Gynekomastie


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Gynekomastie  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Gynekomastie
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
total.science


PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

16 clovece hlavne neblbni s operaci, se ti to srovna samo uvidis
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daymoon
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamarád na střední to měl taky, ještě víc a protože nevěděl o co jde, vůbec se tím nestresoval. Nechci tě navádět k zanedbání, ale spíš ke klidnému přístupu.
_________________
Slunce je velký žlutý prášek od nebeských psychiatrů

*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•` (¸.•` *daymoon*´¨)¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

běž na operaci, řekni u doktora že máš psychické problémy a že tě svědí, může se chytnout. pomůže ti to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sobi


PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

total.science napsal:
16 clovece hlavne neblbni s operaci, se ti to srovna samo uvidis

ja o operaci neuvazuju..je fakt ze se mi to muze srovnat...ptam se jen jestly se to da vyresit jinak nez operativne...antiestrogeny co jsem cetl na forech nikomu nepomohli

ale ja byl v zivote casto smolar tak uz jsem smireny ze budu mit tu smulu a zustanemi to


Naposledy upravil Sobi dne čt říjen 23, 2008 8:50 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kouba the man napsal:
běž na operaci, řekni u doktora že máš psychické problémy a že tě svědí, může se chytnout. pomůže ti to.
to je ale blbej nápad !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
kouba the man napsal:
běž na operaci, řekni u doktora že máš psychické problémy a že tě svědí, může se chytnout. pomůže ti to.
to je ale blbej nápad !


takhle se 3-4 roky může zbytečně stydět a celkově na psychice a radosti to nepřidá...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasně - chápu - je to na něm...o operaci neuvažuje...co jsem četl...operativní cesta by měla být vždy ta poslední ( i když mě se to mluví, že? )....má tu alespoň docela dost názorů z nichž většina se přiklání k tomu, že to gyno s největší pravděpodobností samo zmizí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kouba the man


PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
jasně - chápu - je to na něm...o operaci neuvažuje...co jsem četl...operativní cesta by měla být vždy ta poslední ( i když mě se to mluví, že? )....má tu alespoň docela dost názorů z nichž většina se přiklání k tomu, že to gyno s největší pravděpodobností samo zmizí...


po zkušenostech beru operativní cestu jako tu první... co se týče plastik, úprav, zranění...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sobi


PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno plasika...kdybych mel s telem neco co neni vytvorene prirodni cestou mel bych z toho blby pocit ...ze nejsem sam sebou:) ale s vyoperovanim zlaz to je neco jineho...pripada mi to jako vyoperovani slepeho streva...chlapovi je to na nic...pokud by neporodil a musel by dojit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2008 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift napsal:
...má tu alespoň docela dost názorů z nichž většina se přiklání k tomu, že to gyno s největší pravděpodobností samo zmizí...


brácha to měl v jeho věku taky, dnes je mu 20 a jako kdyby nikdy nic neměl... prostě to zmizelo...

Sobi, vůbec bych se s tím zatim nestresoval
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sobi


PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vas by to nesralo?

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
magion


PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani ne, zas tak moc to nejde videt... ja bych byt tebou pockal ze par roku
_________________
Go For Your Dream..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v tvém věku to má fakt hodně kluků, já to měl taky, fakt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Porez


PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doufám, že nevadí, když to píšu sem. Tohle téma je stejně už mrtvé, chci jen navázat na problém s gynem. Předem chci říct, že jsem nikdy nesypal, mám 24 roků, 181 cm a 92 kg, cvičím asi 6 roků.

Teď je to asi týden, co jsem si nahmatal jen na pravé prsní bradavce jako by výrustek a tím se samozřejmě bradavka jeví jako u gyna. Prostě se mě zdá, že se mě tam něco tvoří. Na omak to citlivé není, ani to nesvědí nebo co gyno všechno dělá. Spíše se chci zeptat, zda je možné, aby se gyno dělalo jen na jedné straně, no a co vlastně s tím dělat. Opravdu nic nesypu, nemám teď vlastně nic, ani obyčejný proteiňák, takže nevím, co na to říct. Samozřejmě to budu dále sledovat, nic jiného mě zatím ani nezbývá, no doufám, že se to už nebude zvětšovat. Trošku mi to připomíná jako když má člověk zvětšenou uzlinu, tak mě to přijde stejné, akorát zvětšenou uzlinu člověk na omak cítí, tohle ne.

Dík za cokoliv.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sacharidacek
(ban)


PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2009 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Porez napsal:
Doufám, že nevadí, když to píšu sem. Tohle téma je stejně už mrtvé, chci jen navázat na problém s gynem. Předem chci říct, že jsem nikdy nesypal, mám 24 roků, 181 cm a 92 kg, cvičím asi 6 roků.

Teď je to asi týden, co jsem si nahmatal jen na pravé prsní bradavce jako by výrustek a tím se samozřejmě bradavka jeví jako u gyna. Prostě se mě zdá, že se mě tam něco tvoří. Na omak to citlivé není, ani to nesvědí nebo co gyno všechno dělá. Spíše se chci zeptat, zda je možné, aby se gyno dělalo jen na jedné straně, no a co vlastně s tím dělat. Opravdu nic nesypu, nemám teď vlastně nic, ani obyčejný proteiňák, takže nevím, co na to říct. Samozřejmě to budu dále sledovat, nic jiného mě zatím ani nezbývá, no doufám, že se to už nebude zvětšovat. Trošku mi to připomíná jako když má člověk zvětšenou uzlinu, tak mě to přijde stejné, akorát zvětšenou uzlinu člověk na omak cítí, tohle ne.

Dík za cokoliv.
no nejlepsi bue , kdyz ti to zkontroluje doktor , ale pokud se ti to bude zvetsovat , tak stejne jedina moznost je to vyrezat ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Gynekomastie Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: