herbalife?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - herbalife?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> herbalife?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RavenStalker


PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kámoška mi to srala...řekl jsem jí ať se podívá na sebe, potom na mě. A že za 35 kč mám tuňáka, tvaroh a půl kila špaget. A přepočítal jsem jí to na živiny a ten její cocktail že si může strčit někam. Kupodivu se urazila
Ale když tomu ty lidí věří a žijou tím (placebo) tak ať jsou spokojení. Ale nesnáším když někdo něčemu hovno rozumí a bude mi to strkat.
Říkala že ten týpek co to namíchal, má prý nobelovu cenu. Možná tak za marketing
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sergeras


PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak tu psaly uz jini je to nehorazne predrazeny ta vyrobni cena se pohybuje tak v desetine te cenny za kterou to kupite, a samo osobe to nema v podstate zadnej efekt. Jelikoz vam ti lide budou upravovat jidelnicek k tomu takze zhubnete spis diky uprave jidelnicku nez tehle srac*e. Jejich prodejci nemaj zadnou specializaci proste nic jen hromadu kecu s kterou se vas snazi oblbnout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pepan6


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nema k tomu jeste nekdo nejake informace, co se tyce ucinnosti jejich produktu? Ted se znama vratila z tech jejich seanci a je z toho uplne zblaznena a ja ji za boha nemuzu vymluvit nazor, ze jde o temer nadprirozene produkty. Samozrejme i ona vidi tu cenu atd, ale oblbuji je tam vsemoznymi pribehy a fotkami pred a po..plus par skutecnych lidi, vypadajicich dvakrat mladsi...no a marketingovy uspech zarucen. Proto bych chtel vedet, zda k tomu nema nekdo nejake prukaznejsi nazory ci informace nez to, ze se to cenove nevyplati a ze je to placebo atd (podotykam, ze tohle si myslim i ja).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iron.Pumping
(ban)


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2009 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pepan6 napsal:
Nema k tomu jeste nekdo nejake informace, co se tyce ucinnosti jejich produktu? Ted se znama vratila z tech jejich seanci a je z toho uplne zblaznena a ja ji za boha nemuzu vymluvit nazor, ze jde o temer nadprirozene produkty. Samozrejme i ona vidi tu cenu atd, ale oblbuji je tam vsemoznymi pribehy a fotkami pred a po..plus par skutecnych lidi, vypadajicich dvakrat mladsi...no a marketingovy uspech zarucen. Proto bych chtel vedet, zda k tomu nema nekdo nejake prukaznejsi nazory ci informace nez to, ze se to cenove nevyplati a ze je to placebo atd (podotykam, ze tohle si myslim i ja).

citace:
ze jde o temer nadprirozene produkty

Ja se ji ani nedivim...clovek by si uz nemohl vybrat ani protein nadprirozenych vyrobku (treba zde) najdes nejmene 20..Nejucinejsi vec je proste ta,se to naucit ignorovat a nebo vyzkouset a spalit se..priste uz si takovou vec nekoupis
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cavallo


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle vazne neni prdel, dostali i mne... na jobs.cz vidim brigadu "nutricni poradce" s ne moc specifickymi informacemi, volam na prilozeny cislo, zveda to zenska s postarsim, ale energickym hlasem a domlouvame si schuzku dva dny na to. Prijdu do jejich "studia 120" na Krizikovy, kde mne s usmevem privital docela sympatickej chlapek s pomerne komickou postavou a plackou I <3 herbalife. Na pohovoru jsem byl ja jeste s nejakym ektomorfickym klukem, kterej vypadal, ze v posilovne v zivote nebyl a ze ji tak dva chleby s maslem za den. Supr, prace je moje, rikal jsem si. Sedli jsme si ke stolu a spolecne se tremi lidmi z HL vcetne zensky, s kterou sem volal. Kluk v mim veku (20 let) se stejnou plackou jako vsichni zacal prezentovat zacatky firmy, jak je uzasna a neochvejna, jak se jejich prodeje zvysuji kazdy den atd atd. Po prezencce nasledovaly klasicky otazky typu "proc zrovna vy?" "co vy a wellness?", kde jsem samozrejme zazaril, narozdil od blbce vedle :D. O konkretni naplni prace, kteou bych zastaval, nepadla ani rec, ale byl jsem ujisten, ze budu delat wellness porace. Pak zacali mlejt neco o tom, jak je den na to nejaka konference a jak je strasna skoda, ze ji bohuzel nestihnu, ze by mi dost pomohla pri zacatcich. Nakonec z nich, jak jsem si pozdeji uvedmoil, nejspis nacviceny sceny vypadlo, ze bych se tam vlastne mohl dostat, ale ze musim zaplatit 3600 korun, protoze tato SUPR CUPR ENONUNO konference je jenom pro "zamestnance". Ja blbec kyvnul. Den na to jsem se tedy octnul na konferenci, ktera napadne pripominala slet nejakych hippies carodejnic u kotliku s varici se kockou. 120 lidi v sale, vsichni totalne BRAINWASHED, tleskali ve stoje jak blazni pokazdy, kdyz nekdo koncil svuj trapne nauceny proslov... Pro dokresleni ..Jeden blok byl napriklad o tom, jak byli 70. leta ve znameni fastfoodu, 80. ve znameni nemovitosti, 90s ve znameni mobilu a pocitacu a jak nyni, nyni je v kurzu WELLNESS :D. Co to ma jako bejt? :D V takovymhle duchu se to neslo vsechno. Nasledovaly bloky o vyrobcich vnitrni a vnejsi vyzivy, pote marketing... tam jsem se dozvedel, ze vlastne nejdulezitejsi je umet u HL prodavat, to uz jsem myslel, ze vylitnu z kuze... NEHLASIL JSEM SE NAHODOU NA POZICI NUTRICNIHO PORADCE? Co tu kurva delam?? Komu sem to dal prachy??? Vzdyt je to jako dejavu, kdyz jsem byl nekdy na stredni na konferenci Amway....Posledni proslov byl od moji duchodkyne pres telefon, ktera HLen pry kdysi davno zachranila svoji sestru a jake mame vsichni stesti, ze jsme se sem dostali. .. Proslov mela ale dobrej a ja ten den nic nerekl. Na dalsi den jsem si pipravil spoustu otazek o tom, jak jsou pripravky HL drahe, jak na ne ma 99% populace spatny nazor, jak si poradne nedokazu predstavit cilovou skupinu pro zbozi jako napr. 500g proteinak za 1500Kc nebo 7x "Formule1" tycinek za 610Kc, jak jsem sem sel kvuli praci nutricniho poradce a ne nutricniho PRODEJCE atd. .. Pocital jsem s tim, ze tam budu deset minut a odejdu s vracenymi penezi. S odstupem casu si nevzpominam, co mi tam nakvakali, ale vsechno mi dokazali vymluvit. Vazne tomu takhle s odstupem nerozumim. Dostal jsem za ty penize formuly jedna, specialni caj co stepi tuky :D, nejaky vitaminy a brozurky s tastickou a mazal jsem domu. 3600,- Kc!!!! Vskutku lidova cena :D. Jsou to vycviceny svine s pripravenejma odpovedma, vazne to neni prdel. Vsechno uz za tech 20 let co tu jsou slyseli a jsou skoleny na presny situace, ktery nastavaj. Chvilkove oblbnou i lidi, ktery tomu vazne neverej... Vsichni jsou tak mily, daj vam cajik, shake... tvarej se jak vam chteji pomoct jak zdravotne, tak financne... a vy tomu vazne uverite, jako tomu mozna veri i oni sami. Mozna za to nemuzou, proste uverili lzi a predavaj ji dal... lzi jmenem Herbalife
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lord_Martas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam, a zkusenosti spatne.

je to v cesku stara firma jak svina, okradani lidi vicemene za nic.
system pyramida

produkty nejsou sice spatne ale tak za petinovou cenu.
_________________
Můj tréninkový web:
http://treninkac.webnode.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Korny


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já se bavil s kámoškou, která tam dělá a lákala mě...nenápadně jsem se zeptal na pár věcí, který by jako nutriční poradce musela bezpodmínečně znát...sice se to snažila hezky obkecat, ale věděla o tom úplný hovno...ale protože je krásná blondýna s trojkama a tělem jako z časáku, tak jí to samozřejmě ty lidi žerou a prodá toho hodně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
guruhonza
Anonymní


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

existuje momentálně vůbec něco s horší reputací?
nahoru
CZEBLADE


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozbil jim uz aspon nekdo hubu?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simp´[L]e


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem na jejich sezení asi tak před 9 měsíci, a málem jsme tam s kamáradem umřeli smíchy. Několikrát kvůli nám museli přerušit i prezentaci a chtěli nás vyhodit, že je rušíme. :D Na konci když se ptali jestli má někdo otázky tak jsem jim povídal, že tam prodávaj sračky za tu cenu a jestli s tim krmí roční děcko tak je to kráva a já nevim co všechno. Chvíli se tam se mnou chtěla hádat, ale moc jí to nešlo tak to radši zabalila a šla pryč s tim, že jsme idioti nebo co. :D Ale je fakt, že to maj dobře zmáknutý, pro lidi co ví prd. Asi půlka lidí ne-li víc si to koupila. Hlavně, že to žere Lionel Messi ... :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
U.B0B


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlada a parlament CR??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No co k tomu dodat, je to typická pyramidová sekta jako Amway atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - herbalife? Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: