Čím natáčíte?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Čím natáčíte?  Úvodní stránka -> Videa -> Čím natáčíte?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kubík8


PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 2:20 pm    Předmět: Čím natáčíte? Odpovědět s citátem

Čím natáčíte borci? Chtěl bych si taky střihnout nějaký videjka a mobilem mi to příjde na nic. sháním nějakou kamerku nebo foták kterej natáčí, ale zas do toho nechci investovat majlant. Díky za odpovědi!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
visual


PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mobil.... usetrene penize za kameru muzu investovat do jidla nebo nejakych zbytecnych suplementu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2016 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mobil, máš ho pořád u sebe. a pokud máš tak špatný, že video nestojí za nic, tak lepší mobil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adamdiehel4


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 10:24 am    Předmět: kamera Odpovědět s citátem

mobil není španej, ale já jsem na to fanda (fotim a tak), takže natáčim klasickou akční kamerou. do posilky bych si to nelajsknul s nějakou zrcadlovkou nebo tak s něčim. mám teda teda lamax x8, jestli tě to zajímá...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
senmut


PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2018 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pouzivam smartphone samsung A5 2017 vid youtube.com/watch?v=jKiV9ohA8oY&feature=youtu.be nacvik pozovania (mam 54 rokov,..) snad to dorysujem,...do jari,.. Pavel Smutny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
senmut


PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2018 12:30 pm    Předmět: mobil Samsung A5 model 2016 Odpovědět s citátem

youtu.be/G_ckzBKxBAA
snad o trochu lepsie moje video z nacviku pozovania po treningu,...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BDavid


PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2022 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Záleží k čemu to video pak budeš mít. Jestli pro domácí použití, tak dneska stačí opravdu lepší mobil.

Jestli se tím chceš prezentovat nebo ještě lépe prodávat to, tak určitě jakákoliv digitální zrcadlovka nebo i bez zrcadlovka od 20t nahoru ti dneska udělá min. video fullHD, ty dražší pak i 4K ... já hodně oceňuju stabilizaci obrazu v objektivu, ale to už jen samotný objektiv je min. za 15t ... takže asi tak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
lídacze


PříspěvekZaslal: st srpen 30, 2023 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GoPro není špatný ale ve většině případů je stejně lepší mobil.. Gopro je dobrý že se dá hodit na stativ nebo takovou tu tyčku a jsou z toho dobrý záběru, ale to do posilovny není většinou potřeba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Čím natáčíte?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: