Zase hledam nějakýho sparringa v Chebu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zase hledam nějakýho sparringa v Chebu  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Zase hledam nějakýho sparringa v Chebu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pepa


PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2015 9:52 pm    Předmět: Zase hledam nějakýho sparringa v Chebu Odpovědět s citátem

Tak zase scháním nějakého nového sparringa na posilování. Rád bych kdyby měl motivaci na sobě pracovat a "nebál se toho". Je mi jedno jestli to bude někdo kdo už nějakou dobu cvičí nebo by rád začal a neví jak. Mám cca 10 let nacvičeno takže rád pomohu k výsledkům nebo se naopak rád něco přiučím.
Posilovnu mám svou, poměrně slušně vybavenou, rozhodně by nemělo hrozit že se nebudete mít jak zlepšovat. Lokalita Cheb, poblíž hradčan. Snad jediné co nechci, poslouchat při cvičení hip hop. Zvracet se může maximálně ze dřepů
Páč se moc nechodím takže bych asi nereagoval na zprávu zde, a také nechci psát do textu email, kdyžtak napište sem:
http://www.domaci-posilovna.cz/kontakt/

díky

Pepa z Chlebu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Irminsul


PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2015 5:05 pm    Předmět: Re: Zase hledam nějakýho sparringa v Chebu Odpovědět s citátem

Pepa napsal:
Tak zase scháním nějakého nového sparringa na posilování. Rád bych kdyby měl motivaci na sobě pracovat a "nebál se toho". Je mi jedno jestli to bude někdo kdo už nějakou dobu cvičí nebo by rád začal a neví jak. Mám cca 10 let nacvičeno takže rád pomohu k výsledkům nebo se naopak rád něco přiučím.
Posilovnu mám svou, poměrně slušně vybavenou, rozhodně by nemělo hrozit že se nebudete mít jak zlepšovat. Lokalita Cheb, poblíž hradčan. Snad jediné co nechci, poslouchat při cvičení hip hop. Zvracet se může maximálně ze dřepů
Páč se moc nechodím takže bych asi nereagoval na zprávu zde, a také nechci psát do textu email, kdyžtak napište sem:
http://www.domaci-posilovna.cz/kontakt/

díky

Pepa z Chlebu

Škoda že nejsem z Chebu :) U tebe jsem byl a vím jak to tam vypadá.Měj se hezky a někdy napiš :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zase hledam nějakýho sparringa v Chebu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: