Biomaso a biopotraviny


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Biomaso a biopotraviny  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Biomaso a biopotraviny
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kupujete BIOMASO???
Ano
13%
 13%  [ 10 ]
Ne
76%
 76%  [ 58 ]
Co je???
10%
 10%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 76

Autor Zpráva
Mar


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Janze napsal:
Svalovec napsal:
Já od doby, co mi spolužák zvěrolékař vyprávěl o technologii chovu zásadně kupuju jen bio maso. Přece jen ta chuť biomasa je někde úplně jinde na rozdíl od masa vyhnaného masokostní moučkou, hormony a antibiotiky. Oficiálně se sice tvrdí, že konvenčně pěstované maso žádné tyhle věci neobsahuje, ale zeptejte se mezi čtyřma očima nějakého zvěrolékaře, jak to ve skutečnosti chodí. Není problém nacpat kuřata jakýmkoliv svinstvem a za malou pozornost získat negativní testy na všechny hormony a další škodlivé látky. Není problém dostat do supermarketu kuře nadopované jak Arnold na vrcholu slávy, v papírech bude mít hodnoty v normě. Namátkově to v obchodech nikdo nikdy skoro nekontroluje a pokud náhodou ano, dá se všehcno snadno urovnat.

no vidíš, mám v rodině veterináře a ti by naprosto nesouhlasili...bio se od "normálního" liší zejména vyšší cenou a oním označením "BIO"


Nejsi po amputaci jazyku??? Každej normální člověk pozná chuťový rozdíl obyčejného masa od biomasa celkem zřetelně. Proč myslíš, že ve všech opravdu lepších restauracích se vaří výhradně z biomasa???
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Mar"]
Janze napsal:
ve všech opravdu lepších restauracích se vaří výhradně z biomasa???

můžeš to nějak doložit?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mar


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Octopuss"]
Mar napsal:
Janze napsal:
ve všech opravdu lepších restauracích se vaří výhradně z biomasa???

můžeš to nějak doložit?


To ví snad každej (teda kromě tebe), že v nejlepších restauracích by si nikdy nedovolili naservírovat někomu maso, které nemá certifikát Bio. Každý člověk s chuťovými buňkami ihned pozná rozdíl. Ty chuťové buňky ale evidentně nemáš, taže to zřejmě nepochopíš. Jestli víš, co znamená v gastronomii ocenění Michelin, tak si zavolej do všech podniků, které se o toto ocenění kdy ucházeli a zeptej se jich, z jakých surovin vaří a proč z nich vaří.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hovězí, vepřové, králičí, krůtí a občas kuřecí máme domácí (Jiříkovy rodiče mají statek) a je to sakra rozdíl... Chuť, vůně, barva... všechno jinak... My máme jistotu, že žádná antibiotika do sebe skrz maso necpeme...

O vejcích, sýru a tvarohu snad ani nemá smysl hovořit... to je vážně neporovnatelné....
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJF


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mar napsal:
Janze napsal:
Svalovec napsal:
Já od doby, co mi spolužák zvěrolékař vyprávěl o technologii chovu zásadně kupuju jen bio maso. Přece jen ta chuť biomasa je někde úplně jinde na rozdíl od masa vyhnaného masokostní moučkou, hormony a antibiotiky. Oficiálně se sice tvrdí, že konvenčně pěstované maso žádné tyhle věci neobsahuje, ale zeptejte se mezi čtyřma očima nějakého zvěrolékaře, jak to ve skutečnosti chodí. Není problém nacpat kuřata jakýmkoliv svinstvem a za malou pozornost získat negativní testy na všechny hormony a další škodlivé látky. Není problém dostat do supermarketu kuře nadopované jak Arnold na vrcholu slávy, v papírech bude mít hodnoty v normě. Namátkově to v obchodech nikdo nikdy skoro nekontroluje a pokud náhodou ano, dá se všehcno snadno urovnat.

no vidíš, mám v rodině veterináře a ti by naprosto nesouhlasili...bio se od "normálního" liší zejména vyšší cenou a oním označením "BIO"




Nejsi po amputaci jazyku??? Každej normální člověk pozná chuťový rozdíl obyčejného masa od biomasa celkem zřetelně. Proč myslíš, že ve všech opravdu lepších restauracích se vaří výhradně z biomasa???



Minulý týden (2.6.2010) byl hostem dopoledního radiožurnálu Ladislav Steinhauser z Veterinární a farmaceutické university v Brně a ten říkal velice zajímavé postřehy ohledně srovnání masných výrobků, masa a biomasa a v podstatě potvrdil to co říkají i moji známí v této oblasti - doporučiji poslechnou nebo přečít nějakou publikaci .....
_________________
TAKE THE PAIN. REP by REP, SET by SET
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hooliganko


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo a včera rano na impulsu rikaly , ze je dobry pit mliko behem treninku a na novinky.cz psali , ze prej , ze brad pitt ma maly koule
_________________
osobne zkoumana treninkova analogie :
mesic treninku , strava : 2 oplatky s minerálkou
mesic odpocinku , strava : 2 oplatky s vodou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DEJF


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hooliganko napsal:
jo a včera rano na impulsu rikaly , ze je dobry pit mliko behem treninku a na novinky.cz psali , ze prej , ze brad pitt ma maly koule


Ladislav Steinhauser je velmi fundovaným člověkem v této oblasti (má velmi objektivní pohled na věc) - určitě si to poslechni v archivu - myslím že s tvou suplementací během treninku a koulemi brada pitta to nemá noc společného
_________________
TAKE THE PAIN. REP by REP, SET by SET
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hooliganko


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

by ses divil , na tom impulsu to tady rikal nejaky celorepublikove uznavany sportovni lekar nebo co , dokazou vyblit hovna az to boli kazdej z nich sou to vsivaci
_________________
osobne zkoumana treninkova analogie :
mesic treninku , strava : 2 oplatky s minerálkou
mesic odpocinku , strava : 2 oplatky s vodou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janze


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mar: co kdyby ses třeba choval slušně? rozdíl mezi kvalitním "nebio" masem a bio masem je 0. a nevěřím, že se ve všech "opravdu lepších restauracích" vaří pouze z biomasa.

octopuss: nauč se qoutovat, teď to vypadá, že jsem to o trěch restauracích napsal já

DEJF: a co tam pls říkal ten Ladislav Steinhauser? aspoň ve zkratce, nemám moc času to někde dohledávat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smazaný uživatel (071)


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mar napsal:
snůška hemzů bez informační hodnoty

ok, takže to nevíš a důkaz nemáš



Janze napsal:
octopuss: nauč se qoutovat, teď to vypadá, že jsem to o trěch restauracích napsal já

sorry to je prvně za několik let co mi to při editaci ujelo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Biomaso a biopotraviny Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: