Doktorka stopla protein



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Doktorka stopla protein  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Doktorka stopla protein
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Getready


PříspěvekZaslal: st květen 19, 2021 5:23 pm    Předmět: Doktorka stopla protein Odpovědět s citátem

Dobry den, bol som vcera na kolonoskopii a bol mi najdeny zapal vysledky este nemam ale doktorka mi zakazala nadbytocne mnozstvo proteinu a samotny protein ze nemam vobec brat, odvovodnila to tym ze mam aj hranicnu hodnotu ALT a zvacsenu pecen, cvicievam 3 x za tyzden uz asi 5. rok, nikdy som nemal a tymto problem, myslite ze ozaj z proteinu to moze vsetko byt? Zas si nemyslim ze som ho tolko prijal v strave daval som si vacsie porcie masa a sem tam protein a nejaka tycinka, vazim 90 kil, povedala mi ze mam jest zatial ako normalny clovek normalne porcie, mam momentalne na sebe este nejaky tuk tak sa chcem spytat ci si telo bude zatial brat z neho po cviceni v pripade deficitu alebo by mohlo dojst k zmensovaniu svalov, predpokladam ze telo bude brat najskor z tukov nie? Viem ze nebudem teraz naberat tak svaly ako pred tym ale chcem si minimalne udrzat co mam, tak by som chcel vedet ci mam upravit nejak trening. Dakujem za rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st květen 19, 2021 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jestli ti svaly zustanou nebo ne, zalezi hlavne, jak budes dal cvicit
Prideficit telo primarne pali to co nepotrebuje
Zvedej tezke vahy a tuky pujdou dolu a svaly nahoru
Nenech se omezovat horsim jídelníčkem
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Doktorka stopla protein
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: