Cvičení pro ženy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cvičení pro ženy  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Cvičení pro ženy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Draper


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Guru se nejak podezrele dlouho neozyva, tak treba uz "trenujou"
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

=) já to věděl... teď bych měl napsat PM =)
nahoru
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"Holka chceš-li býti štíhlá v pase, vrť se denně na ocase..."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nightkey


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozkošný pánové:-D:-D ...btw. nejak mi nedochází co je PM? :o
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prasopes.


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PM = Private Message (soukroma zprava)
_________________
Bolest je jen psychická záležitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nightkey napsal:
rozkošný pánové:-D:-D ...btw. nejak mi nedochází co je PM? :o

http://fii.cz/ngvfd
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

=) kdybych měl čas, tak se ozvu... ale prokrastinace mě ničí a neci šířit negativní vlny :D
nahoru
Nightkey


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za vysvětlení:-)) ...myslim že tady to šířilo jenom ty pozitivní vlny:-D aspon se kluci pobavili;-)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

šak počkej, já ti tu PMku pošlu =) nevím jestli eště letos, ale do jara určitě
nahoru
maria


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

badevil napsal:
Za sebe rikam trenera kvalitniho. To je investice ktera se vyplati.
Idealni trenink existuje, ale nikdo ti ho neporadi a uz vubec ne na dalku, jen ty sama a trener muzete takovy vytvorit.

Prumerny trenink prinese vzdy jen prumerne vysledky.

jednoznačne nie sama, musí to byť odborník, hlavne dobra technika prevedenia cvikov a strava
neodvážila by som Ťa trénovať cez internet, pri naj vôli to nie je vhodné, s cvičencom treba byť
_________________
maria
a vubec! stejne zalezi na technice, nevim co vsichni maji na ty honbe za maximalnimi objemy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

guruhonza napsal:
šak počkej, já ti tu PMku pošlu =) nevím jestli eště letos, ale do jara určitě


Myslis, ze mas tolik zkusenosti, ze bys dokazal seriozne nekoho trenovat a zvlast holku? Osobne si myslim, ze to chce trochu praxe, protoze rady na internetu jsou jedna vec, ale je to zase neco trochu jineho, cimz te nechci nijak podcenovat.
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nightkey


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je mi uplně jasné, že s trenérem by to bylo ideální, ale co jsem tak koukala tak za hodinu v posilce s trenerem dam 300-350kč...což je na muj studentskej rozpočet celkem dost: ( ale přemýšlela jsem, že bych si zaplatila takhle aspon 1-2 hodiny, abych zjistila trochu co a jak a pak to mohla nějak zvládnout sama:-)
a k té stravě, myslím, že u mě je problém právě největší v tom pohybu, moje strava je podle mě okej, ujíždim na zdravým vaření:-) smažený nejim vůbec, sladký limči nepiju, snažim se mít dost bílkovin a zeleniny a taky snížit cukry....jenom prostě bez toho pohybu, je hrozně demotivující když ta váha prostě buď stagnuje a nebo stoupá: (
...jo a díky za rady všem:-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
guruhonza napsal:
šak počkej, já ti tu PMku pošlu =) nevím jestli eště letos, ale do jara určitě


Myslis, ze mas tolik zkusenosti, ze bys dokazal seriozne nekoho trenovat a zvlast holku? Osobne si myslim, ze to chce trochu praxe, protoze rady na internetu jsou jedna vec, ale je to zase neco trochu jineho, cimz te nechci nijak podcenovat.

:D tak asi... budu lepší, než někteří trenéři (popshoit), ale je jasný, že bych seriozně nedokázal trénovat nikoho. Ale poradit jí, jak cvičit některý cviky by dokázalo dost lidí a tak jsem to i myslel (teda pokud sem to bral takhle :D).
nahoru
Mablung


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nightkey napsal:
je mi uplně jasné, že s trenérem by to bylo ideální, ale co jsem tak koukala tak za hodinu v posilce s trenerem dam 300-350kč...což je na muj studentskej rozpočet celkem dost: ( ale přemýšlela jsem, že bych si zaplatila takhle aspon 1-2 hodiny, abych zjistila trochu co a jak a pak to mohla nějak zvládnout sama:-)
a k té stravě, myslím, že u mě je problém právě největší v tom pohybu, moje strava je podle mě okej, ujíždim na zdravým vaření:-) smažený nejim vůbec, sladký limči nepiju, snažim se mít dost bílkovin a zeleniny a taky snížit cukry....jenom prostě bez toho pohybu, je hrozně demotivující když ta váha prostě buď stagnuje a nebo stoupá: (
...jo a díky za rady všem:-)

Takže pohyb, pohyb a ještě jednou pohyb. Já osobně, když se začnu hýbat, tak jde váha dolů.
Jestli ti mohu poradit, začni hrát něco kolektivního, protože tam se budeš hýbat aniž bys nad tím myslela. Pokud máš hluboko do kapsy, tenis, squash či podobné sporty pro tebe asi nebudou (i když, tenis lze na jaře a v létě hrát zadara), ale můžeš třeba hrát hodně levně lacross a nebo ženský fotbal (pokud ti nebude vadit že tě polovina teamu bude balit). Já osobně dám v současné době za sport a věci tím spojené (jako třeba doprava) tak 2 500 Kč za měsíc, ale lze sportovat i levněji. V zimě je to horší, ale na jaře a v létě je skutečně hodně možností jak sportovat prakticky zadara.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

+1 ... navíc jsi v Brně, kde je těch sportů fakt hodně... můžeš třeba hned začít hrát frisbee (jestli nevíš, co to je, tak "ultimate frisbee" do googlu, na youtube a uvidíš =) .... prostě ten sport s tím talířem co lítá), do toho se hned dostaneš apod apod =)
Nebo ten fotbal no :D pokud ti nevadí, že tě bude půlka týmu balit, tak šup šup do fotbalu
nahoru
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cvičení pro ženy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: