Jak něco nabrat - váha se nechce hnout :-)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak něco nabrat - váha se nechce hnout :-)  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak něco nabrat - váha se nechce hnout :-)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jonas7


PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2019 11:44 am    Předmět: Jak něco nabrat - váha se nechce hnout :-) Odpovědět s citátem

Čaute chlapi,
chtěl jsem se poradit jak trošku přibrat. Cvičím už rok a půl a moje váha se pohybuje 81Kg +/- 2kg
Cvičím stylem 4x týdně vždy dvě partie a 6 sérii a opakování mám tak abych zvládl vždy těch 6 sérii, takže tak 6-10x. Jak tam mám kliky, tak je to více, těch dám tak 16 poctivých po 6 opakováních.
Puaza mezi opakováním minuta, při změně cviku 3 minuty a při změně partie 5 min. Není to samozřejmě na sekundu přesné.
Cvičení zakončuji 8minut břicho a během cvičení vypiju tak litr vody či ionťáku.
Strava dobrá. Jím zdravě, zeleninu, ovoce každý den. Snažím se hodně bílkovin. Vyhýbám se chipsům, hranolkám a sladkému, ale tak 1 za měsíc si zahřeším třeba pizzou. Jim skoro vše a hlad nemívám.
Postava se vytvarovala pěkně, sílu jsem nabral, např. shyby před rokem něco nemožného, teď napoprvé 10 není problém, ale ta váha ta se nehne. Jednou dvakrát týdně si zahraju fotbal, takže hodně se zapotím, pak nějaké to kolo aj. aktivity. Nedávno jsem si prohodil pořadí cviků a budu je měnit častěji.
Představoval bych si tak postavu jako třeba Jason Statham ale nedaří se mi. 😀 Okolí si všimlo změn, takže něco se děje, ale chtěl bych trošku nabrat.
Nějaké rady? Zvažuji i kruhové tréninky, tak zda to je dobrý nápad. Nechci na žádné soutěže, jen ať jsem pěkně vo formě a zdráv. :-)
Předem díky moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2019 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud chces pribrat, idealne svalovou hmotu, tak pridej na bilkovinach. Tim navysis i kaloricky prijem, takze pokud jsi v balancu nebo mirnym deficitu, tak poresis dve veci jednou složkou...
Druha vec je, kolik mas % tuku, je mozne, ze i kdyz nejaky ten sval naberes, videt to moc nepujde. Možností je víc, ale skoro vzdy jsou problemy ve strave a ne v treninku, zvlast pokud zacinas, tak telo ma impulzu dost, ale musi to byt podporeny v kuchyni.
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak něco nabrat - váha se nechce hnout :-)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: