vaha


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vaha  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> vaha
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

moja vaha je
menej ako 70
7%
 7%  [ 14 ]
menej ako 80
22%
 22%  [ 40 ]
menej ako 90
31%
 31%  [ 55 ]
menej ako 100
24%
 24%  [ 44 ]
menej ako 110
13%
 13%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 177

Autor Zpráva
Mik.cz


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

herza napsal:
Bureš, Jablonický oba přes soutěžních 100 kg, všechny je na fotkách vidíte v normálních džínách. Jen tady chlapci na sebe nic neseženou, jak mají velké nohy. Fakt zábava je tady občas s váma


ty vole.. ja s tim mam taky mega problem.. uz vidim jak ti dva co jsi zminil jdou do EXE KENVELA anebo podobnych prodejen kterych tu je nescetne a kupujou si tam neco na sebe.. bud si to nechavaji delat a nebo uncle sam a firmy jim podobne..
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mik.cz


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tysonek napsal:
Mik.cz napsal:
tysonek napsal:
Draper napsal:
g_dgrim napsal:
no tak samozrejme co sa prakticnosti tyka, je idealna ta vaha do 100kg pri 190cm (mozno aj menej). Uz len co sa tyka oblecenia je to niekedy hruza a to niesom ziadna vazba. By ma zaujmalo v com chodia take 120kg obludy, ked nechcu teda chodit 24/7 v teplakoch.


Presne tak. Ja uz tuplem nejsem vazba a opravdu mam hodne casto problem koupit takove rifle, ktere pretahnu pres stehna, aniz bych se v nich citil "nastraleny". Ale pak oblecu teplaky, jdu do fitka a citim se jak anorektik.



chlapi to vždycky nějak vyřeší , volnější džíny, nebo triko ale ted si vem jako ženská když dejme tomu nejsi konfekční typ tak jsi vpr...i


chtela jsi napsat v prdeli?? jen aby bylo jasno vis..


no přesně tak ale nechtěla jsem, aby mi zase někdo vytkl že jsem sprostá a takhle je to na tobě:o)))


a sakra..
_________________
Kdyz ale piju, tak mam rada cerveny vino a svarak - to je takovy - eroticky :) takze idealne pred sexem. - WildOrchid
vzal bych ho tyčkou přes nohy, možná opakovaně... ne, tak tyčkou přes ksicht. ksindle! - mobsman
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
xien


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mik.cz napsal:
xien napsal:
headlong23 napsal:
xien napsal:
136kg


no podla tvojej tabulky este musis pribrat 24 kg

nie fakt musis byt obrovsky



21 procent tělesného tuku - tlusté prase


co blbnes jsi prumerna zena..


_________________
rozdělení mužů
do 80 kg - žena nebo chlapeček
80-100kg - chlapec nebo dorostenec
100-120kg - průměrný chlap
120-140kg - obrovský chlap
140-160kg - dinosaur
nad 160kg ideální chlap
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g_dgrim
Moderátor


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

herza napsal:
už mlčim


nie, ale fakt je ze rifle su problem neviem kde bures nakupuje ale v normalnom obchode asi nie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si rifle aj zozeniem,ale od urcitej doby ich menim castejsie - proste sa v rozkroku prederu,a to si nemyslim,ze mam obrovske stehna
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nenakupujte v Kenvelu, nebo New Yorkeru. Ty hadry jsou možná sexy, ale chlapy co v tom vidim oblečený jsou na můj v kus až moc přehnaně sexy. Takže pokud nejste pusinky vyžadující tyto hadry, tak v Lee, Wrangler, Mustang se určitě něco najde.

Já bych se oblékl i z dětského oddělení, protože nejsem hovadák a sám jsi zmínil, že jsem pišišvor, takže to bude mít taky určitě vliv.
nahoru
Wygh


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Mustang nemá ani nad 40 a pochybuju že střih bude takovej, aby se tam vlezla prdel. A Wrangler má sice gatě i 46/34, ale 2 tisíce bych za ně nedal, kor když se prošoupe rozkrok. Včera jsem koupil 43ky za 330,- a takovej výběr riflí jsem ještě v obchodě neviděl ... jojo zlatý číňani
_________________
"Clean food is rocket fuel to the athletic body."

Jesse Marunde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Dragon


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wranglery mam , sou to supr kalhoty a vydzreli zatim uz dost dlouho ... jestli hledate dostatecne velky gate, tak bezte k Bushmanovi ... velikost az do 60
_________________
...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mam jedny,myslím že Cherokee z Tesca za 600,- a vydrží mi dlouho,páč je beru na sebe tak 10x do roka.ˇJinak si vystačím s kratákama a šusťakama
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ted koupil v Kenvelu presne takove, ktere uz dlouho shanim a byly nejvetsi, co meli a to jsem predtim prosel snad vsechny Kenvela v Brne a okoli a nikde nemeli velikost na me (pritom nemam zadna extra velky nohy, ale oproti bezne populaci zrejme ano). Jsou tak tak, jeste se v nich relativne citim, ale uz je to na hrane a jelikoz ted zacinam trochu objem, tak se s nimi asi brzy na cas rozloucim, to same dalsi nedavno koupene....

To nasere kdyz do toho clovek investuje nekolik litru a jsou mu pak na nic
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazzy


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hej tlusťoší :-D ......ja si ted muzu otevrit obchod s gatema kratasama a se vsim oblecenim...vypadam v tom jak debil doporucuju vam koupit si co nejvic gati pred dietou to se opravdu vyplati ...jinak kdyz sem byl jeste starej dobrej bazzy tak sem rifle nakupoval jenom v kenvelu a new yorkru protoze tam ty velikosti meli jinak nebyla sance sehnat gate na silnyho kluka


Naposledy upravil Bazzy dne út srpen 05, 2008 12:19 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dome-V


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky uz chodin kukat cincanovi za litrik kupim aj trojo rifiel, ktore mi vydrzia rpvnako dlho ako v KVL,ci Mustangu,... .a este mi ostane vac na zradilko
_________________
::::: (have muscles of steel) :::::
.......vypada to velike a ve skutecnosti ej to mnohem mensi !
__ Som Cukrár __
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zacharo


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporucuju Lee, co jsem videl, meli i poradne velke cisla a docela dlouho vydrzi. Ja jedny kupil pred 5ti lety, ale v 18ti jsem je dal bratrovi, ktery je ma dodnes ( (:
_________________
"Champions are made, not born!"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
herza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto potvrzuju
nahoru
CIZO


PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dome-V napsal:
Taky uz chodin kukat cincanovi za litrik kupim aj trojo rifiel, ktore mi vydrzia rpvnako dlho ako v KVL,ci Mustangu,... .a este mi ostane vac na zradilko

oni to u cinanu jsou ty samy rifle co znackovy a sijou je ve stejnejch chatrcich za dolar na den takze nikdy nepochopim lidi co si z principu nekupujou hadry u vietnamcu a museji mit hadry ze znackovyho obchodu... to ze tady replay a podobny superznacky stoji ticice a ve statech stoji 30-50 dolaru ani nemluvim

takze hura do trznice
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vaha Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: