Vyplatí se Omega-3 ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Vyplatí se Omega-3 ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Vyplatí se Omega-3 ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skurk


PříspěvekZaslal: ne září 15, 2019 12:13 pm    Předmět: Vyplatí se Omega-3 ? Odpovědět s citátem

Čau, chci se jen zeptat, nikdy jsem nebral Omega3 jako suplement, jen jsem si 2x týdně cca dal rybu, ořechy a to bylo vše. Vím o pozitivních účincích na zdraví/hubnutí/růst atd., na druhou stranu, jsem četl, že pro ty benefity je potřeba o dost větší množství Omega3 než je doporučené dávkování. Není to nejlevnější suplement, tak by mě zajímal vás názor, jestli se opravdu oplatí pořídit nebo ne. Díval jsem se a nejlepší by byl asi Mollers omega 3, kde je doporučené dávnkování 5 ml/denně. Má to cenu kupovat, pokud bych se držel jen toho doporučeného dávkování ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: ne září 15, 2019 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně taky kupuju Mollers rybí olej.
Dá se koupit lehce přes 200,- a vydrží několik měsíců, tedy bych řekl že je to docela levný suplement... Dávkuju polévkovou lžíci denně cca, nemám problémy s cholesterolem, takže neberu velké dávky.

Omega 3 jsou obvykle předražené v kapslích a menší balení.

Mámě kupuju Jamieson omega-3 1000mg 200cps
protože rybí olej nepozře

Co jsem tak četl, Omega 3 by měl být jeden z těch základních suplementů. Já ho beru jako vůbec ten první, tedy kdybych si měl vybrat jen 1, asi by to bylo Omega 3.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Vyplatí se Omega-3 ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: