Dedicated One


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dedicated One  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dedicated One
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ecros


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2016 9:24 pm    Předmět: Dedicated One Odpovědět s citátem

Zdarec,

Pro představení jmenuji se Erik, pár dnů už je mi 22 , váha na lačno po ránu cirka 78 kg, výška 176cm.

Už delší dobu jsem občas uvažoval nad tím, že si založím log ať mám trošku přehled o mém tréningu a jak se to posunuje.

Teď k tomu co dělám a kám chci mojí sportovní aktivitou směřovat.

Chci být tak trošku všestranný nebo aspoň to hnát k tomu co využiju tak trochá v práci u zelených hlav...;)

Moje low maxka :

MT : 185kg
Bench : 3x105kg, maxko 1op jsem nezkoušel pár dni po tomhle kdy se mě váhy pěkne posunovali směrem nahoru, jsem si při obyčejných klikoch natrhl prsní sval už je to měsíc a půl a teprve nedávno jsem začal opět cvičit prsa zatím začínám na cca 70kg v sérkách
Dřep : 100+? Vím,že 100 dám určitě :P Teď nejspíš zarudné xyz lidem z fóra hlava, ale tomuto cviku se věnuji minimálně, hlavně kvůli tomu, že mě to odrovná minimálně na 2,3 dny nějaký pořádný běh a navíc symetricky jsem měl objem noh jako přednost takže jsem tím nevytvářel žýdné disbalance. Nicméně to chci napravit a aspoň 1x týdně je tam zařazovat.
Běh 12 min Cooper : 3200m

Trénuji často dvoufázově víceméně každý den a když se snažím si dát jeden den volna tak se nutím, abych tam aspoň nedal plavání. Občas mě v tom omezí práce takže mám nucené volno.

Nějaké cíle :

MT : 3x BW tzn nechci vážit víc jak 80kg = 240kg
Bench : Na tomhle moc vidiny ani nemám, prsa mám opět jako přednost objemově, takže když tam hodím číslo 130kg bude to stačit.
Dřep : s 2 BW bych se spokojil, ale to bude za dlouho = 160kg
Cooper : první cíl bude samozřejmě menší krok to jest 3300m, dlouhodobý možná nesplnitelný vzhledem k moji endomorfní robustnější postavě 3500m uvidíme.
Plavání : 300m pod 5 min....a naučit se pořádně kraula.

Napíšu jak vypadá odhadem můj jídelák během dne.


5:20 Po ránu a po ledové sprše na lačno tam dám jenom sklenici vody + většinou 20ml Carnitinu
Snažím se snídat až v práci bo často hned z rána je TV takže běh.
8:00 Mám taky mišmaš tj. 150gCottage + 150gl Mléčné rýže + 150gŘeckého jogurtu,100g ořechovo proteinovo ovocné domácí směsí + do toho nakrajim ještě nějaké ovoce banán, broskev cokoli se najde ;) někdy i oboje, takže je toho kopa.
12:35 Oběd v kasarnách Nějaké maso, dnes například špenat s uzeným + knedlíky, které nejím, takže jen maso se špenátem, obecně sachrovým přílohám se vyhábám pokud to není po tréningu.
16:30 Tam hodím bud nějaké vajíčka většinou 5,6ks se zeleninou, nebo nějaké maso se zeleninou pouze, nebo batáty...zaleží na co mám chuť takže tohle by bylo večere číslo1 nebo číslo2.
20:00 viz o trochu nahoře vajíčka nebo to maso, podle chuti by to bylo ;)
Protein nebo tak používám, většinou jenom když jdu do fitka, hned po tréningu což je tak 3,4x týdně.

Takhle se stravuju ne zas tak dlouho cca 2 měsíce sachry jsem postupně začal omezovat jím je jenom ráno, nebo po tréningu max. A zjistil jsem, že vzhledem k energii co mám mě to nejvíce vyhovuje. Možná mám komplex z toho, že jsem byl dřív tlustý a teď chci vidět buchty na břiše furt kdo vi :D..

Dnešní aktivita

17.10

Ráno : Musado 1,5hod pěkně jsem se zpotil
Odpo : EMOM shyby/kliky/dřepy 5/10/10 20min. 20kol
+pak nějakých 70 kliků a 20shybů před koncem práce.
Večer : Plavání šel jsem tempovky 4x25m celkově 6krát. + na rozplavání pár délek..celkově 750m a pak sauna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: út říjen 18, 2016 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18.10

Ráno Musado jen pulhoďka volně
Dopo : Běh 5km výklus, hned po tom 35min Rotoped Cardio
Odpo : Záda/Nohy/Biceps

Mrtvý tah : 20x20kg
10x60kg
8x100kg
6x130kg
4x150kg
10x100kg
už jsem lechce cítil spodní záda tak jsem to nechtěl přehánět
Dřep : 20x20 kg
10x60kg
8x80kg
6x90kg
4x100kg
8x80kg
10x60kg

Bicepsové zdvihy jednoruček ve stoje 10x14kg
8x16kg
6x18kg
Kladivové zdvihy 3 série 8 opak 18kg problémy skrz mozoly udržet činku už.
Bicepsové zdvihy s protačením dovnitř na skloněné lavičce
15x8kg
10x10kg
15x8kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19.10

Ráno

Ramena/Lýtka

Tlaky s velkou činkou za hlavou 5x6x60kg
Tlaky s velkou činkou na multipressu na předky ramen 5x6x50kg
Přítahy velké činky k bradě 3x10x30kg a hned po každé serii superserie na zadky ramen v sedě na lavičce

Výpony na lýtka 7 sérii 15 opak. a hned supersérii na trapézy s jednoručkama ve stoje.

+ ke konci 4 série různých cviků na břicho.


Pro mě trošku neobvyklý tréning jel jsem to s kolegou...

Dopoledne

Shyby nadhmatem 10x4xBW+15
10x5xBW
podhmatem 10x5xBW
Kliky 5x20

Jinak aktuálně vypadám vyschle nějak takhle


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud muzu....
coperuv test si delam skoro kazde jaro (zvyk z vojny) a pres tri kilometry beham uz od vojny, ted dokonce i ty 3200 a to trepuju aspon 3x tydne
to ze te drepy odrovnaji na tak dlouho je jenom proto, ze nejsi zvykly
pokud jsi vojak, jak se domnivam, myslim, ze prinosnejsi by pro tebe byl trening celeho tela
i trojbojari tak trenuji a dosahuji skvelych vysledku, podle me je split, kde procvicis kazdou cast tela jednou tydne strata casu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2016 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejspíš máš pravdu, ikdyž výkony se mi celkem teď zlepšovali, tak možná s fullbody to bude mět ještě větší smysl..víceméně ja cvičím to co mě baví atd trénuju absolutně bez nějakého plánu jen pocitově..;)

Včera

20.10 Nebyl čas takže jsem se k nečemu dostal až večer jídlo bylo opět kolem 12:00 a pak až pozdě večer hromada vajíček se zeleninou na dokrmení.

Plavání 12x25metrů pak vždy do sauny protáhování takhle 3x + něco málo na rozplavání
Celkově něco přes 1km.

21.10

Dnes opět až k večeru, poslední jídlo bylo kolem 10 dopoledne pokud nepočítám medovník s kávu na oběd :P.

Rozehřátí rotoped 5min, Veslo 10min.

Bench : 20x20kg,10x60kg,5x80kg,4x90kg patý pokus fail,5x80kg,5x80kg,5x80kg,10x60kg

Po té 90tce jsem zase zacal cítit levé prso, furt to není 100% zahojené.

Dřepy : 20x20kg, 10x60kg, 8x85kg,8x85kg,8x85kg,8x85kg, 10x60kg

Měl jsem z toho benche nějak napumpované ruky, že jsem je vždy po tom uchycení osy u dřepu mosel vytřepávat, jinak váhy jsou to holčičí tak se snažím aspoň o adekvátní hloubku.

Chtěl jsem jet mrtvý tah dal jsem 10x60kg, ale trochu jsem cítil spodky zad, tak jsem dal
přitahovaní velke osy v předklonu podhmatem.

10x60kg,10x70kg,10x70kg,10,x70kg,10x70kg

Francouzské tlaky : 8x37.5kg,8x37.5kg,8x37.5kg,8x37.5kg,8x37.5kg
Bradla : 20xBW,20xBW,20xBW
Stahování kladky na triceps už jen na dopumování ...

Břicho nějakých 5 různých cviků

Snažil jsem se jet intenzivně, protože jsem nejel uplně největší váhy, celkovy čas do 70 min, když nepočítám rozehřátí na začátku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: ne říjen 23, 2016 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22.10

Nestihačka, ráno se mi nechtělo jít běhat a než se mi vyprázdnil žaludek po snídani, tak jsem musel jít do školy...navečer jsem si chtěl jít aspoň zaplavat, ale ujela mi šalina :P a nechtělo se mi čekat 10 min, tak jsem si naplánoval jiné fyzické cardio :D..

23.10

Ráno jsem vstával až po 9...a z důvodu, že jsem včera nic víceméně nedělal tak jsem si zaběhl na koupák cca 4,5km na koupaliště tam celkem 30 bazénů...pár na rozehřátí, pak 12 bazénů pěkně technicky prsama, tempovky prsama po 4 délkách celkově 3x a pak jsem zkoušel techniku kraula..furt to je nahovno..pak zpátky cca 3km cestou zpět jsem si totiž zaběhl do obchodu a běžet s taškama moc nejde :X

shrnuti 7km běh a 750m plavání ...

na večer fitko

Rozehřátí běh/veslo 10min.

Dřepy : 15x20kg, 10x60kg. 5x90kg, 5x100kg, 4x110kg, 2x120kg, 1x130kg - fail pokus
Výpady s jednoručkama 16kilovky 5x na každou nohu celkové 4 série.
Mrtvý tah : 15x20kg, 10x60kg, 5x100kg, 5x130kg, 3x150kg, 2x160kg, 1x170kg, 1x180kg - fail pokus...tohle mě celkem nasralo, že jsem nezved, ale tak po ránu jsem navážil 76,6kg, tu moji maximálku jsem zvedl cca pri 80-81kg...tuk šel dolů, očividně trochu i síla, ale při tom ranním běhu jsem se cítil lechce, takže tohle je idealnější váha.
Výrazy s velkou činkou za hlavou : 15x20kg, 5x60kg, 5x60kg , 5x60kg, 5x60kg
Kladivové zdvihy : 10x16kg, 8x18kg, 6x20kg
Bicepsové tlaky na lavičce s jednoručkama na dopumpování :X s jednoručkama..
Břicho : 5,6 cviků ani nevím skoro do mrtva ;)...
Celý tréning jel pěkně svižně..celé do hodiny nepočítám opět ten mini HIIT na začátku..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2016 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24.10

Dneska zase nestihačka v práci přesčas u balení padáků zítra aspoň seskoky, to samé pozítří ikdyž kdo ví jestli vyjde počasí...

Dnes na rychlo taky kruháč co jsem odkoukal od nějakého crossfitera a trošku si ho občas upravuji.

Takže jsem cestou na hrazdu nahodil do báglu 15kg kotouče, uchopil jsem 7 kilovky jednoručky lehounké a vydal se cca 300 farmers walkem :D na hrazdu.

Shyby 5xBW+ 15kg
Dip 5xBW +15kG
Shyby 5xBW
Dip 5xBW
Kliky 10
Bicepsový zdvih s jednoručkama , pak hned tlak na ramena a výskok na lavičku 10x
Toes over Bar 5x
Běh 600m

Celkově pět kol , celou sérii bez pauz, neboli pauza je tak dlouhá dokaď nedojdu k danému placu, takže pár vteřin.
Po každém kole tak 10-20sec aspoń trochu na vydýchání.
Tohle je neskutečný zahul, cvičil jsem v tričku venku a zpocený jak myš, vždy při tom běhu vytřepávat přepumpované ruky..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2016 4:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

25.10

Z práce až pomalu v osm večer, tak narychlo jen si zaběhat a lechce zaplavat.

8km běh, 500m plavání .

Běželo se mi super, svížně..lechce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

26.10 Volno.....moc práce a před noční akci už jsem to nestíhal, venku na akci po několika měsících..

27.10 Skoro celý den rozbitý...nečekaně

27.10/28.10 Půlnoční běh cca 7km.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2016 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28.10


Tak dneska fitko fullbody

10 minut rotoped/veslo na rozehřátí...

Bench : 20x20, 10x60, 8x80, 8x80, 8x80, 8x80 ...konečně už jsem nějak necítil to prso..takže už to snad bude cajk
Dřepy : 10x20, 10x60, 6x100, 6x100, 6x100, 6x100, 6x100....musím si zvyknout aj na tu osu na zádech, měl jsem natělník...unavené trápezy..tak vždycky hnusná bolest...nedá sa, potřeba si zvyknout
Mrtvý tah 10x20,10x60,6x100,4x140,4x140,4x140,4x140,4x140,4x140 ...už v průběhu jsem si řikal, že asi nic dalšího nepůjdu...ale naladila mě motivační hudba takže....:D

Kladivové zdvihy 10x14kg, 8x16kg, 8x18kg mezi pauzama bylo vždy
Bradla 20x takže pauza vždy jen čas chůze.. Musím si pořídit nějaky pásek, nebo něco, abych si mohl přidávat externí zátěž v tom fitku nic takového nemají...v práci si vezmu batoh a tam nahazu kotouce..:D
Bicepsové zdvihy s vytáčením a kontrakcí 3x10x10kg....

Břicho zas nějakých 5-6 různých cviků...

Celkově tréning se asi trošku protahl tak na 90 minut...ale byl jsem spokojený.

Plánoval jsem na večer jít ještě zaplavat...ale nakonec jsem se na to vyprd musel bych hodně spěchat...tak to nechám na zítra a dám si to rovnou s během nejspíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2016 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trening pekny
jenom zacinej drepama
bench ti udela prestavku pred mrtvolou
a z te osy si nic nedelej, az tam zacnes mit poradnou vahu, tak trapezy nebudou tvuj hlavni problem
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: so říjen 29, 2016 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
trening pekny
jenom zacinej drepama
bench ti udela prestavku pred mrtvolou
a z te osy si nic nedelej, az tam zacnes mit poradnou vahu, tak trapezy nebudou tvuj hlavni problem



Tak příští tréning to obměním teda..

Jo to věřím, zatim tam mam muší váhy...
Uvidíme jak se to bude vyvíjet...zatím prostě cvičím jen pro radost a pro dobře vypadají postavu...
Jestli se budou trošku posunovat čisla tak to bude jenom Bonus...

Dnes 29.10

Po ránu jen trošku proteinu pak nějaký nakopavač s bcaačkama a vyrazil jsem na bazen

8km běh, 750m plavání.


Z kraváku jsem na hlavas předběhl šalinu..:P Ušetřím 40 korun a su tam rychlej no není to vyhodne ? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2016 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže shrnutí uplynulého týdne...

Od pondělí jsme cvičili v prostorech VVP Libavá...takže celý týden v mrazech s nic moc jídlem..ale nějaka fyzická aktivita tam byla..

Pátek kdy jsem se konečně dostal po výcviku dom jsem si naplánoval, že odjedu full body fitko, nicméně byl jsem vyčerpaný a taky to tak dopadlo.

4.11

Rozhodl jsem se tedy začít dřepama..

6 minut na rotopedu v tempu na 3,2km...pohodička na pořadné rozehřátí
a pak 5 minut veslo..to jsem se citíl ještě překvapeně dobře a myslel jsem, že to půjde.

Dřepy : 10x20kg, 10x60kg, 8x100kg, 8x100kg, 8x100kg, 8x100

Při dřepech jsem se cítil celkem dobře, pauzy byli tak akorát...

Bench : 20x20kg, 10x60kg..už u těch 60 jsem si řikál, že to je nějak divně těžké..:D, chtěl jsem jet 6x90kg 5 sérek, nicméně jel jsem 4x90 a na pátů už jsem se necítil..odjel jsem teda další 4 pracovní série s 80kg...během, kterých jsem začal cítít divný studený pot..:D možný mě špatně sedl předtréningáč s kombinací té únavy.

Mrtvý tah : Veděl jsem, že to nejspíš ten den už nepůjde, ale nedalo mě to a mosel jsem zkusit naložil jsem si tam rovnou dvacky..parkrát zvednul a shodil kotouče..veděl jsem, že to ten den nemá cenu..a hnát to uplně na silu a nějak se při tom zranit...zbytečně...

Takže jsem dal 45 minut cardia.

Poté namotivován, že kurva jsem už tady ve fitku tak aspoň tam dam nějak ruky..

Takže Kladivové zdvihy s 16kg 10op. + 20x bradla + cvik na břich o 4 série pauzy jen cesta k cvičeništi..

Shrnutí tréningu nic moc..ale aspoň ty dřepy jsem odjel dobře...

5.11 Volno (cardio v jiném stylu až do rána...:P)


6.11 Zase nic moc času...na večer, že půjdu si zacvičit ven na hrazdu kruháč...ani jsem si neuvědomil jak je venku hnusně...ale už jsem byl oblečený..takže jsem musel ven.

10 shybů , 10 kliků na bradle , 10 kliků 3 kola co nejmenší pauzy mezi kolama..neustále v pohybu..venku zrovna přijemně nebylo...a mokrá hrazda taky není zrovna idealní.

Po 3 kolech běh cca 600-700m

Pak opět v první sérce 10 shybů, 10 shybů u třetí jsem mosel 5 a 5 už to něšlo + nahovno úchop.. zase 10 kliků na bradle a 10 kliků v každé sériii.

Opět běh 600-700m.

1 série 10 shybů..druhá a třetí série už zsae 5 a 5..5 a 5..ubývali síly..zase v každé sérii 10 kliků na bradle a 10 kliků

Běh 600-700m

Uplně stejně jako předešle 1 série 10 shybů a pak zase 5 a 5 5 a 5 kliky na bradle a kliky uplně to samé.

Běh 500m domů...

Chtěl jsem dát břicho doma, ale uplně jsem na něj zapomněl..

Zítra v práci by mě mělo čekat 20km s 20kg na zádech tak pak napišu čas...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecros


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2016 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7.11

20km s 20kg na zádech...celkový čas 3 hod. ..šel jsem to na pohodu, žadný běh jak minule...předtím jsem to napálil za 2:30 a odpálilo mě to na pár dnů z pořadného tréningu zbytečně..

Včera v noci jsem si dal pořadnou porci vajíček/šunky a zeleninového salátu..měl jsem velkou pauzu mezi jídly takže jsem si říkal, že se najím do plna před spáním.

Ráno jsem se probudil a uplně stejně plný žaludek jak před spánkem + studený pot tak jsem to šel vyhodit..celé dopoledne jsem byl nemohoucí..teď už je to celkem cajk živočišné uhlí pomohlo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út listopad 08, 2016 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle me je hloupost davat do kruhace dva stejne tlakove cviky (bradla a klasicke kliky)
misto toho dej treba drepy na jedne noze
mas mit jedny nohy
jeden tah
a jeden tlak
pripadne bricho
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dedicated One Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: