Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lunreal


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na vine je provozovatel,ne vlastnik
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co je inak tiez super - nevieme ti dokazat priestupok? sup pokuta
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
co je inak tiez super - nevieme ti dokazat priestupok? sup pokuta

nepujcuj auto
nedelej prestupky
nebudes platit pokuty
mas si za to zodpovidat

( prijde mi to podobne, jako kdyz napriklad majitel zodpovida za sveho psa, nebo rodice za deti)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Petey napsal:
co je inak tiez super - nevieme ti dokazat priestupok? sup pokuta

nepujcuj auto
nedelej prestupky
nebudes platit pokuty
mas si za to zodpovidat

( prijde mi to podobne, jako kdyz napriklad majitel zodpovida za sveho psa, nebo rodice za deti)

Jo, takže když někoho zabijou na tvé nemovitosti nebo tvojí kudlou a nenajde se viník, tak je to taky tvoje vina a půjdeš si sednout na 10 let, protože si ji dostatečně nezabezpečil?

To je úplně stejný princip jako "objektivní odpovědnost provozovatele vozidla".

Jediný důvod proč to bylo zavedeno, aby se úředníkům hezky bez práce a pomocí automatických systémů vybíraly pokutičky do obecní kasy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pedain


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Jediný důvod proč to bylo zavedeno, aby se úředníkům hezky bez práce a pomocí automatických systémů vybíraly pokutičky do obecní kasy.


Asi tak. Doufat jedině v to, že tento nešvar bude postoupen k vyšším soudům, který tuto praktiku úředníkům značně zkomplikuje.

Pro ty co argumentují slovy nejezdi rychle, nebudeš platit....Sorry jako, ale chtít 1500 Kč za úsekovku u Velmezu v čase 0402h ráno není morální.
_________________
Show must go on.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyšší soudy už to měly, prošlo to i u ÚS. A nic. Takže tak.

Jinak dobré si uvědomit, že to člověk nemusí zaplatit a může jít do klasického správního řízení. Samozřejmě pokud si věří. Je pravda, že pro většinu lidí je jednodušší to prostě zaplatit, jsou to jen peníze, ne body, a chytré obce na to nedávají nějaké jooo rakety. A obce s tím i tak počítají, protože jsou to pro ně easy money (tyhle peníze jdou jim). Takže původní efekt jde tak trochu do hajzlu ... trochu dost. Ale co bychom u nás chtěli, že ...
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:

Jo, takže když někoho zabijou na tvé nemovitosti nebo tvojí kudlou a nenajde se viník, tak je to taky tvoje vina a půjdeš si sednout na 10 let, protože si ji dostatečně nezabezpečil?

To je úplně stejný princip jako "objektivní odpovědnost provozovatele vozidla".

Jediný důvod proč to bylo zavedeno, aby se úředníkům hezky bez práce a pomocí automatických systémů vybíraly pokutičky do obecní kasy.

Tu nemovitost nechapu, pokud kudlou a budou tam jenom tvoje otisky tak asi ano
Pokud ten nuz vezme tvoje zena, tak je to stejne jako s autem, prasknes ji nebo to vezmes na sebe
Co se tyce auta, kradez muzes hlasit
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:

Tu nemovitost nechapu, pokud kudlou a budou tam jenom tvoje otisky tak asi ano
Pokud ten nuz vezme tvoje zena, tak je to stejne jako s autem, prasknes ji nebo to vezmes na sebe
Co se tyce auta, kradez muzes hlasit


Nic ve zlém, ale nechápeš toho víc ... analogie nože a otisků je analogie fotky a tebe za volantem, ne tebe a někoho, čert ví koho, za volantem. Analogií fotky bez možnosti jednoznačně identifikovat řidiče je ta tvoje kudla a na ní žádné otisky. Odpovědnost provozovatele vozidla se přitom týká jen těch případů, kdy se viníka nepodařilo ztotožnit.

Pokud ten nůž bude bez otisků, resp. na něm budou otisky osoby, kterou se jim nepodaří ztotožnit, ale ty víš, že tou kudlou byl spáchán TČ osobou, ke které máš blízký citový vztah (takže u tebe ještě asi pořád i ta manželka .. snad ... možná ), tak jí samozřejmě nepráskneš ... nebo aspoň tady tvrď že jo, jinak bude doma peklo:-). A ani to nevezmeš na sebe, protože nevím, jestli by tvá ctěná choť chtěla mít za manžela debila, byť milujícího:-). Prostě neřekneš nic. To je to tvé ústavní právo (resp. jde o ustanovení LZPS) ... „Každý má právo odepřít výpověď, jestliže by jí způsobil nebezpečí trestního stíhání sobě nebo osobě blízké.“ .

Mne fakt fascinuje jak si každý druhý myslí, že prostě něco říct MUSÍ. Ne, nemusí, mlčeti zlato. Zejména v případě OČTŘ :-). Marky, ty dělej, že to nečteš:-)))).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: út duben 21, 2020 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to temer 2 roky od povoleni rekonstrukce domu, a realizace je stale v nedohlednu. Vubec neni mozne najit firmu co ma cas a zdroje to udelat (. Asi 3x u to bylo temer domluvene a pak se uplne odmlceli a prestali reagovat na volani, smsky atd.. Rok jsem v poradi u jedne firmy, ale odesli mu remeslnici, uz par mesicu shani a lidi, a nic (.
Nezna nekdo zedniky co shani praci na jizni morave ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st duben 22, 2020 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co vše chceš dělat? Dle toho, že jsi žádal o stavební povolení to asi nebudou jen nový štuky
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: st duben 22, 2020 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor na to, aby ti povolení po 2 letech nepropadlo. Dá se prodloužit o další 2 roky, ale musí se to pořešit ještě před jeho propadnutim.

Popř. alespoň část těch prací (je úplně jedno, že jen malou část) začít realizovat před propadnutim, potom se povolení tzv. zkonzumuje a platí až do dokončení, resp. zkolaudování.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st duben 22, 2020 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cratach napsal:

Popř. alespoň část těch prací (je úplně jedno, že jen malou část) začít realizovat před propadnutim, potom se povolení tzv. zkonzumuje a platí až do dokončení, resp. zkolaudování.


JJ, to jsem si dal bacha a presne tak to udelal, prace sice prakticky zadne, ale kdo to asi tak muze dokazat. Poslal jsem dopis na urad ze prace zacaly k datumu.. )
Jde o podkrovni pokoje, novy stit, kanalizace, zachod, cca 1.5 - 2Mega.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2020 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejaky mobil/android expert ?
Obcas me mobil udelal, ze nesla poslat sms, proste zadnej duvod to neuvede, jen sms nejde poslat klepnutim skuste znova. Ale posledni dobou se to zhorsuje.
Ted jsem udelal restart mobilu.
Na 4 cisla jsem skusil 1nu kratkou sms, na 2 to odeslo (723*, 605* ) a na 2 ne (702*, 736*). Pomohlo by mozna vedet jake to jsou spolecnosti, ale tolik ty lidi ted otravovat nechci.
Vsechny odeslany v rozmezi 5 min, ty co nesli tak neuspesnej re-sent test jeste nekolikrat.
Na jedno z tech cisel co me to neslo, jsem skusil hned poslat z mobilu manzelky, a slo to, ma mobil daleko lepsi, sit vodafone (tarif).
Takze chybu na strane tech cisel bych asi vyloucil.

Mobil mam neznackovej Ulefone s7, nebo co, SIM kartu mam novou, asi 1 rok, sit vodafone predplacena karta a kreditu mam ted dost.

Pokud by nekdo mel nejaky napad cim to je a co s tim ?
Restart do tovarniho nastaveni, asi brzo skusim, novej mobil.. tomu zatim bych rad odolal, i kdyz me to laka.

p.s. ted me to trklo, ultimatni test bude predelat simku do jineho mobilu a skusit od tama, pak lehce muzu vyloucit chybu mobilu nebo simky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2020 12:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkusit SIM v jiném mobilu.
Zkusit jinou aplikaci na posílání SMS.
Resetovat mobil do továrního nastavení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jnerez


PříspěvekZaslal: st listopad 18, 2020 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kdy konečně skončí tato chřipková komedie?

A kdy se nám konečně zadaří zajít do fitka? No já osobně jsem z toho hodně špatnej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: