biceps



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - biceps  Úvodní stránka -> Začátečníci -> biceps
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zoidy


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 2:25 pm    Předmět: biceps Odpovědět s citátem

Dobrý den mám jeden problém mám strašně malej biceps a hlavne ho nemam protazenej dolu mam ho strasne malo protaženej snad to chapete :D.Takže otazka zni jak protahnu biceps a kdy byjse mel biceps cvicit pulka treninku zacatek nebo konec? ja cvicim bud jako predposledni neboo jako posledni biceps delam spolecne z hrudnikem a zady a to tka ze zdvihani velka cinka ve stoje 4x10 pak kladivove zdvihy z jednoruckou 3x8 a scotovka v sede 4x10 a nakonec scotovka v sede ale nadhmatem prej se tim bicak protahuje tak nevim co je na tom prosim pravdy poradten ejake cviky ci jak byjse mel biceps cvicit dekuju
_________________
gff
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
CIZO


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1/ biceps nijak neprotáhneš
2/ dělej 2x týdně jeden cvik

jinak ale bude nejspíš problém v tom, že tak nějak celkově nemáš svaly... nejen na bicepsu :)
_________________
"Excuses will only get you so far in life, you know? You could make excuses for everything - this hurts, that hurts... but it'll only get you so far.
Won't really get you anywhere with me."

Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


myslíš takhle neprotaženej? to buď rád :D
nahoru
Lunreal


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jó to mám taky, ty ruce pak vypadaji hrozne maly... i když u mě to bude tím, že jsou ty bicepsy jak krátký, tak malý..:)
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kujin


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="CIZOPASNIK"]1/ biceps nijak neprotáhneš
2/ dělej 2x týdně jeden cvik

jinak ale bude nejspíš problém v tom, že tak nějak celkově nemáš svaly... nejen na bicepsu :)[/quote]

můžu se zeptat proč 2x týdně jeden cvik? není to strašně málo? podle mě je to uplná blbost...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

protože ti 1 cvik bohatě stačí, pokud ho odjedeš správně... ta chyba je třeba v tom, že ho drtíš tak moc, že nestačí ani zregenerovat
nahoru
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) zjevně prostě nemáš svaly (ale ani tuk, což je taky svým způsobem pozitivní)
2) zjevně ti biceps takhle narost, čili s tím nic neuděláš - ale pokud na sebe dokážeš za pár let nabalit pár kilo svalů, nemuselo by to vypadat blbě
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jo-jo


PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1 cvik,max.2 (pre pokročilejších) stačí. Biceps nepriamo precvičuješ aj pri tréningu chrbta,len cviky treba občas meniť aj intenzitu. Veľa robí genetika,ja mám ten istý "problém" síce mám paže objemné (51cm),ale také "nedorobené" .No čo už, komu nieje zhora dané...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - biceps
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: