výroba kettlebellu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - výroba kettlebellu  Úvodní stránka -> Crossfit -> výroba kettlebellu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pokedex


PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 1:17 pm    Předmět: výroba kettlebellu Odpovědět s citátem

Ahoj mám v hlavě nápad jak vyrobit kettlebell z míče vylitého betonem (pro zvyseni hmotnosti pridano zelezo) a ze srotaku koupit trubku a patricne ji ohnout a nechat zatvrdnout dohromady nebude to esteticky mozna zadna hitparada ale naklady budou +- 100-200kč samozdrejme to neni zadny moje know how takze popripade jestli ma nekdo nejaky rady zkusenosti sup jsem stim :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gambry


PříspěvekZaslal: so červen 07, 2014 4:56 pm    Předmět: Re: výroba kettlebellu Odpovědět s citátem

ahoj, žádné zkušenosti s vlastní výrobou nemám (kromě domácího medicinbalu, který byl na ho..no), ale když v google zvolíš obrázky a napíšeš: homemade kettlebell nebo do it yourself kettlebell, tak se ti toho ukáže docela dost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MikTek


PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 2:20 pm    Předmět: Re: výroba kettlebellu Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
Ahoj mám v hlavě nápad jak vyrobit kettlebell z míče vylitého betonem (pro zvyseni hmotnosti pridano zelezo) a ze srotaku koupit trubku a patricne ji ohnout a nechat zatvrdnout dohromady nebude to esteticky mozna zadna hitparada ale naklady budou +- 100-200kč samozdrejme to neni zadny moje know how takze popripade jestli ma nekdo nejaky rady zkusenosti sup jsem stim :-)


No upřímě...není lepší mít ofiko kettlebell?Esteticky je hezčí a funkčností bych řekl, že to bude taky jinde...pokud tě to baví a je to tvůj koníček tak těch pár stovek co to stojí do toho snad dáš ne?
_________________
Jakákoliv moje odpověď je kombinace doposud nashromážděných zkušeností, teoretického vzdělání a vlastního názoru...netvrdím, že je to vždycky správně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smile04


PříspěvekZaslal: so září 13, 2014 11:57 pm    Předmět: Re: výroba kettlebellu Odpovědět s citátem

Pokedex napsal:
Ahoj mám v hlavě nápad jak vyrobit kettlebell z míče vylitého betonem (pro zvyseni hmotnosti pridano zelezo) a ze srotaku koupit trubku a patricne ji ohnout a nechat zatvrdnout dohromady nebude to esteticky mozna zadna hitparada ale naklady budou +- 100-200kč samozdrejme to neni zadny moje know how takze popripade jestli ma nekdo nejaky rady zkusenosti sup jsem stim :-)


betonu bych v tomhle ohledu nevěřil...nezapomen že kettlebel když ti povolí ucho ti spadne přímo na květák...

lepši by bylo asi použit kus uřezane kulatiny a na to přivařit nějaky ucho...něco jako byl kettlebel co jsme snim zavodili v aši...akorat ten měl asi 55kg což byla vražda :D...taky ten tva mužeš samo nějak upravit jestli maš čim tu kulatinu ořezat nějak alespon do nejake hranate koule xD

spodek je fuk celkem ale ty horni hrany to chce seřezat dělalo to modraky jak ....

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
somiza


PříspěvekZaslal: čt září 18, 2014 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo jo ... dalo by se to udělat z kulatiny a pak zavařit spodek, nalít beton a pak zatavit vrch.... to by bylo určitě bezpečnější.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
refresh


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někde jsem tu už dával foto svého, ale asi tak rok z5, vyrobil jsem ho přesně jak popisuješ, basket.míč, trubka+kolena->vytvořený ucho, vylitý betonem, váha cca 18kg?

Edit: tak jsem to našel https://forum.ronnie.cz/post1069233.html?highlight=#1069233
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
refresh


PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ješte jsem udělal foto jak vypadá aktuálně výsledek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - výroba kettlebellu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: