Volba bojoveho sportu


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Volba bojoveho sportu  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Volba bojoveho sportu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechápu ty lidi, jak tam mohli jen tak stát. Ani ne něj neřvali, nevyhrožovali policií, prostě nic. Za sebe musím říct, že bych mu šel pomoct, aspoň bych se potom mohl cítit jako lidská bytost, byť s rozbitou hubou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mravenec1


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

..tam uplně normálně chodili lidi!?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ntz


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Nechápu ty lidi, jak tam mohli jen tak stát. Ani ne něj neřvali, nevyhrožovali policií, prostě nic. Za sebe musím říct, že bych mu šel pomoct, aspoň bych se potom mohl cítit jako lidská bytost, byť s rozbitou hubou.
jj

ja jsem se v zivote sam dobrovolne nerval a muzu rict, ze na drzku jsem v podstate nikdy nedostal (jako ze by me nekdo KOckoval) .. nicmene rozbitou hubu jsem mel asi 3x v zivote a pokazdy v situaci, kdy jsem nekoho (ciziho) branil ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To video je strašný. Jestli ten kluk (i když mu je 34let) opravdu nezavdal žádnou příčinu (Ne, že by opak opodstatnil takovou agresi).....Tak je mi ho fakt líto. Nemyslím si, že by ten agresor byl extra nerozbitnej. Byl by docela plezír to utnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Nechápu ty lidi, jak tam mohli jen tak stát. Ani ne něj neřvali, nevyhrožovali policií, prostě nic. Za sebe musím říct, že bych mu šel pomoct, aspoň bych se potom mohl cítit jako lidská bytost, byť s rozbitou hubou.


Hezky napsáno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak jsou už tací, k akci by je donutilo jedině, kdyby se terčem útoku stali členové rodiny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
moby


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, tam by byl prostor pro pomoc tomu napadenemu - ted teda myslim jakoze minimalne pokus o zastaveni toho utocnika, ne "jen" volani policajtu. Podle stylu utoku ten utocnik neprosel zadnym vycvikem / treninkem (udery byly facky, kopy natazenyma nohama, stal jak pistolnik na zacatku toho utoku). Coz teda asi jedine zachranilo toho napadeneho od opravdu tezkeho zraneni...protoze ten se nebranil jakoze vubec.

Jo a pokud se chcete jeste vice nasrat, tak si prectete todle:
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/krimi/surove-kopy-v-obchodaku-do-hlavy-trest-podminka_271875.html

To vam nedelam naschval, takhle to tu v tedle bananove republice vazne funguje...

Idu radsi do posilky zvedat zelezo, na to proste nesmim myslet


Naposledy upravil moby dne po červen 24, 2013 2:00 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten kluk byl tak neschopen obrany, že to bylo jako mlátit holku. Nemyslím to zle, ne každej je na světě od toho, aby se mohl postavit psychopatovi. Spíš mě zaráží, co z toho ten útočník měl? To bylo jak kopat do mrtvého.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moby napsal:
Jo, tam by byl prostor pro pomoc tomu napadenemu - ted teda myslim jakoze minimalne pokus o zastaveni toho utocnika, ne "jen" volani policajtu. Podle stylu utoku ten utocnik neprosel zadnym vycvikem / treninkem (udery byly facky, kopy natazenyma nohama, stal jak pistolnik na zacatku toho utoku). Coz teda asi jedine zachranilo toho napadeneho od opravdu tezkeho zraneni...protoze ten se nebranil jakoze vubec.

Jo a pokud se chcete jeste vice nasrat, tak si prectete todle:
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/krimi/surove-kopy-v-obchodaku-do-hlavy-trest-podminka_271875.html

To vam nedelam naschval, takhle to tu v tedle bananove republice vazne funguje...

Idu radsi do posilky zvedat zelezo, na to proste nesmim myslet


Dík za info. Dalo se to čekat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ntz


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to video je fakt strasny : (

pevne doufam, ze kdyby tam sel kdokoliv z ronnie, tak by zasahl .. nechtel bych se do neceho podobneho priplest (ani jako svedek nebo pomahajici) ..

jednou se mi stalo, ze jsem branil nejakou zenskou pred jejim (asi) pritelem a bylo to pekne nahovno .. ten dement byl silnejsi nez ja, takze jsem docela dostal (ackoliv me neskolil a kladl jsem tuhy odpor) a vubec jsem nechapal, jak je mozny, ze kolem chodi davy lidi (bylo to na kacerove ve vsedni den odpoledne) a nikdo nic neudela ..


Naposledy upravil ntz dne po červen 24, 2013 2:12 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě spíš nejde do hlavy, že se ani trošku nepokusil bránit, nebo když už to byl teda takovej nímand, tak proč se aspon nepokusil utéct. Prostě mi to celý přijde jako kdyby to bylo domluvený.

A když už nic, mohl zkusit aspon českou bojovou techniku.

_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spam


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejhorší na tom je, že kdyby nějakej kolemjdoucí tomu klukovi pomohl a toho útočníka spacifikoval, tak nakonec to dopadne tak, že ten útočník nějak blbě upadne, zlomí si u toho ruku a bude mít otřes mozku a kdoví co ještě. A nakonec ten kolemjdoucí co chtěl pomoct, dopadne nejhůř...
_________________
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“
„Nezáleží na tom čím jsi, ale kdo jsi"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johncreasy


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom. K. Prostě byl v šoku. a nevěděl, která bije. To je jak srnka když čeká na vlak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kpt.TM


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2013 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spam napsal:
Nejhorší na tom je, že kdyby nějakej kolemjdoucí tomu klukovi pomohl a toho útočníka spacifikoval, tak nakonec to dopadne tak, že ten útočník nějak blbě upadne, zlomí si u toho ruku a bude mít otřes mozku a kdoví co ještě. A nakonec ten kolemjdoucí co chtěl pomoct, dopadne nejhůř...
Presne toto si myslím aj ja. Volá sa to neprimeraná obrana (exces), ak mu náhodou niečo pritom spravíš. Taktiež takéto hyeny zvyknú potom klamať a vymyslia nejakú rozprávku, aby ti ešte viacej potom priťažili, aby to malo právnu dohru. Ono ideálne by bolo spacifikovať útočníka tak, aby už nemohol vypovedať a vymýšľať na Teba hlúposti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Volba bojoveho sportu Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: