Další pc trapnej dotaz...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 125, 126, 127  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz...  Úvodní stránka -> Na smazání... -> Další pc trapnej dotaz...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, mám menší dotaz, mám 1 fyzický disk a mám ho rozdělenej na XY disků, potřebujů to všechno sloučit. Máte nějaký oblíbený program čím to udělat? Já dřív používal partition magic, ale to už je mrtvý...
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Wojtkingson: http://gparted.org
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: st leden 25, 2017 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Zdravím, mám menší dotaz, mám 1 fyzický disk a mám ho rozdělenej na XY disků, potřebujů to všechno sloučit. Máte nějaký oblíbený program čím to udělat? Já dřív používal partition magic, ale to už je mrtvý...


App: easus
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so únor 04, 2017 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemá někdo tip na dobrý (a bezplatný ) program na sledování internetu? Připadně mi poradil, jak to vytáhnout z w7. Chci vědět, jaké programy mi stahují a odesílají data.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po únor 06, 2017 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Nemá někdo tip na dobrý (a bezplatný ) program na sledování internetu? Připadně mi poradil, jak to vytáhnout z w7. Chci vědět, jaké programy mi stahují a odesílají data.

HTTP (s) - http://www.telerik.com/fiddler
všechno - https://www.wireshark.org/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
chtěl bych se zeptat
zda je možné nějakým "bezbolestným" způsobem zkompilovat php kod do nějaké internet idependentní podoby?
Chápu, že by to šlo přepsat třeba v javě, ale nechce se mi učit programovací jazyk kvůli jednorázové záležitosti.

Případně, existuje něco blbuvzdorného ve stylu wysiwyg editorů?

Díval jse se na net a moc nadějně to nevypadá:o (

Díky moc za info - v tomhle se moc neorientuju.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
Ahoj,
chtěl bych se zeptat
zda je možné nějakým "bezbolestným" způsobem zkompilovat php kod do nějaké internet idependentní podoby?
Chápu, že by to šlo přepsat třeba v javě, ale nechce se mi učit programovací jazyk kvůli jednorázové záležitosti.

Případně, existuje něco blbuvzdorného ve stylu wysiwyg editorů?

Díval jse se na net a moc nadějně to nevypadá:o (

Díky moc za info - v tomhle se moc neorientuju.


Na PHP prece nepotrebujes internet. Podle mne snazsi a rychlejsi cesta nez to prepisovat, zprovoznit si na pocitaci PHP (budes to mit za par minut).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2018 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zvolil bych něco takového: http://jecas.cz/localhost

Asi nejjednodušší a za pár minut hotové.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2018 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc - asi jsem nenapsal vše. Já používám wamp na vytvoření loval serveru, ale to není řešení.
Naši webovou apku využívají zákazníci třeba v Ománu a jelikož tam holt není všude internet, tak musíme přijít s nějakým jiným řešením a neůžu chtít po 50tileté ženě (průměrný uživatel), aby si rozcházela na pc local server:o)

Musí to být něco ve stylu exe souboru nebo javy nebo něčeho podobného co uživatel dostane na usb disku a maximálně absolvuje "trojklik" ve stylu další, další, dokončit:o)

Máme i jiné řešení, kdy ve spolupráci se spřátelenou firmou máme vyvinut automatický systém s 5 mpx kamerou, která ten náš produkt "přečte", následně proběhne obrazová analýza a vyhodnocení. Drobnou nevýhodou je extrémní cena a fakt, že ten "reader" musíš mít v klimatizované místnosti, která by neměla být úplně prašná.

Často dodáváme do laboratoří, kde panují polní podmínky. Maximem je laptop nebo tablet, tj. hledám způsob jak přepsat ten php kod nějak rozumně do jakéhokoliv univerzálně použitelného autonomního programu bez toho abych se musel učit třeba javu:o)

Můj dotaz vlastně zní, zda je to vůbec možné?...abych to přiblížil, něco jako konverze wordu do pdf by odpovídala konverzi php kodu do xyz něčeho. Je to možné?

Díky moc za info a pardon za rozvláčnost textu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2018 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tedy já o něčem takovém, že by existovalo, nikdy neslyšel a trochu i předpokládám, že nic takového neexistuje... ale pokud ano, rád se nechám poučit. :) Zkus to třeba na Root.cz, tam by poradit mohli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2018 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za info. Osobně si myslím, že to možné není a budeme muset najít nějakého programátora. Znamená to ale udržovat ne dvě ale už tři verze programu a to je cesta do pekel. Zlaté php - aktualizuji identifikační matrici na serveru a všichni zákazníci mají to stejné a nemusím řešit distribuci a kompatibilitu různých verzí apod.

Myslel jsem asi na podobné řešení:https://cs.wikipedia.org/wiki/HipHop_for_PHP
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po leden 08, 2018 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co přesně ta aplikace řeší nebo dělá? Předpokládám že tam uživatel zadá nějaké hodnoty a něco mu to vrátí jako výstup?
Nestačil by na to nějaký PDF form?

Nebo to distribuovat jako virtual machine image, naloadovat si VM image není zase taková rocket science a nic co by nešlo popsat uživateli na 1 A4.. Ale je pravda že pro 50ti letou doktorku je to asi pořád dost :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2018 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar, mate nekdo tip, existuje nejaky program do win7 na kontrolu vystupni hlasitosti ?
Neco, kde nastavim urcitou max hlasitost (idelane presnou hlasitost) a bude to nadrazene vsemu co na pc pobezi a z repraku to pusti presne tu hlasitost co si nastavim.
Proste decka si na pc pousti vse mozne, hlavne youtube, kde neco je hrozne hlasite a neco zase je potichu.
V obou pripadech k tomu musim jit a sahnout but na citlivej potenciometr repraku nebo na ovladani hlasitosti na youtube a sestelovat to a jeste je servat.
Dik.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PAVUK


PříspěvekZaslal: so leden 20, 2018 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Nazdar, mate nekdo tip, existuje nejaky program do win7 na kontrolu vystupni hlasitosti ?
Neco, kde nastavim urcitou max hlasitost (idelane presnou hlasitost) a bude to nadrazene vsemu co na pc pobezi a z repraku to pusti presne tu hlasitost co si nastavim.
Proste decka si na pc pousti vse mozne, hlavne youtube, kde neco je hrozne hlasite a neco zase je potichu.
V obou pripadech k tomu musim jit a sahnout but na citlivej potenciometr repraku nebo na ovladani hlasitosti na youtube a sestelovat to a jeste je servat.
Dik.

To co hledas je normalizace hlasitosti, zkus se podivat treba na https://www.howtogeek.com/115656/3-ways-to-normalize-sound-volume-on-your-pc/
_________________
zami.crash: "na e-shopu je tolik sportovní výživy a vy mi sem napíšete at žeru.. to sem fakt nevěděl"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2018 12:35 am    Předmět: externy monitor k notebooku Odpovědět s citátem

Nejaky tip ako pripojit externy monitor k notebooku k UPLNE nefunkcnym monitorom (t.j. je len cierna obrazovka)...
Pripojil som notas (ACER ASPIRE) k LCD monitoru cez redukciu, lenze otazka je, ako zapnut pouzivanie externeho monitora ked ten na notebooku mi nic neukaze....
Skusal som sa naslepo prihlasit, potom Fn a F5, ale nic to nerobi. Taktiez som skusal zapnut a zavriet notebook a zasa nic.

Uvazoval som aj nad uplnym odstranenim monitora z notebooku, ale asi by som tak prisiel o wifi, co je jediny mozny sposob ako mat net. Este ma napada jednoduche odpojenie alebo prestiknutie jedneho z tych kablikov, co vedie k monitoru, ale to asi tiez nie je naj napad...

Napada niekoho este nieco?
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Další pc trapnej dotaz... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 125, 126, 127  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: