Strečink a regenerace

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strečink a regenerace  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Strečink a regenerace
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza68

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2020 8:18 pm    Předmět: Strečink a regenerace Odpovědět s citátem

Zdar, potřebuju poradit. Do teď jsem se nikdy neprotahoval, nikdy jsem nezařazoval strečink (jen dynamický chvilku před tréninkem na zahřátí). Jsem ale hodně zkrácený, hlavně co se nohou týče, tak bych to chtěl změnit, ale netuším jak často a kdy dělat klasický 10 minutový fullbody statický strečink ?

Vím že se říká, že hlavně by se měl dělat po tréninku kvůli lepší regeneraci apod. ale já to chci hlavně kvůli té flexibilitě a pružnosti, nemám problém ho dělat i každý den (našel jsem ji klasický 10 minutový) ale četl jsem, že je to i celkem stres na tělo, tak by mě zajímalo jestli by takový každodenní strečink nebyl problém v regeneraci ... předem dík za rady
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew

PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2020 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jezdím jen trénink pro mobilitu kyčlí, dynamický provedení pro strečink hamstringů, aktivace sedacích svalů a sem tam, když si vzpomenu protahnu lýtka. Cvičím cviky v plném rozsahu a tyhle věci vnímám jako ztrátu času, hodně práce za málo muziky. A hlavně přestaneš se protahovat na 2 týdny a jsi na tom stejně jak na začátku
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Rychle na stránku:

Přejdi na: