Vlnit nebo běhat...?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vlnit nebo běhat...?  Úvodní stránka -> Soutěže -> Vlnit nebo běhat...?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marki


PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 6:16 pm    Předmět: Vlnit nebo běhat...? Odpovědět s citátem

Zdravím, za 5 týdnů jdu na soutěž neregistrovaných v bodyfitness a řeším přípravu..jsem celkem dost hubená, tuku moc nemám, takže rýsování za tu dobu nebude problém..Jsem celkem zvyklá ráno nalačno i hodinu běhat na páse ( teď v přípravě jsem to nedělala, jasný...), takže jako asi všem se mi do diety moc nechce, radši bych to vypotila v aerobce...bylo mi ale řečeno, že dieta je lepší, jinak hrozí, že přijdu o hmotu...to ale můžu i při dietě, ne? Mám připravený jídelák- vlny 100-200-150-300... teď přijímam i 400 sacharidů, a to vážím 54 kilo...když to jídlo je tak dobrý:-))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlnit i běhat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Conan


PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... a také posilovat, jinak přijdeš o hmotu. Tato ztráta je ale i tak nevyhnutelná. Sice jde omezit rozumnou redukční dietou a nepřeháněním to s kardiem na lačno, ale naturálně to jde těžko.
_________________
Tomi99: můžu sem hodit video, ve kterém dám několik reps se správnou technikou (50kg) a potom si naložím 100kg a dám jednu reps s fake technikou. (o MT)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martule


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 7:35 am    Předmět: Re: Vlnit nebo běhat...? Odpovědět s citátem

Marki napsal:
Zdravím, za 5 týdnů jdu na soutěž neregistrovaných v bodyfitness a řeším přípravu..jsem celkem dost hubená, tuku moc nemám, takže rýsování za tu dobu nebude problém..Jsem celkem zvyklá ráno nalačno i hodinu běhat na páse ( teď v přípravě jsem to nedělala, jasný...), takže jako asi všem se mi do diety moc nechce, radši bych to vypotila v aerobce...bylo mi ale řečeno, že dieta je lepší, jinak hrozí, že přijdu o hmotu...to ale můžu i při dietě, ne? Mám připravený jídelák- vlny 100-200-150-300... teď přijímam i 400 sacharidů, a to vážím 54 kilo...když to jídlo je tak dobrý:-))))


nechceš sem hodit fotku aktuální formy? docela by mě to zajímalo,protože já jsem 5 týdnů před souteží už byla prakticky nachystaná...fotka řekne víc...každopádně bez diety a cvičení se to stejně neobejde..otázka je jen jestli jsou potřeba vlny nebo ne a nebo jak moc přísná dieta (myšleno příjem sacharidů)...ale dieta nevyhnutelná...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marki


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Právě že potřebuju ještě nabrat na zádech, rozšířit a zakulatit ramena...tak se bojím, že s dietou toho moc nenaženu...Nehledě na to, že mi snížení sacharidů vůbec nedělá dobře, nemám sílu , sotva lezu, natož posilovat...radši se kvalitně najím, pořádně zacvičím a pak si dám trochu aerobky, než šulit cvičení tím, že nemám sílu...
Btw. když si dám ráno 30 min kolo, před snídaní po proteinu, mám potom dávat gainer, nebo stačí ty vločky s proteinem???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marki


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám cca 15% tuku, sem fakt hubená a vždycky sem byla, tak si říkám, jestli jen prostě neomezit tuky na cca 30g denně a sacharidy nechat v komplexní formě ( vyřadit sladkosti, ovoce, kečupy a tak a nechat jen kvalitní plus libový maso, tvarohy a proteiny...)...Každej mele o vlnách před soutěží...to je to tak nutný???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martule


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marki napsal:
Mám cca 15% tuku, sem fakt hubená a vždycky sem byla, tak si říkám, jestli jen prostě neomezit tuky na cca 30g denně a sacharidy nechat v komplexní formě ( vyřadit sladkosti, ovoce, kečupy a tak a nechat jen kvalitní plus libový maso, tvarohy a proteiny...)...Každej mele o vlnách před soutěží...to je to tak nutný???


Příprava na soutěže není procházka růžovým sadem, sacharidový vlny jsou pěknej hnus (chápu,že seš zvyklá na nějakej konstatní příjem,to i já) ale i s 50gramama saharidů jsem byla schopna plnohodnotně odcvičit nohy + kardio (v superkomenzaci...s nulovým příjmem sacharidů jsem ještě pořád dřepovala s 50+)..všecko jde..seš sice slabá potom,ale jak už jsem říkala,soutěžní příprava není sranda a není pro každýho...

Nevidela jsem te,tak nemůžu soudit,jakou máš/nemáš formu,ale na tom pódiu budou "hubení" všichni...byt tebou se spíš soustředín na pěknou vypracovanost,protože teď už objem nedoladíš...můžeš se max snažit udržet co nejvíc svaloviny a rvát se BCAAckama a držet kardio v aerobní zóně...

co se týče jídla, já posledních 5,6 týdnů úplně vyřadila protien i tvaroh (celkove jakykoliv mlecny vyrobky) ...bílkoviny jsem přijímala jenom z masa a bílků....+ občas trocha vloček (na snidani jen), hory zeleniny a rýže...

přeji hodně úspěchu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marki napsal:
Právě že potřebuju ještě nabrat na zádech, rozšířit a zakulatit ramena...tak se bojím, že s dietou toho moc nenaženu...Nehledě na to, že mi snížení sacharidů vůbec nedělá dobře, nemám sílu , sotva lezu, natož posilovat...radši se kvalitně najím, pořádně zacvičím a pak si dám trochu aerobky, než šulit cvičení tím, že nemám sílu...
Btw. když si dám ráno 30 min kolo, před snídaní po proteinu, mám potom dávat gainer, nebo stačí ty vločky s proteinem???

Pokud chceš rýsovat tak gainer určitě ne, i s tím proteinem to nepřeháněj. Tuky, které jsi zátěží naštěpila potřebuješ nějak spálit (respektive tu energii z nich), gainerem bys to zastavila. Co kdybys zkusila nějaké dlouhé kardio, vícehodinové - ze začátku intenzivní, intervalové a pak klidnější, v rovnoměrné zátěži. Krátké kardio nalačno má spíš metabolický efekt - učíš tělo fungovat na tuky, to pak využiješ u toho dlouhého a nízkointenzivního kardia - tam donutíš tělo štěpit tuky a pak taky tu energii odčerpáš. Ale ta metabolická změna není na týdny, je to na měsíce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marki


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám, fakt to není stranda...upřímně je mi milejší to dlouhé kardio než žít jen na mase a bez cukrů...ale je vidět, musí to být, jsem v tom nová, takže dost tápu...Každopádně děkuju moc za rady! Gainer nechám jen po posilování, po aerobce hodím vločky a tréninky budu směrovat na vyšší počty opakování s nižší zátěží, ať to lítá...uvidím , co to udělá, ty sacharidy budu tak nějak cyklovat- ve dnech volna minium, při préninkách 250+-100, snad to k něčemu bude...Měla jsem začít dřív, ještě v sarpnu jsem měla 48 kilo, jen šlachy a skoro žádnej tuk ( denně hodina a půl spinner nebo běh pěkně nalačno), pak přišly činky, ale tři měsíce jsou málo...:- ( Mno, snad na jaře to půjde líp, teď to jen zkusíme...:-/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reichenberk


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marki napsal:
Koukám, fakt to není stranda...upřímně je mi milejší to dlouhé kardio než žít jen na mase a bez cukrů...ale je vidět, musí to být, jsem v tom nová, takže dost tápu...Každopádně děkuju moc za rady! Gainer nechám jen po posilování, po aerobce hodím vločky a tréninky budu směrovat na vyšší počty opakování s nižší zátěží, ať to lítá...uvidím , co to udělá, ty sacharidy budu tak nějak cyklovat- ve dnech volna minium, při préninkách 250+-100, snad to k něčemu bude...Měla jsem začít dřív, ještě v sarpnu jsem měla 48 kilo, jen šlachy a skoro žádnej tuk ( denně hodina a půl spinner nebo běh pěkně nalačno), pak přišly činky, ale tři měsíce jsou málo...:- ( Mno, snad na jaře to půjde líp, teď to jen zkusíme...:-/


Není nutné mít tréninky s vyššímy počty opakování a nižší zátěží. Spíš naopak, pokud potřebuješ posílit vršek, tak ho cvič silově, ten tuk dáš dolů tím dlouhým kardiem - a dosáhneš toho co potřebuješ. Nedívej se na aktivity odděleně ale přemýšlej o tom, jak jsou poskládány celkově - měly by k sobě ladit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marki


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2012 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha, právě se chystám na trénink, posilněná 2 knackerbroty s cottage, tak uvidím, co s tím zvládnu...chtělo by to ještě něco sladkýho, ale musím to dát i tak:-) tak děkuju za rady, vím, že jídlo a cvičení jdou jen dohromady, proto nedokážu pořádně cvičit bez pořádnýho jídla ( sacharidy). Všichni, co to dokážou, být jen na mase a k tomu trénovat mají mou čest, fakt! Tak třeba se k tomu taky dopracuju:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vlnit nebo běhat...?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: