Cvičení denně nebo obden?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cvičení denně nebo obden?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Cvičení denně nebo obden?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hippocrit


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 1:57 pm    Předmět: Cvičení denně nebo obden? Odpovědět s citátem

Zdravim,
poslednich par mesicu cvicim prakticky kazdy den, krome patku (trening je dost unavujici a byl bych pak venku celkem mrtvy)

Trening vypada kazdy den nasledovne:
5 serii, 15 opakovani, jednorucky 15kg: ramena, zada, biceps, triceps.
Pote 3x 20 kliku, 6x 30 drepu, 3x 30 lytka. (bez zavazi, zabira mi to dost a s cinkami me akorat rozbolela kolena)
Nejake protahovani jeste..
Nakonec: 6x 25 sklapovacek.

Omlouvam se, jestli to pusobi chaoticky - nejsem odbornik, takze jen vypisuji svoji kazdodenni "rotaci" cviku.

A ted ta puvodni otazka: Vzhledem k tomu, ze se mi zda, ze ten trening obsahuje dost partii a navic se kazdy den opakuje, je vhodne cvicit kazdy den, nebo by mohly svaly lepe reagovat na tu pauzu jeden den mezi tim?

Ptam se nejen proto, ze ten trening mi zabere kazdy den pomerne dost casu, ten ja si uz nejak udelam, ale spis proto, aby ten traveny cas nebyl kontraproduktivni - pokud by mel ten odpocinek den mezi tim lepsi vliv, nez to trapit pokazde znovu.

Dekuji az odpovedi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magumi


PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cvičení denně nebo obden?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: