Drepy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Drepy  Úvodní stránka -> Trénink -> Drepy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2019 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten bench je (byl) velice hezky, ale je videt ze na drepy kasles.
Ano, delam si z tebe legraci, ale ten log jsem chtel videt z toho duvodu, ze cekam velmi rychly progres-v radech tydnu. Ne abych si honil ego.
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2019 10:04 am    Předmět: Re: Drepy Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
Ahojte mam taky problem pri drepoch cvicim uz 3 mesiac aktivne predtym 4 roky 2 pauza a po pauze 3 mesiace.

Pri drepoch vzdy nad 6 opakovani prestavam zvladat s dychom a rpzbucha sa mi strasne srdce a tazsie sa mi dycha a musim sa vydychat urobim 3x10 a nezvladam dokoncit trening cim to moze byt? Ine cviky mi to nerobi problem vaha je fakt lahka ze zvladnem aj 20 opak ale dych a srdce bije ako splasne. Ako to zlepsit? Zacat chodit na bajk a zlepsit kondicku alebo v com je problem? Popripade moze to byt z tohto skurveneho tepla?
Dakujem


Moc bych se tim neznepokojoval. Dřepy jsou prostě na udýchání hodně náročné. V době, kdy jsem je cvičil svědomitě, bych se u 10 opakovaní celkem spolehlivě dělil se smrtí (resp. vše přes 5 opakování jsem považoval za kardio a obloukem se mu vyhýbal). Vyřešil jsem to tak, že jsem nedělal víc než 5 opakování :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2019 2:39 pm    Předmět: Re: Drepy Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
kubbas napsal:
Ahojte mam taky problem pri drepoch cvicim uz 3 mesiac aktivne predtym 4 roky 2 pauza a po pauze 3 mesiace.

Pri drepoch vzdy nad 6 opakovani prestavam zvladat s dychom a rpzbucha sa mi strasne srdce a tazsie sa mi dycha a musim sa vydychat urobim 3x10 a nezvladam dokoncit trening cim to moze byt? Ine cviky mi to nerobi problem vaha je fakt lahka ze zvladnem aj 20 opak ale dych a srdce bije ako splasne. Ako to zlepsit? Zacat chodit na bajk a zlepsit kondicku alebo v com je problem? Popripade moze to byt z tohto skurveneho tepla?
Dakujem


Moc bych se tim neznepokojoval. Dřepy jsou prostě na udýchání hodně náročné. V době, kdy jsem je cvičil svědomitě, bych se u 10 opakovaní celkem spolehlivě dělil se smrtí (resp. vše přes 5 opakování jsem považoval za kardio a obloukem se mu vyhýbal). Vyřešil jsem to tak, že jsem nedělal víc než 5 opakování :)


Ale ty jsi tam mel" o neco" vic nez padesat kilo
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Drepy Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: