Cena obědů, svačin. atd


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cena obědů, svačin. atd  Úvodní stránka -> Kuchařka -> Cena obědů, svačin. atd
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem na třech tisicích jen to fikne, 4-5 jídel denně. Každý den maso, někdy půl kila. Zase ale kupuju téměř výhradně základní potraviny, žádné zpracované nebo balené jídlo.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prasopes. napsal:
Pavelito: nejak te nechapu :) Praci/Brigadu jsem shanel v ruznych firmach atd. a nikde proste neberou. V Brne toho proste moc neni.

Mr.Muscle: myslim, ze ikdyz stahnes veskery vydaje na jidlo tak zustanes nekde u 100-150 kc na den se vsim vsudy. Niz se proste nedostanes, pokud nebudes zrat suchy rohliky a vodu ,)

Lze se dostat hodně nízko pokud nejsi vybíravý, ale já osobně tuhle podmínku jaksi nesplňuji .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tak. Ale pokud si člověk nedává každej den velkej hovězí steak, tak stejně tahle "naše" strava vychází prakticky stejně draho, jako to, co jedí "normální" lidi... tedy sušenky,láhev coca coly, brambůrky.

Když pak doma byly kecy na to, že je maso nejdřív nezdravý a pak že i drahý, tak jsem spočítal, kolik za den projí máti, nebo bratr. To moje maso a přílohy mě vyšlo na úplně stejnej peníz, jako jejich jídelníčky založený na: koláčích, jogurtech, balených slazených vodách, šunce a sladkostech.

Dávat těch 100-150kč za den na jídlo je takovej ten základ asi pro každýho. I student má možnost vydělat si na to za 3-5 dní (nebo i za den, pokud ví jak), takže to není nic hroznýho.
nahoru
Draper


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:

Lze se dostat hodně nízko pokud nejsi vybíravý, ale já osobně tuhle podmínku jaksi nesplňuji .


Ja bohuzel take ne. Muzu si koupit cottage za 13kc, ale radeji si koupim svuj oblibene pazitkovy za 25kc, muzu si koupit tvarohy v marketu za 10kc, ale radeji si koupim Zeletavu za 18kc, stejne tak treba vlocky za 14kc, ale presto si koupim Emco za 28kc atd atd. Sere me to, ale tezko se na to odvyka A pri me denni spotrebe tehle potravin uz to kua narusta, na druhou stranu zase ale usetrim jinde.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co všichni jedete? :D Já chodim do druháku na gymplu a práci mam. Stačí se nevymlouvat a sáhnout i po těžký práci za málo peněz. Tak 1500 měsíčně za to jídlo dam, svačinu do školy a oběd mi platí naši, na zbytek si vydělam, pak si to koupim a taky sám zpracuju. Nebuďte líný lidi, posilování nekončí ve fitku :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha, což voto, makat mi nevadí, dělal jsem 8.5 hodiny za 350,- jenom prostě se mi vyplatí se na to radši vysrat a nic nedělat, protože jsem tam jel 2.5 hodiny tam a 2.5 hodiny zpátky, takže nakonec bylo 14 hodin za 350,- ... a stěží sem se stíhal umejt doma a najíst, nemluvě o přípravě do školy.

Todle prostě odmítám. Teď pokukuju po jedný brigádě, kde by mohlo být 70/hod hrubýho (tzn. nakejch 55 čistýho), tvrdá manuálka a cesta tam hodina, takže to vychází trošku líp, ale stejně o stojí za hovno :)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Moocha


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Big Muscle


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
Když pak doma byly kecy na to, že je maso nejdřív nezdravý a pak že i drahý, tak jsem spočítal, kolik za den projí máti, nebo bratr. To moje maso a přílohy mě vyšlo na úplně stejnej peníz, jako jejich jídelníčky založený na: koláčích, jogurtech, balených slazených vodách, šunce a sladkostech.


To mi připomíná situaci, když jsem bydlel ještě u rodičů a každou chvíli se o tom s mámou hádal. Pořád mi nadávala, že budu jíst, co je, protože nekrade. Když jsem se jí zeptal, proč si teda k snídani koupila bábovku za 40,- a já mam vločky za 10,- na 5 dní, tak mi na to odpověděla, že vločky nestojí 10 korun ale 12 a že mam držet hubu, že takový blafy nebude žrát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reiben


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele lidi na brigádu se vykašlete, makat budete celej život, tak si ještě užívejte toho trochu volnýho čas, co vám mezi školou a posilkou zbývá
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moocha


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rei: Já bych nebyl šťastnej, kdybych musel večeřet rohlíky s pomazánkou.. Vážně ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cipinek


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moocha napsal:
Rei: Já bych nebyl šťastnej, kdybych musel večeřet rohlíky s pomazánkou.. Vážně ne.


tento přístup se mi hrozně líbí, bojuj synku...
_________________
Don't be afraid of doing what you're best at
rozvíjet vlastní osobnost je jedna z nejvíc naplňujících činností
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubaz


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reiben napsal:
hele lidi na brigádu se vykašlete, makat budete celej život, tak si ještě užívejte toho trochu volnýho čas, co vám mezi školou a posilkou zbývá


tak tak zustan u maminky do 30ti a nech se zivit jak dement
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reiben


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubaz: všude dobře, doma nejlépe
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-witch


PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... čili: dokud máma funí, zůstaneme u ní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jachym


PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2012 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já sem v podobné situaci... student, navíc při mym oboru bohužel mam celý odpoledne až do večera praktika a labiny, takže nějaká brigáda je naprosto nemožná... V podstatě souhlaisim s tim co ste psali, těstoviny apod. ale taky mě štve snažit se vyjít s cca 50/den sakumprásk. Nechodim do menzy, je lepší vzít si ty těstoviny z domu apod. ale i tak, ceny dneska začínaji být naprosto neúnosný a to co si vydělám o prázdninách, to je furt stejný... Jinak využívám taky akce a různý ty končící lhůty, dokonce občas kupuju i v těch zlevněnkách kde maji prošlou trvanlivost - ale třeba maso nebo jogurt bych takhle nikdy nekoupil, tohle se týká věcí jako právě konzervy tunáka, těstoviny atd. kterejm těžko něco bude pokud jsou týden po záručce...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cena obědů, svačin. atd Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: