí v pantoflích... Chodím do menšího fitka mimo centrum a tohle začíná praktikovat čím dál více lidí, tak mě celkem zajímá váš postoj k této obuvi..

Díky moc!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: st březen 07, 2018 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kazdej cvici na sebe, ozkousej a delej podle sebe, urcite po chvili poznas co jo a co ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2018 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na trojboj, resp. i fullbody a cokoliv, kde potřebuješ stabilitu, si nemůžu vynachválit klasický vzpěračský boty. Chodím s nimi i na normální kulturistický trénink, kdy s nima klidně i celej trénink občas odjedu jen na strojích, takže bych mohl chodit teoreticky na boso i klidně bez ponožek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2018 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak basketbal můžeš taky hrát třeba v sandálech ...

Přikláněl bych se spíš ke vzpěračským botám. Jednak je v nich menší šance ukopnout si palec a pak mi přijde, že se v nich i lépe dřepuje, tahá a prostě mi tak nějak přijdou na trénink vhodnější :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tonik14


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 10:58 am    Předmět: boty Odpovědět s citátem

Kupuju všechny boty na cvičení a běhání tady forsize.cz
Klasika Nike, adidas atd
plus na jejich prodejně slušně poradí a často maj dobrý slevy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaké boty do posilky + názor na pantofle v posilce
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: