BCAA značka


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - BCAA značka  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> BCAA značka
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
efrankie


PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 7:11 am    Předmět: BCAA značka Odpovědět s citátem

Zdravím,

chci začít používat BCAA, snažím se nyní o redukci tuku, takže posilovnu moc nezařazuji (max 2x týdně). Nyní hlavně denně (ráno) běhám a chodím na thaibox a box. Potřebuju zatím jen zredukovat tuk, následně začnu posilovat. Jde mi o značky BCAA, na trhu je spousta značek, tak jestli je v nich velký rozdíl nebo jestli všechny poslouží stejně?
Zatím vybírám mezi BCCA od Extrifitu BCAA Pure a od Promilu BCAA 2:1:1 Maximal + Nitric Oxide. ...kdo má s nimi jaké zkušenosti? ...ale nechám si rád poradit i o jiných alternativách.

A ještě pár doplňujích otázek, na které nemůžu nikde najít odpovědi. Při redukci tuku mohu používat jen BCCA nebo mohu brát i komplexní amina? Pokud ano, tak jak a kdy?

Ještě mám doma proteiňák od Extrifitu WPC 80 , ale někde jsem slyšel, že při redukci tuku není uplně vhodné, abych jej užíval, tak pokud se k tomu někdo vyjádří, tak budu taky rád.

Díky moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sochy


PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle myho nazoru je jedno od jakyho vyrobce zvolis BCAA.. Spis zalezi kolik tvoje telo potrebuje a podle toho mg mnozstvi.
Ja bych se urcite protejnu v diete nebal, je to dobry na ochranu svalovy hmoty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 8:51 am    Předmět: Re: BCAA značka Odpovědět s citátem

efrankie napsal:
Zdravím,

chci začít používat BCAA, snažím se nyní o redukci tuku, takže posilovnu moc nezařazuji (max 2x týdně). Nyní hlavně denně (ráno) běhám a chodím na thaibox a box. Potřebuju zatím jen zredukovat tuk, následně začnu posilovat. Jde mi o značky BCAA, na trhu je spousta značek, tak jestli je v nich velký rozdíl nebo jestli všechny poslouží stejně?
Zatím vybírám mezi BCCA od Extrifitu BCAA Pure a od Promilu BCAA 2:1:1 Maximal + Nitric Oxide. ...kdo má s nimi jaké zkušenosti? ...ale nechám si rád poradit i o jiných alternativách.

A ještě pár doplňujích otázek, na které nemůžu nikde najít odpovědi. Při redukci tuku mohu používat jen BCCA nebo mohu brát i komplexní amina? Pokud ano, tak jak a kdy?

Ještě mám doma proteiňák od Extrifitu WPC 80 , ale někde jsem slyšel, že při redukci tuku není uplně vhodné, abych jej užíval, tak pokud se k tomu někdo vyjádří, tak budu taky rád.

Díky moc



ahojky
jestli jde o BCAA tak jsem dostal od sponzora Mega bcaa 6000 a jsem snima spokojen jsou silne a dobre .
nechci ti nijak radit ale koukni se vždy na složení v tablete na gramaž ,
a pak si to propočítej jestli ti jde kvality/ceny ,
Jinak jak jsem už tady někde psal nejsem zastance brat BCAA ale radši
beru komplexní ty mam taky a beru je ve velkem množství , a cítím je
nejen v regenereci ale celkově jsem více odpočaty atd .
pokud jde o aminy tak fykt dobre jsou Hydro a nebo Beefy , Ty jsem
taky používal dlouho a spokojenost .
tedka jsem na jinych aminach ktere jsem dostal od sponozora a taky
spokojenost ( aminy viz muj log )¨

jak píšeš jde ti o redukci tuku , tak tomu ale taky musíš upravit jídelníček
a vše kolem , jen díky aminam a 80% prot, nespalíš tuky ,
Koukni se tady na webíku a je tu dost članku a odkazu na palení .
V tom nejsem odborník .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rozhodne 80 WPC je vhodnej neni to nejaky zlo...potom je taky dobry promil 80 a pak uz ultra beztukovy a sacharidovy proteiny jako kolostrum atd... u bcaa si opravdu jen pohlidej obsah AK a jejich spektrum...urcite neudelas chybu se znackami weider,extrifit [sam pouzivam jejich bcaa pure 2:1:1], twinlab ale i mnoho dalsich...z AK by te meli zajmat leucin,valin,isoleucin a glutamin pomer leucinu,isoleucinu a valinu by mel byt cirka 2:1:1]... jinak ja sam uzival od promilu ty bcaa s NO a sice obsahuji oproti treba extrifitu sirsi spektrum [extrifit nabizi ve verzi bcaa pure pouze toto zminene trio] ale kdyz se podivas na obsah u promilu v jedne tablete [cca 50mg leucin 25mg valin a isouleuicn] oproti 250mg leucinu a 125mg valinu a isoleucinu v extrifitu mas jasno...obecne si nemyslim ze AK jako promil maji nejaky valny ucinek pokud bys treba neuzival 8 tablet najednou...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efrankie


PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 10:19 am    Předmět: Re: BCAA značka Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
efrankie napsal:
Zdravím,

chci začít používat BCAA, snažím se nyní o redukci tuku, takže posilovnu moc nezařazuji (max 2x týdně). Nyní hlavně denně (ráno) běhám a chodím na thaibox a box. Potřebuju zatím jen zredukovat tuk, následně začnu posilovat. Jde mi o značky BCAA, na trhu je spousta značek, tak jestli je v nich velký rozdíl nebo jestli všechny poslouží stejně?
Zatím vybírám mezi BCCA od Extrifitu BCAA Pure a od Promilu BCAA 2:1:1 Maximal + Nitric Oxide. ...kdo má s nimi jaké zkušenosti? ...ale nechám si rád poradit i o jiných alternativách.

A ještě pár doplňujích otázek, na které nemůžu nikde najít odpovědi. Při redukci tuku mohu používat jen BCCA nebo mohu brát i komplexní amina? Pokud ano, tak jak a kdy?

Ještě mám doma proteiňák od Extrifitu WPC 80 , ale někde jsem slyšel, že při redukci tuku není uplně vhodné, abych jej užíval, tak pokud se k tomu někdo vyjádří, tak budu taky rád.

Díky moc



ahojky
jestli jde o BCAA tak jsem dostal od sponzora Mega bcaa 6000 a jsem snima spokojen jsou silne a dobre .
nechci ti nijak radit ale koukni se vždy na složení v tablete na gramaž ,
a pak si to propočítej jestli ti jde kvality/ceny ,
Jinak jak jsem už tady někde psal nejsem zastance brat BCAA ale radši
beru komplexní ty mam taky a beru je ve velkem množství , a cítím je
nejen v regenereci ale celkově jsem více odpočaty atd .
pokud jde o aminy tak fykt dobre jsou Hydro a nebo Beefy , Ty jsem
taky používal dlouho a spokojenost .
tedka jsem na jinych aminach ktere jsem dostal od sponozora a taky
spokojenost ( aminy viz muj log )¨

jak píšeš jde ti o redukci tuku , tak tomu ale taky musíš upravit jídelníček
a vše kolem , jen díky aminam a 80% prot, nespalíš tuky ,
Koukni se tady na webíku a je tu dost članku a odkazu na palení .
V tom nejsem odborník .


Ahoj, díky za vyčerpávající odpověď. Co se týká stravy, tak tam problém není, tu mám vyřešenou, jím správně, hubnu také a pohybu mám více než dostatek, možná až moc. Co se týká komplexních, tak do teď jsem bral Amino 2200 od Mega Pro a stěžovat si na ně nemůžu. Ale co jsem se tak různě dočetl v článcích, tak když mi jde zatím vyloženě jen o redukci tuku, tak BCAA snad je na toto vhodnější. Proto se radši chci poradit s lidmi, kteří to tu řeší častěji. Dneska mi došly ty moje amina, tak asi objednám ty Extrifit, když jsou v té slevě.

A co se týká toho WPC 80, tak můžete mi ještě poradit, kdy je nejvhodnější jej užívat? Právě jsem přiběhl z venku. Každé ráno dávám tak 10km běh ještě před jídlem, potom jdu snídat teprve, nejčastěji vejce. Večer plánuju posilovnu ještě. Takže ráno vždycky běh (předpokládám že BCAA před i po běhání?) a večer buď posilovna nebo box (a zase BCAA před i po?) protein kdy zařadit?

Ještě bych měl jednu otázku, jestli můžu kombinovat BCAA v tabletové formě s tekutou. Například před výkonem si vemu 5tbl toho Extrifitu a po výkonu třeba BCAA Extra od Aminostaru v tekuté formě? Je to takto také možné nebo je to lepší nemixovat takto?

Díky moc všem za zájem a odpovědi
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 10:47 am    Předmět: mix Odpovědět s citátem

podle mně mužeš mixovat ,
ja taky beru jak tabl, forma tak tekute aminy,
ale u mně to je rozdíl o proti tobě několik desítek kilo, tak to množství je trošku jine ,
před vykonem beru jak BCAA , tak komplexní a ještě tekute ,
během treninku tekute aminy s treninkovym pitim volumize ,
po treninku tabl, bcaa + komplexní a tekute aminy ,
Moc jsem kdysi nechtěl tekute aminy ale od jiste doby co mi sponzor
dal tyto tak jsem s nima nad míru spokojeny hlavně jsou silne na 1000ml
- kde je 280 g Aminokyselin !!!!
a nejsou drahe ,
https://obchod.ronnie.cz/s-2829-mega-amino-liquid-27000.html,
jsem s nima nadmíru spokojen,
mužu jen doporučit .
PS, vše co je tekute je nejlepší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efrankie


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 7:16 am    Předmět: Re: mix Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
podle mně mužeš mixovat ,
ja taky beru jak tabl, forma tak tekute aminy,
ale u mně to je rozdíl o proti tobě několik desítek kilo, tak to množství je trošku jine ,
před vykonem beru jak BCAA , tak komplexní a ještě tekute ,
během treninku tekute aminy s treninkovym pitim volumize ,
po treninku tabl, bcaa + komplexní a tekute aminy ,
Moc jsem kdysi nechtěl tekute aminy ale od jiste doby co mi sponzor
dal tyto tak jsem s nima nad míru spokojeny hlavně jsou silne na 1000ml
- kde je 280 g Aminokyselin !!!!
a nejsou drahe, jsem s nima nadmíru spokojen,
mužu jen doporučit .
PS, vše co je tekute je nejlepší


Super díky moc. Objednal jsem tedy oboje nakonec. Ty tablety od Extrifitu i ty tekuté Aminostar.
Ještě bych měl teda dotaz k tomu proteinu, kdy je nejvhodnější jej užívat? Je to možné třeba se snídaní? Nebo lepší po výkonu a večer? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emtik


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

moc sem to neprocital tak nvm jestli nemas nakej special... ja ho davam po probuzeni rano.. a pak kdyz mam proteinovy okna, treba obed plnej sacharidu, bez bilkovin proadnejch..apod. a vecer tam hodim vejce,tvaroh a protein na spani
_________________
Od tý doby, co jsem přešel z efedrinu na sustanon, rostu jako z vody
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vird


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Compress Expand, alebo ako sa to pise, su super.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vilani


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vird napsal:
Compress Expand, alebo ako sa to pise, su super.


Zkus Bcaa s ekdysteronem mají název Ekdybol , nemůžu si je vynachválit a to už jsem vyzkoušel spousty amin !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 12:51 pm    Předmět: předraženy Odpovědět s citátem

vird napsal:
Compress Expand, alebo ako sa to pise, su super.


možná sou super ale jsou šíleně předraženy a to šíleně !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efrankie


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 1:06 pm    Předmět: Re: předraženy Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
vird napsal:
Compress Expand, alebo ako sa to pise, su super.


možná sou super ale jsou šíleně předraženy a to šíleně !


Taky koukám, že ta cena je trochu přestřelená. To už raději investuju do nějakého spalovače, ačkoliv si nemyslím, že ho nutně potřebuju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mates-daoc


PříspěvekZaslal: po listopad 15, 2010 1:08 pm    Předmět: Re: předraženy Odpovědět s citátem

efrankie napsal:
Mates-daoc napsal:
vird napsal:
Compress Expand, alebo ako sa to pise, su super.


možná sou super ale jsou šíleně předraženy a to šíleně !


Taky koukám, že ta cena je trochu přestřelená. To už raději investuju do nějakého spalovače, ačkoliv si nemyslím, že ho nutně potřebuju...


nejlepší spalovač je pohyb a zase pohyb
jasn vždy se tomu dá pomoct více
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efrankie


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:38 pm    Předmět: Re: předraženy Odpovědět s citátem

Mates-daoc napsal:
efrankie napsal:
Mates-daoc napsal:
vird napsal:
Compress Expand, alebo ako sa to pise, su super.


možná sou super ale jsou šíleně předraženy a to šíleně !


Taky koukám, že ta cena je trochu přestřelená. To už raději investuju do nějakého spalovače, ačkoliv si nemyslím, že ho nutně potřebuju...


nejlepší spalovač je pohyb a zase pohyb
jasn vždy se tomu dá pomoct více


Tak tak... bez pohybu je spalovač k ničemu. Já mám pohybu možná až příliš, asi bych jen za spalovač vyhazoval peníze.
Mimochodem už mi dorazily ty BCAA. Včera jsem šel do posilovny vyzkoušet. Nejdříve jsem si dal ty tekuté před posilovnou, pak asi dvě hodiny dřel, nejdřív teda asi půl hodiny na pásu jsem střídal takovej svižnější běh se sprinty do vrchu. Potom jsem jel hlavně nohy, a to dost fest a břicho. Po tréniku jsem hodil do sebe 4 tbl těch Extrfifiů a půl hodinky saunu a dneska mě nohy absolutně nebolí. Takže paráda... Ještě sem k nákupu dostal DVD Pumping Arnold a když jsem na to koukal, cítil jsem se tak malý a slabý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nanobeast


PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych spalovace tak neodsuzoval...sice neudelaji vsechnu praci ale jestli mam byt na prisny rysovaci diete 3 mesice bez spalovacu nebo 2 mesice a 3 tejdny se spalovaci tak do nich klidne investuju nez tyden navic na sacharidovy vlne..bleeee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - BCAA značka Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: