FOAM ROLLER


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - FOAM ROLLER  Úvodní stránka -> Trénink -> FOAM ROLLER
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PetkaB


PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupila jsem si tenhle a spokojenost
http://www.insportline.cz/5729/joga-valec-insportline-evar

je tvrdší než válce, které máme v gymu, ale to mi přijde lepší.
Válím se posledních pár měsíců na tom skoro denně a pomáhá mi to regenerovat. Může to být jak součást rozcvičky, tak závěrečnýho protažení.
Za mě doporučuju.
_________________
Petra Bričová, KB5/ Funkční trénink Praha
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Foam roller mám taky, ale chci si koupit rumble roller.. to je ještě lepší věc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petka:

Souhlas! Kdo se někdy plánuje hýbat, měl by rolovat :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZeleznaKoule


PříspěvekZaslal: st prosinec 04, 2013 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

yura napsal:
(...) ale takove ty ladne pohyby tlakem nula nula nic moc asi nepomůžou. (...)


Je vidět, že jsi zřejmě nikdy nebyl u dobrýho maséra :)

Jinak tip pro ty, co ještě foam roller nemaj a přemejšlej o něm:

Na sportsdirectu maj teď celkem dobrý slevy a při nákupu nad 50GBP dopravu kamkoli zadara. Kupoval jsem tam teď 20 novejch válců k sobě do gymu + jeden přenosnej (plastová trubka, kolem pěna - dá se to tahat v báglu a nacpat do toho láhev s vodou, trenky, zuby, suspík a takový ty další serepetičky :o), přišlo to za dva dny, takže spokojenost. Jeden vyšel bez dvacky na dvoukilo, což je sice za kus pěny furt židovská cena, na druhou stranu o dost lepší než osm set.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petr Prielozny


PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 4:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Foam roller by mel byt v kazde posilce. Ja osobne tim vzdy zakoncuju session. Mam klienta na brichu a projedu mu tim hamstringy, lytka, zadek , zada, zadni delty a ruce. milujou to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Oddo


PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemáte někdo nějaký pěkný odkaz, kde je důkladně popsané nebo ukázané na videu jak se rollují správně záda?
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spashett


PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

u nas ve fitku je to standardni vybaveni. ja ho pouzivam predevsim na flexory kycle pred drepama, jinak jako soucast po treninkoveho strecinku pouzivam na predni stranu stehen, vnitrni, hamstringy, lytka, skvely je to na piriformis a jeste na zada, resp. na youtube hledejte thoracic extension nebo thoracic mobility. je tam toho tuna..kdyz delam lytka, tak obcas prechazim na brutalnejsi ale efektivnejsi a to misto rolleru pozivam klasickou velkou osu na jedne s trane s kotoucem (kvuli vyvyseni). lytko polozim na bar, druhou nohu na nohu prvni a pomaluju rolluju. masakr bolest :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaplii


PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj chci se zeptat, zda si myslíte, že by mi stačila velikost FR 45 cm? Výška 188/98 kg.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eschaia


PříspěvekZaslal: ne únor 09, 2014 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, stačila...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
auiK


PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 12:51 pm    Předmět: foam roller Odpovědět s citátem

Zdravím, máte nějakej tip, kde v Praze koupit foam roller za nějakou rozumnou cenu? Případně vyplatí se připlatit si za rumble roller?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flew


PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám z kobercove trubky.... Kdyby někdo chtěl pošlu free je za poštovné
_________________
Sny se musí plnit, nemůžeme odpočívat

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vittus


PříspěvekZaslal: po březen 31, 2014 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám odpadní rouru . Je teda tvrdší a trošku klouže ale plní účel
_________________
Semper fidelis!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spashett


PříspěvekZaslal: út duben 01, 2014 2:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mezi foam roller a rumble roller jsem moc velky rozdil necitil. Cekal jsem, ze ten rumble bude mit jako ze 'hlubsi' ucinek ale vubec nic jsem nezaznamenal. Takze za me bych koupil, ten kterej bude k dostani. Kazdopadne je to velice dobra vec a mozna by stalo za to, rici nejakemu managerovi gymu, ze by to byla vhodna pomucka ke koupi. Neni preci nutne abyste si to kupovali ze sveho hned domu. Pokud bude majitel/manager fitka vstricni, neco si o tom precte, podiva na video atd. muze usoudit, ze je to dobra pomucka a 'vylepsi' tim svoji posilovnu. Vy odcvicite trenink, pouzijete roller a jdete domu. U nas ve fitku jich je mraky. Dokonce na tom maji postavene i skupinove lekce. takze treba 30 min lekce ve skupine na tehle rollerech. On kdyz to clovek nefalsuje a opravdu drti ty casti, ktere ma ztuhle tak je to peknej masakr. ja jsem schopnej se u toho i zapotit.
Posledni dobu na tom pekne masiruju Latisimy. Jedine k cemu je to trosku nevhodne, bo jsem nenarazil na dobrou pozici je Pectoralis major a hlavne minor. K nemu stale pouzivam klasicky tenisak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
šmajdy


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čau nemáte prosím někdo nějaké odkazy videi jak pořádně uvolnit spodní záda na foarm rolleru ? dneska mě došel a zkušenosti sním nemám , jestli jsou na něj nějaká specifická cvičení nebo se po něm mám jen rolovat v oblasti která mě trápí ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medwed


PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 3:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

šmajdy napsal:
čau nemáte prosím někdo nějaké odkazy videi jak pořádně uvolnit spodní záda na foarm rolleru ? dneska mě došel a zkušenosti sním nemám , jestli jsou na něj nějaká specifická cvičení nebo se po něm mám jen rolovat v oblasti která mě trápí ?

ahoj co sem tak koukal/cetl tak spodni zada by se rolovat nemely vubec
_________________
Jen mě těší, že za ten pád letadla nemůžou kettlebely. Doufám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - FOAM ROLLER Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: