Frozz - silová vytrvalost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 73, 74, 75  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Frozz - silová vytrvalost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Frozz - silová vytrvalost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2012 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože je to o moc rychlejší, jde tu ve většině případů o rychlost - o čas. Takhle to dělají všude (takže nikdo nikoho o nic neokrádá :-)), tak proč dělat pomalejší verzi? Navíc kippované TTB mi zase o něco pomůžou vylepšit kippované shyby, které zatím taky neumím :-).
Ale i když je to "cheating", pořád to dává dost zabrat.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 8:49 pm    Předmět: Re: Frozz - Crossfit / This is not heavy enough, give me mor Odpovědět s citátem

CF #06:

warm-up:
800m run
asi 6 cviků, nebudu je popisovat, byly dost úchylný , doslova

Skill:
Hang squat clean

WOD 5 rounds:
7 hang squat clean (55kg)
14 KB swing (24kg)

Time: dopíšu

- tak dnes první trénink techniky vzp. cviku, bavilo mě to, ale na technice musím ještě hodně zamakat
- WOD nebyl špatný, ale měl jsem ke konci problémy se swingama, vždy jsem je dělal do úrovně očí, teď až nad hlavu, takže pěkně přeučit
- nejvíc mě štvě, že si po WODu vždy říkám, že jsem to mohl jet daleko lépe a rychleji ... taky to tak máte?

Fotka z dnešního warmupu, já jsem ten v černým :
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne čt listopad 08, 2012 9:40 pm, celkově upraveno 5 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
secret78


PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2012 10:02 pm    Předmět: Re: Frozz - Crossfit / This is not heavy enough, give me mor Odpovědět s citátem

Frozz. napsal:

- nejvíc mě štvě, že si po WODu vždy říkám, že jsem to mohl jet daleko lépe a rychleji ... taky to tak máte?


Presne Občas to mávam aj po trhu alebo nadhode
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 9:18 am    Předmět: Re: Frozz - Crossfit / This is not heavy enough, give me mor Odpovědět s citátem

V neděli bych měl jít na měření svalů/tuku/hmotnosti, abych měl třeba po pár měsících CF nějaké viditelné podklady o změně kompozice těla, jestli nějaká bude.

Jen tak z nudy jsem vyfotil aktuálku zad, fotí se to pěkně blbě ale alespoň něco :





_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne so říjen 20, 2012 12:12 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Oddo


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvalitní vzpěračský trapézy a ramena divné světlo, blbé pózování, vypadá to divně ale to neni formou ale tím zbytkem ale tak tobě o vzhled primárně nejde tak jakýpak s*aní s fotkama ne?
_________________
F*CK AVERAGE
https://www.facebook.com/ironwisdom1
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Luster


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jaka je bw?
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Luster napsal:
jaka je bw?

Odhad 92. Dělá se mu Milan na druhé fotce.

WD už nejedeš teda, že?
nahoru
Luster


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trochu bachor tam je no

nic ve zlym, vim ze si po dlouhy pauze atd., btw ty cm v pase sou na hovno udaj, ja sem mel treba i s pomerne vyrysovanejma 87kg v pase nad 90cm
_________________
Humans are land-based bipeds. Pullups are for monkeys. Or at least a second-tier priority.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foresten


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobra forma, vidim, ze ten crossfit pekne rozjizdis. Na Milana kasli, jen se najez
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

90kg. Žádnýho Milana nemám, tak s tím běžtě někam, břicho mám pořád stejné (TOTOŽNÉ) s dobou, kdy jsem měl 81kg . Prostě jsem se smíříl s tím, že 6 pack mít parádně vyrýsovanej asi nebudu a to můžu dřít jak chci. To bych musel shodit tak na 76 kg .

Jo, jsem po pauze kvůli 2 operacím, s WD jsem si dal pauzu, momentálně nabírám (i když mi to moc nejde), sacharidy mám cca na 250-300g za den, víc nedám.



Poslední:
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne ne říjen 21, 2012 11:58 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2012 6:41 pm    Předmět: Re: Frozz - Crossfit / This is not heavy enough, give me mor Odpovědět s citátem

CF (neoficiální):

WOD - "Shamrock modified": (+ 10kg weighted vest)
On the minute every minute perform
2x squat first minute,
4x squats second minute...
Continue until you cannot perform the requisite # of squats within the minute

Rounds: 15 (= 267x)
2 reps
4 reps
6 reps
.
.
30 reps + 27 reps (3 jsem nestihl)

-------

WOD 2:
500m run

40m sprint (90%) + 30m rundown
40m sprint (90%) + 30m rundown
40m sprint (90%) + 30m rundown
40m sprint (90%) + 30m rundown

Lunges: 50x

40m sprint (90%) + 30m rundown
40m sprint (90%) + 30m rundown
40m sprint (90%) + 30m rundown
40m sprint (90%) + 30m rundown

Lunges: 50x

- ty dřepy byly zezačátku hrozně jednoduchý, 2 za minutu, 4 za minutu, ale potom - 20 za minutu, 22, 24, 26 přičemž logicky byly pauzy pak už jen pár sekund
- nohy jsem měl jak z betonu, zkuste si to ...

_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne čt listopad 08, 2012 9:41 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 11:37 am    Předmět: Re: Frozz - Crossfit / This is not heavy enough, give me mor Odpovědět s citátem

Nějaké info:

1) byl jsem na měření tělesné kompozice (výsledky teď zvěřejňovat nebudu), na další půjdu počítám v březnu, pak porovnám
2) stejně se mi potvrdilo (už poněkolikáté z různých zdrojů), že mám velký problém s pitným režimem.
Kolikrát ve škole nepiju vůbec, nebo za celé dopoledne vypiju jen 0,5L. Chci s tím něco udělat, takhle to dál nejde ....
3) objednal jsem se na ortopedické vyšetření kvůli tomu kolenu, tak uvidím, co mi poradí a provedou, jestli nějaké kineziotejpy, bandáž, ortézu, nevím.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2012 8:07 pm    Předmět: Re: Frozz - Crossfit / This is not heavy enough, give me mor Odpovědět s citátem

CF #7:

warm-up:
800m run
20 squat
jump rope
+ hips mobility

Crossfit TOTAL:
MAX squat - 130kg, 140kg , 150kg fail
MAX press - 60kg, 70kg fail, 62,5kg
MAX deadlift - 150kg, 170kg, 180kg

Total: 382,5kg
- vše bez pásku, bandáží, jen magnesium

+ nácvik kippingových TTB a shybů

Komentář:
squat - na to, že zadní dřepy jsem nejel pořádně dobrých 5-6 měsíců, jsem celkem spokojený. Se 150 jsem se nezvedl, sparing mi nedokázal pomoct, tak jsem "seděl" asi 5sek na zemi a pak přiběhl trenér a dali jsme činku do stojanu .

press - hrůza, vím to, nemám statickou tlakovou sílu (nebo jak se tomu říká) v ramenech, protože jsem millitary press nikdy necvičil, zamakám na tom! Dal bych 65kg, protože 62,5kg vyjelo nahoru rychle.

deadlift - kdybych měl víc pokusů, myslím, že bych zatáhl 185-190kg, každopádně i tak PR.
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne čt listopad 08, 2012 9:41 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2012 12:11 pm    Předmět: Re: Frozz - Crossfit / This is not heavy enough, give me mor Odpovědět s citátem

CF (neoficiální):

Stretching + shoulders & hips mobility:
- 30min, výdrž 15s v každé pozici

"Just warm-up":
50-40-30-20-10
squat
pushup

- dnes mám volno od ofic. CF, takže jsem se chtěl hlavně protáhnout, ty dřepy a kliky jen na rozehřátí (ale spotil jsem se :-))
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne čt listopad 08, 2012 9:42 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2012 7:51 pm    Předmět: Re: Frozz - Crossfit / This is not heavy enough, give me mor Odpovědět s citátem

CF #8:

warm-up:
800m run
x squat
x lunge
x pistol
x ringdip
x V-up
x situp
x pushup

Strength:
Snatch grip overhead press 3x10 - 50% - 32kg

WOD:
21-15-9
Deadlift (110kg)
OHS (30kg)

Time: 9:53

- hrozně mě tyto rychlejší silový WOD baví, fakt pecka, dobrá nálada
- MT jsem tam střílel celkem dobře, OHS taky - ale tam šlo hlavně o techniku, příště zvyšuju na 40kg
- nejvíc času mi zabralo neustálé sundávání 3 kotoučů z každý strany musím zlepšit techniku
- mohl sem jít rychleji, ale šlo mi o techniku OHS, u kterých jsem se fakt snažil podle instrukcí, ale i tak jsem byl na konci vyšťavenej
- zítra ráno ortoped, tak snad to dopadne dobře
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."


Naposledy upravil Frozz. dne čt listopad 08, 2012 9:42 pm, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Frozz - silová vytrvalost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 73, 74, 75  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: