Chúze se závažím do kopce



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Chúze se závažím do kopce  Úvodní stránka -> Trénink -> Chúze se závažím do kopce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Doman


PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 4:18 pm    Předmět: Chúze se závažím do kopce Odpovědět s citátem

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jestli je tento cvik vhodný do objemového tréninku. Poslední jsem to na konec tréninku zařadil, protože jsem to okoukal a libilo se mi to.

Cvik provádím tak, že si vezmu třeba 20 kg jednoručky do každé ruky jednu, zapnu pás a nastavím ho na 15 stupnů sklon a rychlost 6 km/h.

Na pás naskočim a šlapu takhle nějakých 30 sekund. Je to pro mě dost náročný že po tom úplně zblednu atd. Zvýší se mi neskutečně tep zalehnou mi uši :-). Jedu to ve dvou seriich.


Je tento cvik vhodný v objemu nebo je to kontraproduktivní?
Cvik se mi líbí z důvodu, že to trénuje takovou tu svalovou vytrvalost podle mě.

Jelikož jsem dlouho necvičil a vždy když znovu začínám, mám problém s nízkým tlakem jakoby. Třeba při těžších cvicích se mi začne motat hlava a začne ze mě téct studený pot a zblednu. Tímto cvikem bych to chtěl natrénovat.

Co se s tímto dá dělat? Jak ten tlak zvýšit? Vím že když už jsem ve fázi, kdy mám tělo zpevněné a mám nějaký objem tak tyhle problémy zmizí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Chúze se závažím do kopce
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: