Zubní chránič na míru



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zubní chránič na míru  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Zubní chránič na míru
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Koroze


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 3:39 pm    Předmět: Zubní chránič na míru Odpovědět s citátem

Ahoj,

máte tady prosím někdo zkušenost s pořízením takového chrániče v ČR-ideálně Praha..?

Potřebuji chránič jen horních zubů, ale ty "custom" co jsem doposud viděl byly vyrobené ve státech a na můj vkus trochu moc velké (myslím tloušťku materiálu).

Popřípadě nevíte někdo o shopu se sériovými s nějakým vtipnějším desingem?
viz: http://fighterxfashion.com/fight-dentist-monster-mouthguard/

Díky za info!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dělá se to tak, že koupíš zhruba velikost huby, hodíš to do nádoby s vařící vodou, pak na vteřinku do studený, do huby, zakousneš se, zatlačíš přes pysky a hotovo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koroze


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Octopuss napsal:
Dělá se to tak, že koupíš zhruba velikost huby, hodíš to do nádoby s vařící vodou, pak na vteřinku do studený, do huby, zakousneš se, zatlačíš přes pysky a hotovo :)


Woe, to vim :))) TO jsou právě ty normální... Mno a když se chceš plácnout trochu přes kapsu, tak zajdeš k zubařovi, on ti udělá otisk jako když dělá rovnátka a na tom ti to v "troubě upečou" viz.třeba: http://www.stomatologie-brno.cz/?nix=chranice-na-zuby-mouthguard

Výhodou je, že to drží mnohem lépe a těsněji kolem horní řady zubů a dá se s tím normálně mluvit na hlas, dýchat... Ruzumíme?

+pochybné studie tvrdí, že správný chránič tlumí otřesy co, jdou do mozku po ráně na bradu.. A to se mi celkem hodí, pač už mi moc bodíků iq nezbejvá
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin.L


PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

normalne si zajdi k zubari. stoji to cca 900,- s tema sracema co si tvarujes sam doma se to neda srovnat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenicka1313


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 3:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý den, také jsem velice dlouho hledala nového zubaře. Všude je poslední dobou plno a je opravdu těžké najít nějaké místo, kam by se člověk vešel. Naštěstí jsem narazila na toto stomatologické zařízení http://stomatologiejecna.cz/ kde v současnosti berou nové pacienty a nemohu si jejich služeb vynachválit. Rozhodně doporučuji!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To smrdí nějakým spam botem...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zubní chránič na míru
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: