Hubnutí


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hubnutí  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Hubnutí
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jacob1369


PříspěvekZaslal: st březen 04, 2020 8:26 pm    Předmět: Hubnutí Odpovědět s citátem

Ahoj
(Už jsem sem jednou psal něco podobného)
je mi 14let mám 95kilo a 185cm. Mám kolem 35% svalů. Chtěl by jsem to na léto schodit tak na 85kilo. 4× týdně chodím na hodinu do fitka. Projdu se na hodinu venku a trošku tam zaběhám. Za den spálím kolem 1900kcal a sním cca 1500. Spoustu lidí mi říká že by jsem měl jíst min. 2500kcal, ale já prostě nemám hlad. Váha se mi za dva měsíce snažení ani nepohla. Prosím o pomoc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: st březen 04, 2020 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napis presny jidelnicek za posledni tyden.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jacob1369


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Italský hřebec napsal:
Napis presny jidelnicek za posledni tyden.


Všechny dny mám něco podobnýho takže píšu jen jeden den.
Snídaně - Chleba s šunkou
Oběd - těstoviny s hovězím cca 200g
Svačina - banán,a zase nějakej chleba
Večeře - omeleta
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jacob1369 napsal:
Italský hřebec napsal:
Napis presny jidelnicek za posledni tyden.


Všechny dny mám něco podobnýho takže píšu jen jeden den.
Snídaně - Chleba s šunkou
Oběd - těstoviny s hovězím cca 200g
Svačina - banán,a zase nějakej chleba
Večeře - omeleta


jak vis, kolik denne spalis?
to je hodne nepresne
kolik chleba, kolik sunky, jestli davas neco mezi to
obed- tech 200g je dohromady? nebo testovin v surovem stavu? nebo hoveziho?
svacina viz snidane
vecere- omeleta z kolika, s cim...
jak vypada tvoje aktivita ve fitku?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacob1369


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Jacob1369 napsal:
Italský hřebec napsal:
Napis presny jidelnicek za posledni tyden.


Všechny dny mám něco podobnýho takže píšu jen jeden den.
Snídaně - Chleba s šunkou
Oběd - těstoviny s hovězím cca 200g
Svačina - banán,a zase nějakej chleba
Večeře - omeleta


jak vis, kolik denne spalis?
to je hodne nepresne
kolik chleba, kolik sunky, jestli davas neco mezi to
obed- tech 200g je dohromady? nebo testovin v surovem stavu? nebo hoveziho?
svacina viz snidane
vecere- omeleta z kolika, s cim...
jak vypada tvoje aktivita ve fitku?


Na kaloricke tabulky.cz jsou vypsány aktivity s kaloriemi. Určitě to není přesné, ale pro hrubý odhad stačí.Jeden krajíc tři plátky 95% šunky + trochu másla. Nn 200g syrových těstovin + cca 50g toho masa. Omeleta z tři vajíček + nějaká šunka sýr. Ve fitku mám např. Záda + biceps, Prsa + triceps,Nohy, atd. Obvykle tak na hodinku k konci 10min. veslování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeden krajic... jako vazne? To je nejaka imperialni jednotka? Chces aby se ti ostatni snazili poradit a nedas si snahu neco napsat poradne?

Pises ze mas prijem 1500, tak predpokladam ze si to evidujes trohcu presneji a jses schopny to sem napsat.

Tak to zkus jeste jednou trochu lip, kazdopadne promin, zatim to vypada na hubnuti dost tragicky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jacob1369 napsal:


Na kaloricke tabulky.cz jsou vypsány aktivity s kaloriemi. Určitě to není přesné, ale pro hrubý odhad stačí.Jeden krajíc tři plátky 95% šunky + trochu másla. Nn 200g syrových těstovin + cca 50g toho masa. Omeleta z tři vajíček + nějaká šunka sýr. Ve fitku mám např. Záda + biceps, Prsa + triceps,Nohy, atd. Obvykle tak na hodinku k konci 10min. veslování.

je pravda, ze vicemene odhadem to staci, ale ten jidelnicek je tragedie
zivin, a hlavne bilkovin tam mas asi jako 40kg modelka, ne 80kilovy kluk
rozepis to presneji, jak rika kolega
trening ve fitku mi v tomhle veku prijde zbytecny
a poskladany ho mas stejne uplne blbe
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacob1369


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Jacob1369 napsal:


Na kaloricke tabulky.cz jsou vypsány aktivity s kaloriemi. Určitě to není přesné, ale pro hrubý odhad stačí.Jeden krajíc tři plátky 95% šunky + trochu másla. Nn 200g syrových těstovin + cca 50g toho masa. Omeleta z tři vajíček + nějaká šunka sýr. Ve fitku mám např. Záda + biceps, Prsa + triceps,Nohy, atd. Obvykle tak na hodinku k konci 10min. veslování.

je pravda, ze vicemene odhadem to staci, ale ten jidelnicek je tragedie
zivin, a hlavne bilkovin tam mas asi jako 40kg modelka, ne 80kilovy kluk
rozepis to presneji, jak rika kolega
trening ve fitku mi v tomhle veku prijde zbytecny
a poskladany ho mas stejne uplne blbe


No ten trénink mi dělal Jakub Enžl. Tak co mám teda dělat ? Víc jíst/ méně jíst, víc cvičit ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jacob1369 napsal:



No ten trénink mi dělal Jakub Enžl. Tak co mám teda dělat ? Víc jíst/ méně jíst, víc cvičit ?


neznam kazdeho moderniho youtubera, promin
ALE: trening ti delal primo na miru? videl te cvicit? udelal ti diagnostiku a podobne?
pokud tohle vsechno jo, a pritom mas trening typu zada biceps, prsa triceps, ramena nohy, tak o jeho kvalitach opravdu pochybuju
cvicit jinak a jist jinak
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacob1369


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Jacob1369 napsal:



No ten trénink mi dělal Jakub Enžl. Tak co mám teda dělat ? Víc jíst/ méně jíst, víc cvičit ?


neznam kazdeho moderniho youtubera, promin
ALE: trening ti delal primo na miru? videl te cvicit? udelal ti diagnostiku a podobne?
pokud tohle vsechno jo, a pritom mas trening typu zada biceps, prsa triceps, ramena nohy, tak o jeho kvalitach opravdu pochybuju
cvicit jinak a jist jinak


Nevím jestli jsme se pochopili. Jeden den - záda + biceps, druhý den - prsa triceps. Atd.... Jak jinak cvičit ? Jak jinak jíst ? Víc / míň ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jacob1369 napsal:

Nevím jestli jsme se pochopili. Jeden den - záda + biceps, druhý den - prsa triceps. Atd.... Jak jinak cvičit ? Jak jinak jíst ? Víc / míň ?


Pochopili
Cvicit kazdy den cele telo
V pondeli, ve stredu i v patek
A v utery a ctvrtek si jit zabehat

Jist jinak
Tema jidelnicku je strasne obsahle
A nejsem ten spravny clovek
Ja vim jenom neco malo o cviceni
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jacob1369 napsal:

Nevím jestli jsme se pochopili. Jeden den - záda + biceps, druhý den - prsa triceps. Atd.... Jak jinak cvičit ? Jak jinak jíst ? Víc / míň ?


Achjo, nenapises jaky mas trening a chces vedet co zmenit. Nenapises jaky mas jidelnicek a chces vedet co na nem zmenit...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jacob1369


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Italský hřebec napsal:
Jacob1369 napsal:

Nevím jestli jsme se pochopili. Jeden den - záda + biceps, druhý den - prsa triceps. Atd.... Jak jinak cvičit ? Jak jinak jíst ? Víc / míň ?


Achjo, nenapises jaky mas trening a chces vedet co zmenit. Nenapises jaky mas jidelnicek a chces vedet co na nem zmenit...


Tak to se omlouvám..myslel jsem že to takhle stačilo. Promiňte jsem začátečník. Nevím co všechno potřebujete vědět. Jídelníček jsem už napsal, ale napíšu sem co jsem jedl dnes - Snídaně - chleba s šunkou
Oběd - 200g šťouchaných brambor a cca 50g vepřového Svačina - chleba s šunkou sýrem a salátem + corny big Večeře - 200g noků s 50g kuřecího masa + 100g rajčat a 2 celé papriky. Trénink bicepsu a zad - Hyperextenze - 20op. 3 série, Pákové stahování kladky 4 série 12op., Přítah s činkou v předklonu 3 série 15 op. face pulls 4 série 20op. Tipup 3serie 10op. Protisměrné kladky 3 série 15op. Bicepsové zdvihy s EZ osou 4 schazovaci série. Křížené zdvihy na biceps 3 série 12 op. Na závěr 5 sérií planku do selhání/ kolečka (core) ještě si dám těch 10min. veslování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jacob1369 napsal:
Italský hřebec napsal:
Jacob1369 napsal:

Nevím jestli jsme se pochopili. Jeden den - záda + biceps, druhý den - prsa triceps. Atd.... Jak jinak cvičit ? Jak jinak jíst ? Víc / míň ?


Achjo, nenapises jaky mas trening a chces vedet co zmenit. Nenapises jaky mas jidelnicek a chces vedet co na nem zmenit...


Tak to se omlouvám..myslel jsem že to takhle stačilo. Promiňte jsem začátečník. Nevím co všechno potřebujete vědět. Jídelníček jsem už napsal, ale napíšu sem co jsem jedl dnes - Snídaně - chleba s šunkou
Oběd - 200g šťouchaných brambor a cca 50g vepřového Svačina - chleba s šunkou sýrem a salátem + corny big Večeře - 200g noků s 50g kuřecího masa + 100g rajčat a 2 celé papriky. Trénink bicepsu a zad - Hyperextenze - 20op. 3 série, Pákové stahování kladky 4 série 12op., Přítah s činkou v předklonu 3 série 15 op. face pulls 4 série 20op. Tipup 3serie 10op. Protisměrné kladky 3 série 15op. Bicepsové zdvihy s EZ osou 4 schazovaci série. Křížené zdvihy na biceps 3 série 12 op. Na závěr 5 sérií planku do selhání/ kolečka (core) ještě si dám těch 10min. veslování.


To je lepsi, akorad trochu formatovani by opravdu neskodilo, tohle je hrozny lusteni.

Trening - ten je naprosto nesmyslny, pokud jsi za tohle dal penize, to je smutne. Podivej se sem: https://forum.ronnie.cz/trenink-pro-zacatecniky-t19369.html

Jidlo - porad neuvadis ty dulezite veci, chleba se sunkou... pod tim si muzu predstavit cokoliv, kdyz nenapises gramaz. Nicmene az uz je ta gramaz jakakoliv, je to cele dost spatne. Upravdu jis hodne malo, a moc se mi nechce verit ze takhle jis dlouhodobe. V takovym pripade bys proste hubnout musel, fyziku neobejdes.

- proc tak hrozne malo masa v tech porcich? To nemuze byt na taliri ani videt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Jacob1369


PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2020 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Italský hřebec napsal:
Jacob1369 napsal:
Italský hřebec napsal:
Jacob1369 napsal:

Nevím jestli jsme se pochopili. Jeden den - záda + biceps, druhý den - prsa triceps. Atd.... Jak jinak cvičit ? Jak jinak jíst ? Víc / míň ?


Achjo, nenapises jaky mas trening a chces vedet co zmenit. Nenapises jaky mas jidelnicek a chces vedet co na nem zmenit...


Tak to se omlouvám..myslel jsem že to takhle stačilo. Promiňte jsem začátečník. Nevím co všechno potřebujete vědět. Jídelníček jsem už napsal, ale napíšu sem co jsem jedl dnes - Snídaně - chleba s šunkou
Oběd - 200g šťouchaných brambor a cca 50g vepřového Svačina - chleba s šunkou sýrem a salátem + corny big Večeře - 200g noků s 50g kuřecího masa + 100g rajčat a 2 celé papriky. Trénink bicepsu a zad - Hyperextenze - 20op. 3 série, Pákové stahování kladky 4 série 12op., Přítah s činkou v předklonu 3 série 15 op. face pulls 4 série 20op. Tipup 3serie 10op. Protisměrné kladky 3 série 15op. Bicepsové zdvihy s EZ osou 4 schazovaci série. Křížené zdvihy na biceps 3 série 12 op. Na závěr 5 sérií planku do selhání/ kolečka (core) ještě si dám těch 10min. veslování.


To je lepsi, akorad trochu formatovani by opravdu neskodilo, tohle je hrozny lusteni.

Trening - ten je naprosto nesmyslny, pokud jsi za tohle dal penize, to je smutne. Podivej se sem: https://forum.ronnie.cz/trenink-pro-zacatecniky-t19369.html

Jidlo - porad neuvadis ty dulezite veci, chleba se sunkou... pod tim si muzu predstavit cokoliv, kdyz nenapises gramaz. Nicmene az uz je ta gramaz jakakoliv, je to cele dost spatne. Upravdu jis hodne malo, a moc se mi nechce verit ze takhle jis dlouhodobe. V takovym pripade bys proste hubnout musel, fyziku neobejdes.

- proc tak hrozne malo masa v tech porcich? To nemuze byt na taliri ani videt.


Chleba s šunkou = krajíc chleba, 20g šunky, 10g másla
Jsem student a jídlo si prostě nekupuji sám. Kdyby sem na to ty peníze měl tak si samozřejmě k všemu dám flák masa. Kolik by jsem tedy tak přibližně měl jíst ? A takhle jím dlouhodobě a váha vůbec nejde dolů. Taky mi to přijde divný. Proto sem píšu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hubnutí Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: