2. otázky ohledně zranění a jídelníčku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 2. otázky ohledně zranění a jídelníčku  Úvodní stránka -> Začátečníci -> 2. otázky ohledně zranění a jídelníčku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
madmatt37


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 8:12 pm    Předmět: 2. otázky ohledně zranění a jídelníčku Odpovědět s citátem

Čau,

1) chtěl bych držet cca za měsíc dietu (nebo mít prostě daný jídelníček) a pracuju i v noci jak to dělat v den kdy mám noční? přes den normálně jíst jak mám v předepsaným jídelníčku (dietě) a v noci když pracuju tak nejíst? Jelikož to by byla asi moje smrt nejíst 12h přes noc když jsem vzhůru.

2) před třema měsícema jsem si na benchy poranil vazy který upevňujou ramno s klíční kostí doktoří (jednomu jsem nevěřil) mi řekli 3 měsíce klid a já jsem je poprvý v životě poslech a tři měsíce jsem aboslutně rameno nezatížil. jenže po třech měsících klidu jsem začal konečně chodit do fitka a procvičuju ramena gumou a malejma jednoručkama abych ho zas nějak nepřetížil hned na začátku, ale jde o to že ramena stále bolej ale tak nesnesitelnou pichlavou bolestí která se při i malý zátěži stupňuje a je to přesně ve spoji klíční kosti s ramenem otázka zní:

Co dělat? normálně dál s gumama protahovat zpěvnovat malejma váhama, rotátory atak. protože čekat se mi už dál nechce to nepomáhá. nebo najít nějakou rehabilitaci? nebo dokonce pomůže kryo - lokální?


Děkuju všem za odpovědi, rady.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DiamonD123
(ban)


PříspěvekZaslal: pá prosinec 30, 2011 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) akorát to prohoď s dnem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
refi


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3 měsíce klidu nestačej... měl ti napsat rehabilitaci abyses naučil jak správně posilovat šlachy vazy rotatory... a hlavně pokud sis už jednou něco udělal tak je nezbytny před každym tréninkem rozehřátí s malejma jednoručkama ve všech tří hlav ramene ve všech možnejch polohách.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
koubic


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 12:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

refi napsal:
a hlavně pokud sis už jednou něco udělal tak je nezbytny před každym tréninkem rozehřátí s malejma jednoručkama ve všech tří hlav ramene ve všech možnejch polohách.


můžeš prosím upřesnit jakým způsobem? konkrétně jaké cviky a jak je provádět...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem



Už to tu někde bylo myslím
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madmatt37


PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 8:24 pm    Předmět: Díky moc.. Odpovědět s citátem

To mě štve nejvíc, protože já jsem vše tohle procvičoval na protahování a procvičování všech mini partii si dávám velkej pozor takže rotátor atd vše jsem zpevňoval a procvičoval o to víc mě to se*e, že se s tim dřu aby se tohle nestalo a pak jsem out a už to trvá asi 4 měsíce a stále nic nemůžu. levý rameno už se zlepšilo po chození na kryo ale pravý bolí stále a i v klidu.. to že mi doktor nepředepsal rehabka mě taky dost štve a to jsem byl u ortopeda a pak u normální aby mi udělali sono a stejnak jen buďte v klidu a znáte to... a teď jsem si koupil to kryo po tom jsem viděl zatim největší zlepšení. a teď zkusim fyzioterapeuta na rehabka a snad se toho už zbavim. protože chodit do fitka s tím že nemůžete jezdit nic na prsa ramena nic těžkýho držet takže MT přemístění nic nemůžete je docela flustrující..

díky za odpoveď mimochodem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 2. otázky ohledně zranění a jídelníčku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: