HOMEMADE GAINER



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - HOMEMADE GAINER  Úvodní stránka -> Trénink -> HOMEMADE GAINER
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nocomply


PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2018 12:50 pm    Předmět: HOMEMADE GAINER Odpovědět s citátem

Dělá někdo koho nebaví vařit všechno vážit připravovat, krabičkovat, krájet a nosit to sebou?
pomocí kalorických tabulek jsem si sestavil nejlevnější homemade shake za pár kaček, kterej má 1500 kvalitních kalorií a to 2x denně..složení je jednoduchý:

1) 200g ovesných vloček
2) 250g (celá vana tučného tvarohu)
3) odměrka syrovátkovýho neochucenýho CFM 80 koncentrátu
4) 20g medu na doslazení
5) skořice
6) jeden banán
7) 50g burákovýho jemnýho másla
8) voda na zředění podle potřeby

- dohromady opravdu 1500 kcal
- protože nejsem velký jedlík a odjakživa mám problém s jídlem klidně bych vydržel fungovat jenom na snídani celý den tak jelikož mi už hodně dlouho váha stagnuje rozhodl jsem začít tímto stylem:

- Ráno 1500kcal Shake + 25mg Zinku Citrátu, 1000mg C long, 1tbl Fish Oil.
- Oběd Vždycky maso + příloha v práci (500-1000kcal netušim) + 1tbl Fish Oil.
- večeře 1500kcal Shake + 25mg Zinku Citrátu, 1000mg C long, 1tbl Fish Oil.

Uvidíme jak to půjde nahoru, šejk chutove jde ani se mi z toho nechce zvracet hehe
a na dlouhou dobu zasytí...trávicí problémy žádný možná trošku občas sem tam prdík, ale nesmradlavej

Snad to poleze trošku nahoru dotedka jsem jedl jak fitnesska viz.

1) Snídaně 50g rýžové kaše, odměrka proteinu, banán
2) Oběd v práci maso + příloha
3) svačina 50g rýžové kaše + odměrka proteinu
4) večeře vetšinou omeleta ze čtyř a opečený tousty olivy, rajčata nebo třeba grilovaný hermelín s topinkou ( já vim )

mimochodem vim, že mi řeknete vetšinou je to na hovno musíš jíst každý 2 hodiny a nutit se do toho...ANO i to mám za sebou a jediný co jsem si z toho odnesl tak 24h nafouknuté břicho, stres že zase budu muset jíst ikdyž nemám hlad...tenhle typ stravování nechám kulturistům a závodníkům, ale ne mě normálnímu cvičenci, který cvičí protože ho to baví a samozřejmě chce přibrat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - HOMEMADE GAINER
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: