VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Endo


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus.
Nemáte nejaký tip na dobrý chladivý krém/gél resp. krém na uvoľnenie svalstva? Väčšina krémov je dosť drahá, tak by som sa rád najprv poradil s ktorými máte dobré skúsenosti a nekúpil nejakú hlúposť, keďže v tomto sa nevyznám.
Upresním môj problém a možno mi poradíte aj niečo iné:
Som po zranení achilovky (preťažená) a po zápale kotníkov. Čo sa týka bolesti a zápalu, to už viac-menej pominulo a môžem normálne chodiť. Avšak občas ešte cítim divné tuhnutie (možno tŕpnutie) lýtok. Hlavne ak dlhšie sedím, prípadne zrána, ale občas aj inokedy. Nieje to dlhodobé- vždy to po chvíli prejde- rozchodím to. Pri bežných činnostiach ma to neobmedzuje, ale je to dosť nepríjemný pocit. Lekár mi nato predpísal len magnézium (Magnosolv).

Vopred DIK.

(snáď som to dal do dobrej témy)


Naposledy upravil Endo dne st srpen 24, 2016 4:04 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2016 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

**

--
Na tomhle fóru jsi definitivně skončil. Ronnie
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makuška


PříspěvekZaslal: pá září 16, 2016 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím někdo nějaký tip, kde koupit selen a zinek v chelátové formě?? Bohužel na obchodu Ronnie jsem narazila v chelátové formě pouze na chrom.
_________________
Life begins at the end of your comfort zone.
---------------------------------------------------
https://www.facebook.com/fitdezerty/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míra75


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasný sokol napsal:
Čau, slyšel jsem takovou věc, když budu užívat nadměrný množství vitamínů (např. u C 1000 mg denně), tak si je moje tělo vlastně přestane vyrábět. Co je na tom pravdy?
Taky by mě ještě zajímalo, proč se vyráběj tyhle silný tablety, když tělo vstřeba těch 30 - 50 mg?

Ďýk


Vitamíny tělo nevyrábí. Ty se vstřebávají potravou. Vitamín C konkrétně byl v posledních letech, čti divoká 90. léta oslavován, kvůli boomu tzv. antioxidantů. Vědci prokázali, že antioxidanty spomalují stárnutí. Nové strudie to zase zpochybňují. Zkrátka, vznikla příležitost lidem prodat něco navíc. :) Ale vitamín C se odvádí z těla potem a jinou sekrecí. Nelze se jim tedy předávkovat. V některých případech je možno podávat i 5000 mg vitamínu C, např. při nachlazení a horečce. Takže 500 - 1000 mg dávka není tak moc. Na doporučené dávky bych nehleděl zase až tolik. Zejména v ČR je situace taková, že SUKL a Ministerstvo zdravotnictví neschválí jen tak novou DDD.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míra75


PříspěvekZaslal: út březen 14, 2017 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Endo napsal:
Čus.
Nemáte nejaký tip na dobrý chladivý krém/gél resp. krém na uvoľnenie svalstva? Väčšina krémov je dosť drahá, tak by som sa rád najprv poradil s ktorými máte dobré skúsenosti a nekúpil nejakú hlúposť, keďže v tomto sa nevyznám.
Upresním môj problém a možno mi poradíte aj niečo iné:
Som po zranení achilovky (preťažená) a po zápale kotníkov. Čo sa týka bolesti a zápalu, to už viac-menej pominulo a môžem normálne chodiť. Avšak občas ešte cítim divné tuhnutie (možno tŕpnutie) lýtok. Hlavne ak dlhšie sedím, prípadne zrána, ale občas aj inokedy. Nieje to dlhodobé- vždy to po chvíli prejde- rozchodím to. Pri bežných činnostiach ma to neobmedzuje, ale je to dosť nepríjemný pocit. Lekár mi nato predpísal len magnézium (Magnosolv).

Vopred DIK.

(snáď som to dal do dobrej témy)


No zranění moc nerozhodíš, spíše to chce klid a jakýkoli chladící krém, třeba Koňskou mast bude OK. Aby se tam nevytvořil záněk, pak bude třeaba nasadit něco ostřejšího od doktora.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Ondráček


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo s velkými dávkami C mám dobrý zkušenosti na takový podzimní nachlazení, na který jsem trpěl. Jen je při větších dávkách potřeba i hodně pít.
_________________
https://www.nutrilord.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: st březen 15, 2017 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O účincích tzv. megaskorbické léčby jsem se na vlastní kůži přesvědčil mnohokrát. Krátkodobě zvyšuji denní příjem na 50-75g vitamínu C. Většinou stačí jeden den, kdy cítím, že to jde z kopce. Další dny dávám řekněmě 10g. Ano, mluvím o gramech, tedy o 50000-75000mg atd.

Laskavý zájemce si najde více o megaskorbické léčbě na internetu.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gohan


PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Evris Flex Triple Blend.
Latky pry stejne jako u Alavisu, akorat to asi nebude takovy kekel. Cenove je to taky stejne.
Mate nekdo zkusenosti?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo nezkusil alavis, jako by nezil
ale popravde taky bych uvital neco chutove privetivejsiho
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: čt březen 16, 2017 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
O účincích tzv. megaskorbické léčby jsem se na vlastní kůži přesvědčil mnohokrát. Krátkodobě zvyšuji denní příjem na 50-75g vitamínu C. Většinou stačí jeden den, kdy cítím, že to jde z kopce. Další dny dávám řekněmě 10g. Ano, mluvím o gramech, tedy o 50000-75000mg atd.

Laskavý zájemce si najde více o megaskorbické léčbě na internetu.


Odkud beres infuzni roztoky prosimte ? Nepocitoval si extremni navaly horka? Mne se to vzdycky stava a nevim jak to eliminovat, prakticky s tim nejde ani spat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá březen 17, 2017 6:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Infuzní roztoky nemám. Používám tablety. Na poznámku o nízké využitelnosti odpovím, ano, to vím. Na další poznámku o placebu odpovím, ano, to si uvědomuji. Takové placebo, které mi tak dobře pomáhá, když potřebuju a mohu ho použít (protože zdraví je v mých rukou a nikoli v rukou lékaře nebo kohokoli cizího), je k nezaplacení.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hosmel


PříspěvekZaslal: pá březen 17, 2017 7:30 am    Předmět: Vit-c Odpovědět s citátem

Na jedne nejmenovane strance se da sehnat kys.askorbova 0,9kg za slušnej peníz. Takže na co polykat tolik tablet? Když se to dá rozpustit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá březen 17, 2017 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daymoon napsal:
Infuzní roztoky nemám. Používám tablety. Na poznámku o nízké využitelnosti odpovím, ano, to vím. Na další poznámku o placebu odpovím, ano, to si uvědomuji. Takové placebo, které mi tak dobře pomáhá, když potřebuju a mohu ho použít (protože zdraví je v mých rukou a nikoli v rukou lékaře nebo kohokoli cizího), je k nezaplacení.


Vyzkousej infuze, mne se zanetlive markery snizujou fakt exponencialne. Jinak o placebu se da jenom rict ze ti zavidim tvoji hlavu :D mne ta moje tak nefunguje.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
člověk


PříspěvekZaslal: pá březen 17, 2017 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krystofk, kde na ty infůze chodíš?
_________________
Můj log:
http://forum.ronnie.cz/clovek-log-t33609.html

Volná sestava:
http://www.youtube.com/watch?v=M9eTnVam068

18 let /// 180cm /// váha je parametr, který u mě nikdy nelze přesně určit :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: pá březen 17, 2017 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

člověk napsal:
Krystofk, kde na ty infůze chodíš?


Nikde kupuju a píchám si je sám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
V 52 Vita Complex Forte | Extrifit
Oblíbený produkt s vitamíny, minerály a dalšími látkami.
409 Kč
Multivitamin Fair Power ® | Survival
Přípravek s vitamíny a minerály s dokonale vyváženým složením.
299 Kč
Nexgen Pro Multivitamin + Digestive Enzymes | Reflex Nutrition
Prémiový all-in-one multivitamín a multiminerál s trávicími enzymy.
599 Kč
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - VITAMÍNY, MINERÁLY A KLOUBNÍ VÝŽIVA Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: