Cvičím pretože chcem alebo ako sa zamilovať do železa


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cvičím pretože chcem alebo ako sa zamilovať do železa  Úvodní stránka -> Trénink -> Cvičím pretože chcem alebo ako sa zamilovať do železa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Cvičenie pre mna znamená.
Veľmi veľa (cvičím lebo chcem a ma to baví)
76%
 76%  [ 39 ]
Veľmi málo (Chodím tam skôr obzerať holky)
1%
 1%  [ 1 ]
Beriem to tak normálne (Niečo v strede predchadzajúcich možností)
15%
 15%  [ 8 ]
Necvičím ... :), :(
5%
 5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 51

Autor Zpráva
Amerigo


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:22 pm    Předmět: Cvičím pretože chcem alebo ako sa zamilovať do železa Odpovědět s citátem

Takže chcel by som od vás počuť váš príbeh ako to všetko začalo ako ste prvýkrát vstúpili do posilňovne kto vás na to nahovoril aký cvik ste prvý krát cvičili a váš prvý dojem.
To je ako s prvou láskou ako s prvou pusou takže sa snažte si na to spomenúť .
Samozrejme neskončíme len pri začiatkoch ale vykryštalizujeme si tu aj napredovanie a nakoniec momentálny stav.
Môžeme spomenúť aj budúcnosť teda skôr odhadnúť kam to môžeme až dotiahnuť.
Ja sa posnažím začať a myslím že to bude pre nás všetkých raz zaujímavé čítanie.

Nezakladám túto tému pre tých ktorým je obtiažne sa zdôveriť a podeliť sa o svoje zážitky a napredovanie.
Možno sa tu niekto niečomu novému naučí možno aj zasmeje ale určite to nieje téma kde sa budeme ostatným vysmievať a nejako ich zhadzovať.
Predsa každý nejako začal no nie? Tak začnem...

Bol som druhák na strednej žil som si ten typický študentský život a zrazu ani neviem ako to prišlo a objavil som sa v posilke. Teda predsa si spomeniem nahovoril ma kamoš že potrebuje parťáka a tak som súhlasil.
Išli sme tam po škole a ja celý nervózy a plný očakávania som bol v takom miernom napätí.
Prezliekli sme sa v šatni a hurá do toho.
Na prvý cvik si presne nespomeniem ale bol to asi biceps a hruď.
A tak postupom času som sa skamarátil s činkami a začal som sa zaujímať okolo všetkého.
Všimol si ma aj tréner ktorý sa mi venoval zozačiatku naučil ma základy a s chalanmi sme pokračovali.
Ale ako to chodí tí ktorí ma na to nahovorilo pri tom neostali ale mňa to natoľko nadchlo že som pritom doteraz.
Spomínam si ako som cvičil prvý krát bench-press že mi tam šupli na začiatok 10 kg kotúče a ako som si myslel že to nezdvihnem a na prekvapenie mi to šlo.
Alebo ako som sa učil drepovať a niekedy som asi vyzeral dosť vtipne keď som sa dostal do drepu ale hore to už nešlo :D
Keď som si zabudol kraťasy a cvičil som v rifliach :D
Alebo skúšanie že s akými váhami to pôjde a už nepôjde.
A tak som sa aj omylmi a vlastnými chybami , zlyhaniami postupom času dostal na svoj vrchol na maximum a potom som musel z neho aj zliezť.
Zlomil som si nohu pro futbale a dôsledkom toho som musel prestať cvičiť čo sa odzrkadľovalo neskôr.
Ale vážme a obdivujme svoje telo lebo trvalo to dosť ale dnes na tej zlomenej som už silnejší ako na tej druhej :D.
Prešiel som si úskalím ako viacerí z nás a som tu a som šťastný.
Cvičil som aj 7 krát do týždňa po 3 hodiny a vládal som ale nemalo to žiaden efekt a ani výsledok.
Človek sa týmito začiatočníckymi chybami dosť zdrží ale aspoň v budúcnosti bude dať vedieť rady tým menej skúseným.
Takže mám toho dosť odcvičeného aj keď cvičím len tretí rok.
Asi viacerí z nás sa ten prvý rok tak hľadali zisťovali možnosti a učili sa na chybách.
Ten druhý rok bol o niečo lepší a tretí dúfam že splní očakávania.
Aj keď nezávodím a niesom nejaký najväčší makač cvičenie mi dáva niečo naviac niečo čo sám ani neviem opísať.
Človek si oddýchne po určitej stránke ale aj vybije sa a príde na iné myšlienky.
Nie nadarmo sa tomu hovorí životný štýl. A tí ľudia ktorý sú v tom vážne dobrý a nestúpla im sláva do hlavy tak tých si vážim a mám rešpekt.

Dúfam že ste si to prečítali :D a ak nie a čítate len koniec tak ste ma sklamali ale vy čo ste to prelúštili až do konca tak budem rád o názor a napísanie vášho začiatku. Dakujem.....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvicim , protoze chcu met ruku jak vetsina lidi nohu a nohu jak vetsina lidi obvod prdele , jo a chcu met zily tam , kde ma vetsina lidi celulitidu , asi tak edit- ten tvuj text sem samozrejme necetl , nejsme na hlavu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci byt prvni naturalni vitez Mr.Olympia
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spt


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sacharidacek napsal:
cvicim , protoze chcu met ruku jak vetsina lidi nohu a nohu jak vetsina lidi obvod prdele , jo a chcu met zily tam , kde ma vetsina lidi celulitidu , asi tak edit- ten tvuj text sem samozrejme necetl , nejsme na hlavu

ked to budes mat zistis ze chces normalne obliekat,ohybat, sportovat,:) a budes chciet mat ruku ako clovek co rad cvici :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:37 pm    Předmět: Re: Cvičím pretože chcem alebo ako sa zamilovať do železa Odpovědět s citátem

Dobré téma, možná bych ho nedával sem do Treningu.

Poprvé v posilovně jsem byl s naším atl. klubem, bylo nás tam víc co jsme tam byli úplně poprvé. První cvik si už nepamatuju, ale snad stahování kladky širokým úchopem nebo benchpress. Dával jsem tak max. 50kg, a to jsem dal tak 5x a byl jsem hotovej, prostě co si budu povídat ta síla na bench tam nebyla (zdůrazňuju na bench, např. kliků jsem dal 50-60 naráz v pohodě bez problémů). V těchlech začátcích jsem opravdu nesnášel bench, pamatuju si jak se mi tyč furt kývala ze strany na stranu a nechapal jsem jak to někdo může zvedat krásně vodorovně a plynule)
No poté jsem přešel do jiné posilovny, začal chodit s kámošem, ten mi ukázal jak se co cvičí, techniku, na co jsou jednotlivé stroje apod.
Pořád jsem se díval na ostatní, jak cvičí, jaké mají velké svaly, pořád jsem se na něco vyptával, byl zvědavý...

V téhle době chodím většinou sám, 1x do týdně s kámošem:)
Toť vše.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Draper


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proc cvicim ja? Kdo to uhodne? :)
_________________
CIZOPASNIK: Drapere, ty nejsi divnej, ty jsi z jiny galaxie a mam podezreni, ze te odtamtud vyhnali, protoze jsi byl divnej i na meritka mimozemstanu
http://mismasfitness.cz/
Nejlepsi trenink na svete? HPM - hlavne poradne makat!! (hovnival)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Proc cvicim ja? Kdo to uhodne? :)
abys mohl chodit po Brne v tilku s napumpovanyma bicakama , to je jasny ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadd


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Proc cvicim ja? Kdo to uhodne? :)


počkej ty chodíš cvičit? já myslel že jen píšeš na forum
_________________
Co nejde silou, jde ještě větší silou!

Na tebe sou i fizli kratci , ty ses dobrej exemplar, az budes mit ty hnupe nekdy mlady, si tak dva kousky zamlouvam...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loudy


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Proc cvicim ja? Kdo to uhodne? :)


Protože potřebuješ vypadat širší,abys zamaskoval svojí oteklou hlavu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Proc cvicim ja? Kdo to uhodne? :)


Přece abys moch pořádně žrátttttt
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
BIG Lebowski


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Draper napsal:
Proc cvicim ja? Kdo to uhodne? :)

aby si balil 14stky na bicaky v obtahnutom tricku s kenvela kids
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrazyLom


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman se trefil podle mě
_________________
Mám za přátele marnotratné muže
z nás každý rád svou hřivnu zakopá
my do svých vlasů vplétáme si růže
a po nás? Což! Ať přijde potopa!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
koudy.


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dal bych jinou anketu ... je tu vůbec někdo, kdo si ten uvodní román přečetl celý??? já teda ne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 6:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BIG Lebowski napsal:
Draper napsal:
Proc cvicim ja? Kdo to uhodne? :)

aby si balil 14stky na bicaky v obtahnutom tricku s kenvela kids

nejvetsi afrodisiakum jsou prachy...pokud je mas,muzes bejt starej,hnusnej,tlustej ,plesatej a porad muzes pichat mlady holky.Na biceps te kazda kasle..z toho neni ziva a nic ji to neda..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: po říjen 12, 2009 6:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koudy. napsal:
Dal bych jinou anketu ... je tu vůbec někdo, kdo si ten uvodní román přečetl celý??? já teda ne
sorry, ale tvé romány jsou mnohem delší ;-)
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cvičím pretože chcem alebo ako sa zamilovať do železa Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: